Wypełnij ankietę i wygraj 6 miesięcy wyróżnienia

Nadszedł czas, aby znów zapytać Was, o czym chcielibyście czytać na blogu e-korepetycje.net. Przeprowadzamy tę ankietę właśnie po to, aby poznać Wasze preferencje.

W tym roku postanowiliśmy bardziej skupić się na wiedzy eksperckiej z zakresu zarządzania biznesem korepetytora. Chcemy więc poruszać więcej tematów marketingowych, księgowych, prawnych czy dotyczących marki własnej korepetytora.

Aby docenić Wasze starania, chcemy nagrodzić najbardziej wartościowe odpowiedzi na pytanie otwarte. Wybierzemy 6 ankiet, które nagrodzimy półrocznym wyróżnieniem.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  • Wypełnić obowiązkowe pola ankiety (4 pytania) oraz na pytanie konkursowe.
  • Podać swój adres e-mail, który będzie nam potrzebny wyłączenie po to, aby skontaktować się z nagrodzonymi. Podanie adresu e-mail jest równoznaczne z wyrażeniem chęci udziału w konkursie.

Na ankiety czekamy do 31 marca 2018 r. 

 

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Podziękowania i Wasze oczekiwania

Z końcem marca zakończyliśmy zbieranie odpowiedzi w badaniu ankietowym dotyczącym poczytności bloga. W ankiecie wzięło udział ponad 1500 użytkowników.

Korepetytor - Superbohater - wyniki ankiety

W ostatnim miesiącach świat, z powodu epidemii koronawirusa, stanął trochę na głowie. Musieliśmy zmienić nasze przyzwyczajenia, dostosować się do nowej rzeczywistości. Jak w tej sytuacji zmieniła się praca Korepetytora? Czy wymuszone przejście na zdalną formę nauczania spowodowało zmiany na rynku korepetycji?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji