Hello History, czyli rozmawiaj z kim chcesz

Hello History to nowa aplikacja dostępna na systemy iOS i Androida, która pozwala na rozmowę z postaciami historycznymi i nie tylko. Lista osób, z którymi można korespondować, obejmuje ikony popkultury, artystów, polityków czy też działaczy społecznych. 

Zawartość artykułu: 

W jaki sposób działa aplikacja Hello History? 

Aplikacja wykorzystuje sztuczną inteligencję w sposób podobny do narzędzi AI, takich jak ChatGPT. Jak to wygląda? Użytkownik rozpoczyna rozmowę, wybierając osobę z listy dostępnych postaci. Wytypowana postać przedstawia się w krótkiej wiadomości, a my możemy na nią odpowiedzieć. Dzięki użyciu sztucznej inteligencji mamy możliwość uczestniczyć w dyskusji tak długo, jak tylko chcemy. 
Lista postaci dostępnych w Hello History jest dość obszerna i obejmuje ponad 400 osób. Znajdziemy tam nie tylko ikony popkultury, takie jak Marylin Monroe, ale również laureatów Nagrody Nobla takich jak Albert Einstein czy Maria Curie-Skłodowska. To nie wszystko — możemy również porozmawiać z głównym bohaterem filmu „Borat”. ;) 
Uwaga — można prowadzić rozmowę w dowolnym języku, ale korzystanie z języka angielskiego przyniesie zdecydowanie najlepsze rezultaty. :)

 
Źródło: Hello History

Jakie są zastosowania aplikacji w edukacji? 

Aplikacja już na samym początku informuje użytkownika, jak należy prawidłowo z niej korzystać. Przede wszystkim powinniśmy weryfikować fakty i nie brać wszystkiego całkowicie na poważnie
Hello History stanowi interesujący sposób nauki o postaciach, które wywarły znaczący wpływ na kształtowanie się świata oraz popkultury. Podczas rozmowy możemy zadawać pytania, czy nawet debatować na liczne tematy związane z różnymi dziedzinami życia. Warto jednak dobrze przemyśleć każde z pytań, na które chcemy poznać odpowiedź ;) 


Źródło: Hello History

Czy aplikacja jest darmowa?  

W darmowej wersji użytkownik ma możliwość wysłania łącznie 20 pojedynczych wiadomości. Jeżeli chcemy prowadzić nieograniczoną ilość rozmów, musimy wykupić pełen dostęp. Aplikacja oferuje pakiet tygodniowy, miesięczny i roczny. Wybór należy do nas. 

O autorze

PM
e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Raport: najlepsze sposoby na promocję korepetytorów

W ocenie korepetytorów najlepszym sposobem docierania do nowych klientów są polecenia. Nauczyciele doceniają także serwisy z ogłoszeniami. Oto najważniejsze wnioski z raportu e-korepetycje.net.

Podręczniki, czy własne karty pracy – co jest lepsze?

Przygotowanie własnych kart pracy, autorskich testów i sprawdzianów, to dodatkowe godziny pracy. Czasem jednak warto sięgnąć po takie rozwiązanie. Własnoręcznie opracowane materiały dydaktyczne mogą stanowić wspaniałe uzupełnienie do podstawowego podręcznika zalecanego przez MEN.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Marketing internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2023