Hello History, czyli rozmawiaj z kim chcesz

Hello History to nowa aplikacja dostępna na systemy iOS i Androida, która pozwala na rozmowę z postaciami historycznymi i nie tylko. Lista osób, z którymi można korespondować, obejmuje ikony popkultury, artystów, polityków czy też działaczy społecznych. 

Zawartość artykułu: 

W jaki sposób działa aplikacja Hello History? 

Aplikacja wykorzystuje sztuczną inteligencję w sposób podobny do narzędzi AI, takich jak ChatGPT. Jak to wygląda? Użytkownik rozpoczyna rozmowę, wybierając osobę z listy dostępnych postaci. Wytypowana postać przedstawia się w krótkiej wiadomości, a my możemy na nią odpowiedzieć. Dzięki użyciu sztucznej inteligencji mamy możliwość uczestniczyć w dyskusji tak długo, jak tylko chcemy. 
Lista postaci dostępnych w Hello History jest dość obszerna i obejmuje ponad 400 osób. Znajdziemy tam nie tylko ikony popkultury, takie jak Marylin Monroe, ale również laureatów Nagrody Nobla takich jak Albert Einstein czy Maria Curie-Skłodowska. To nie wszystko — możemy również porozmawiać z głównym bohaterem filmu „Borat”. ;) 
Uwaga — można prowadzić rozmowę w dowolnym języku, ale korzystanie z języka angielskiego przyniesie zdecydowanie najlepsze rezultaty. :)

 
Źródło: Hello History

Jakie są zastosowania aplikacji w edukacji? 

Aplikacja już na samym początku informuje użytkownika, jak należy prawidłowo z niej korzystać. Przede wszystkim powinniśmy weryfikować fakty i nie brać wszystkiego całkowicie na poważnie
Hello History stanowi interesujący sposób nauki o postaciach, które wywarły znaczący wpływ na kształtowanie się świata oraz popkultury. Podczas rozmowy możemy zadawać pytania, czy nawet debatować na liczne tematy związane z różnymi dziedzinami życia. Warto jednak dobrze przemyśleć każde z pytań, na które chcemy poznać odpowiedź ;) 


Źródło: Hello History

Czy aplikacja jest darmowa?  

W darmowej wersji użytkownik ma możliwość wysłania łącznie 20 pojedynczych wiadomości. Jeżeli chcemy prowadzić nieograniczoną ilość rozmów, musimy wykupić pełen dostęp. Aplikacja oferuje pakiet tygodniowy, miesięczny i roczny. Wybór należy do nas. 

O autorze

PR

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

5 elementów, o które musi zadbać korepetytor podczas lekcji w swoim domu

Co zrobić, by lekcje prowadzone u korepetytora w domu, upływały w dobrej atmosferze i były efektywne?

To już 15 lat istnienia serwisu!

Jedna osoba, prosta strona, a na niej jedno ogłoszenie o udzielaniu korepetycji. Jak wygląda ta strona po 15 latach?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
mat25
Marketing internetowy w edukacji
Raport cen korepetycji 2023