Świąteczne podwojenie - zgarnij odsłony!

Grudzień - to czas, kiedy każdy dwoi się i troi, żeby zdążyć ze świątecznymi przygotowaniami i prezentami pod choinkę. My również zamieniliśmy się w małe elfy i przygotowaliśmy dla Was prezent w postaci świątecznego podwojenia odsłon kampanii. Wystarczy, że w okresie od 13.12 do 20.12.2021 wykupisz kampanię bannerową na dowolną ilość odsłon, a my podwoimy je dla Ciebie całkowicie za darmo! I tym samym damy Ci możliwość zyskania przewagi nad innymi jeszcze przed świętami.

Za chwilę Nowy Rok, nowe postanowienia, motywacja i plany. Pewnie wielu uczniów dopiero wtedy zacznie myśleć o intensywniejszych przygotowaniach do egzaminów. A Ty dzięki reklamie bannerowej, będziesz miał ich już u siebie. Zatem nie zwlekaj i odbierz świąteczny prezent już dziś.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji?


1. Załóż konto w panelu reklamowym i zaloguj się do niego.

2. Wybierz interesujący Cię format banneru (banner główny, banner sidebar lub banner pod artykułem).

3. Ustaw kampanię według swoich predyspozycji wybierając odpowiednią ilość odsłon, czas trwania kampanii oraz odpowiednie targetowanie. 

4. W tytule kampanii wpisz hasło "100% na święta". Tylko z tym hasłem masz szansę skorzystać z promocji. 

5. Twoja kampania bannerowa musi zacząć się w okresie od 13.12 do 20.12.2021. Tylko wtedy ma szansę na świąteczne podwojenie. 

6. Opłać kampanię.

A my podwoimy Twoje odsłony :) 

Reklama bannerowa w serwisie e-korepetycje.net

Reklama bannerowa to doskonały sposób na graficzne wyróżnienie swojej oferty. Możesz w niej zawrzeć najważniejsze informacje, które będą zachętą do skorzytsania z Twoich usług. Cała reszta znajdzie się na Twoim profilu lub stronie www. Skup się na prostym przekazie i interesującej formie graficznej. 

Jeśli jesteś z nami krótko i nie wiesz jak najlepiej ustawić parametry swojej kampanii,  zachęcamy do skorzystania ze wskazówek, które opisaliśmy w artykule Jak dodać kampanię bannerową na e-korepetycje.net 

I pamiętaj...

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy. 

 Henderson Stuart

Nie bądź niewidoczny, daj znać o sobie innym.

 

Early Stage_artykuł czerwiec

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jak napisać esej?

Nie jesteś znanym humanistą, ani wielkim filozofem, a w ten weekend masz napisać esej. Czujesz przerażenie? Niepotrzebnie! Przeczytaj nasz artykuł i stwórz intrygujący tekst.

Nietypowe narzędzia promocji działalności korepetytora – vlog

Rynek usług korepetycji rośnie z roku na rok, dlatego warto zadbać o to, aby się na nim wyróżnić. Jednym z narzędzi, które obecnie jest na topie, jest vlog. Zobacz, czym jest i w jaki sposób go prowadzić, aby pozyskać nowych klientów.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
E-book_Marketing  internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport Pobierz raport