Wypełnij ankietę i wygraj 6 miesięcy wyróżnienia

Nadszedł czas, aby znów zapytać Was, o czym chcielibyście czytać na blogu e-korepetycje.net. Przeprowadzamy tę ankietę właśnie po to, aby poznać Wasze preferencje.

W tym roku postanowiliśmy bardziej skupić się na wiedzy eksperckiej z zakresu zarządzania biznesem korepetytora. Chcemy więc poruszać więcej tematów marketingowych, księgowych, prawnych czy dotyczących marki własnej korepetytora.

Aby docenić Wasze starania, chcemy nagrodzić najbardziej wartościowe odpowiedzi na pytanie otwarte. Wybierzemy 6 ankiet, które nagrodzimy półrocznym wyróżnieniem.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  • Wypełnić obowiązkowe pola ankiety (4 pytania) oraz na pytanie konkursowe.
  • Podać swój adres e-mail, który będzie nam potrzebny wyłączenie po to, aby skontaktować się z nagrodzonymi. Podanie adresu e-mail jest równoznaczne z wyrażeniem chęci udziału w konkursie.

Na ankiety czekamy do 31 marca 2018 r. 

 

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Korepetytor - Superbohater - wyniki ankiety

W ostatnim miesiącach świat, z powodu epidemii koronawirusa, stanął trochę na głowie. Musieliśmy zmienić nasze przyzwyczajenia, dostosować się do nowej rzeczywistości. Jak w tej sytuacji zmieniła się praca Korepetytora? Czy wymuszone przejście na zdalną formę nauczania spowodowało zmiany na rynku korepetycji?

Pomagam, nie szkodzę! - ankieta

Zdajemy sobie sprawę, że uczniowie niekoniecznie zwracają się do korepetytorów jedynie w sprawie zajęć i nauki. Przygotowaliśmy ankietę, w której szukamy odpowiedzi na pytanie "Dlaczego Waszym zdaniem uczeń szuka drogi na skróty?".

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji