Testy diagnostyczne jako forma reklamy

Prowadzenie korepetycji to ciągłe poszukiwanie nowych ścieżek dotarcie do klientów. Dobry produkt, w tym przypadku dobrej jakości korepetycje, będą na rynku broniły się same. Ale żeby stać się rozpoznawalnym na rynku, w pierwszej kolejności należy zareklamować usługi. Dotarcie do potencjalnych uczniów w branży edukacyjnej wydaje się dość prostym zadaniem. Istnieje bardzo dużo serwisów branżowych, na których można dodać ogłoszenie. Tyle, że samo dodanie wpisu nie gwarantuje, że uczeń znajdzie właściwą ofertę. Trzeba zastanowić się, jakimi innymi sposobami i kanałami można się wybić, wyróżnić, a tym samym precyzyjnie dotrzeć do klienta.

Serwis e-korepetycje.net, daje mozliwość wyboru różnych form promowania swoich usług przez korepetytorów. Poza najbardziej popularną opcją wyróżniania ogłoszeń na listach korepetytorów oraz zamówienia reklamy banerowej, oferujemy również opcję reklamy w postaci opublikowania autorskiego testu diagnostycznego, który zostanie zamieszczony w naszym serwisie w bazie testów diagnostycznych.

Co to jest test diagnostyczny?

Test diagnostyczny to nic innego jak arkusz pytań oraz odpowiedzi do wyboru. Spośród podanych pod pytaniem odpowiedzi, osoba sprawdzająca swoją wiedzę powinna wybrać jedną opcję, którą uważa za poprawną. Po wypełnieniu całego testu system automatycznie weryfikuje zaznaczone odpowiedzi i natychmiast podaje wynik. W ten sposób w łatwy i szybki sposób uczeń może sprawdzić swój poziom znajomości języka obcego, czy poziom opanowania materiału z innego przedmiotu.

W serwisie e-korepetycje.net znajduje się aktualnie 5 testów językowych z: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego oraz 5 testów sprawdzających wiedzę z przedmiotów: matematyka, chemia, biologia, informatyka i programowanie. Dodatkowo, poza testami poziomującymi, użytkownik ma możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w testach tematycznych. Są to testy językowe zawierające pytania dotyczące najbardziej kłopotliwych kwestii językowych, wyrażeń w których popełniane jest najwięcej błędów. Aktualnie można sprawdzić swoją wiedzę z 4 różnych języków: polski, angielski ( tu są 3 poziomy testu), ukraiński i rosyjski.

Przygotuj test diagnostyczny z danego przedmiotu i dodaj go do naszej Bazy Testów.

Przygotowanie testu i publikacja go w serwisie e-korepetycje.net to doskonały sposób na przedstawienie się uczniom jako specjalista z danego przedmiotu. Logotyp autora testu jako partnera merytorycznego wyświetlany jest zawsze po prawej stronie w siedebarze.

Dodatkowo, każda osoba posiadająca konto w naszym serwisie może wypełnić test diagnostyczny, a uzyskany z niego wynik przesłać korepetytorowi.

To doskonały sposób na sprawdzenie, z jakiego poziomu wiedzy startuje uczeń. Po jakimś czasie test może zostać powtórzony, aby sprawdzić, czy korepetycje przynoszą efekty. Wszystkie rozwiązane przez ucznia testy zapisują się na jego koncie użytkownika w serwisie e-korepetycje.net wraz z wynikiem i datą rozwiązania.

Co jeszcze zyskujesz?

  • zamieszczenie testu w naszej Bazie Testów,
  • na prośbę udostępniamy statystyki ruchu na stronie z artykułem
  • Twój logotyp jako partnera w sidebarze na stronie testu,
  • możliwość przekazania Ci zanonimizowanych odpowiedzi użytkowników (będziesz mógł sprawdzić, jak z Twoim testem radzą sobie nasi użytkownicy),
  • możliwość zamieszczenia linka lub bannera do Twojej strony internetowej czy profilu, na stronie z wynikiem testu,
  • wpis na naszym blogu e-korepetycje.net,
  • post promujący Twój test na naszym Fanpage’u na Facebooku,
  • emisję bannera reklamowego z kierowaniem wprost do testu,
  • mailing do bazy użytkowników zainteresowanych danym przedmiotem.

Wszystkie działania promocyjne trwają 30 dni od momentu publikacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, skontaktuj się z nami.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Sprawdź swój poziom języka przed nowym rokiem szkolnym

Chcesz rozpocząć naukę języka obcego, ale nie wiesz od jakiego poziomu zacząć? A może szukasz możliwości sprawdzenia swojego poziomu umiejętności językowej teraz i po całym kursie? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych testów poziomujących.

Nowe testy w naszej bazie

Pojawiły się w naszej bazie aż 4 nowe testy sprawdzające wiedzę. 3 z nich, to przedmioty szkolne. Jakie to są testy? Zachęcamy do zapoznania się z artykułem.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji