Reklama banerowa

E-korepetycje.net to największy polski serwis ogłoszeniowy, skupiający uczniów, korepetytorów i nauczycieli. Jest to idealne miejsce na promocję usług i produktów związanych z edukacją.

Reklama banerowa to rodzaj reklamy graficznej, po kliknięciu której użytkownik zostaje przeniesiony na stronę docelową reklamodawcy. Dzięki możliwości precyzyjnego dobrania grupy docelowej (targetowania) kampania reklamowa stanie się jeszcze skuteczniejsza. To pewność, że przekaz reklamowy dotrze do specjalnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców, którzy z największym prawdopodobieństwem będą zainteresowani przedstawioną ofertą.

Formaty reklamowe

W serwisie e-korepetycje.net do dyspozycji są 3 różne formaty reklamowe.

Baner główny

Jest to reklama umiejscowiona w górnej części serwisu, wyświetlana prawie na wszystkich podstronach. Reklama graficzna znajduje się powyżej wszystkich wizytówek korepetytorów wyświetlanych dla danego przedmiotu i lokalizacji.

Baner główny można zamówić w dwóch rozmiarach:

  • 700x150px
  • 700x100px

Baner sidebar

To mniejsza, ale równie skuteczna forma reklamy. Baner reklamowy umieszczony jest w prawej kolumnie serwisu.

Rozmiar reklamy

  • 240x400px

Baner pod artykułem

Reklama graficzna wyświetlana jest pod wszystkimi artykułami znajdującymi się na blogu serwisu e-korepetycje.net. Ta opcja reklamowa świetnie sprawdzi się w połączeniu z artykułem sponsorowanym, który również można zamówić w naszym serwisie.

Rozmiar reklamy

  • 620x200px

Na co zwrócić uwagę

Czas emisji reklamy

Minimalny czas trwania kampanii wynosi 14 dni. Maksymalnie jedna kampania może być wyświetlana przez 180 dni. Wybór okresu wyświetlania reklamy zależy od celu, jaki chce osiągnąć reklamodawca oraz od specyfiki reklamowanego produktu.

Liczba odsłon

W przypadku reklam krótkoterminowych zalecamy ustawienie minimum 10 000 odsłon na okres 14 dni. Ta konfiguracja pozwala na osiągnięcie maksymalnej skuteczności w dotarciu z przekazem reklamowym do odbiorcy. Dodatkowy infobox dodany w panelu konfiguracji reklamy wskaże dzienną liczbę wyświetleń reklamy.

Targetowanie

To inaczej zawężenie grupy docelowej, do której reklamodawca chce dotrzeć ze swoją ofertą. Targetowanie nieznacznie zwiększa koszt kampanii, jest to jednak inwestycja w lepsze jakościowo wyniki. Reklamodawca ma możliwość zawężenia grupy odbiorców po przedmiocie i lokalizacji (wskazanie województw lub konkretnych miast).

Opcja targetowania dostępna jest dla banera głównego oraz dla banera w sidebarze.

W razie pytań lub potrzeby skonfigurowania niestandardowej kampanii, prosimy o kontakt.

RaportPandemia2020

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Typy nauczycieli w krzywym zwierciadle

Każdy przez co najmniej 11 lat miał albo cały czas ma do czynienia z niezwykłym gatunkiem ludzi, jakim są nauczyciele.

Korepetytor - Superbohater - wyniki ankiety

W ostatnim miesiącach świat, z powodu epidemii koronawirusa, stanął trochę na głowie. Musieliśmy zmienić nasze przyzwyczajenia, dostosować się do nowej rzeczywistości. Jak w tej sytuacji zmieniła się praca Korepetytora? Czy wymuszone przejście na zdalną formę nauczania spowodowało zmiany na rynku korepetycji?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji