Wypełnij ankietę i wygraj 6 miesięcy wyróżnienia

Nadszedł czas, aby znów zapytać Was, o czym chcielibyście czytać na blogu e-korepetycje.net. Przeprowadzamy tę ankietę właśnie po to, aby poznać Wasze preferencje.

W tym roku postanowiliśmy bardziej skupić się na wiedzy eksperckiej z zakresu zarządzania biznesem korepetytora. Chcemy więc poruszać więcej tematów marketingowych, księgowych, prawnych czy dotyczących marki własnej korepetytora.

Aby docenić Wasze starania, chcemy nagrodzić najbardziej wartościowe odpowiedzi na pytanie otwarte. Wybierzemy 6 ankiet, które nagrodzimy półrocznym wyróżnieniem.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  • Wypełnić obowiązkowe pola ankiety (4 pytania) oraz na pytanie konkursowe.
  • Podać swój adres e-mail, który będzie nam potrzebny wyłączenie po to, aby skontaktować się z nagrodzonymi. Podanie adresu e-mail jest równoznaczne z wyrażeniem chęci udziału w konkursie.

Na ankiety czekamy do 31 marca 2018 r. 

 

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

12-tygodniowy system - sposób na lepszą efektywność postawionych sobie celów

Błędem wielu ludzi jest to, że nie wiedzą, co chcą osiągnąć. Aby los się do Was uśmiechnął, musicie być pewni swego celu i dążyć do jego urzeczywistnienia. Trzeba bardzo chcieć to zdobyć, nie zrażać się, gdy napotyka się przeciwności i nie odkładać finalizacji spraw na odległe terminy. Gotowi do projektowania i dotrzymywania postanowień? 

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji