Szkolna kraina humoru - konkurs na Dzień Edukacji Narodowej

Witajcie w szkolnej krainie humoru i wiedzy!

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej, mamy dla Was niesamowity konkurs, który sprawi, że zatęsknicie za Waszymi szkolnymi wspomnieniami :) 

Chcemy, abyście podzielili się z nami swoimi najzabawniejszymi wspomnieniami związanymi z nauczycielami. Mogą to być śmieszne powiedzonka, klasowe dowcipy czy nawet wspomnienia ze szkolnych przygód — możliwości są nieskończone! Niech Wasze opowieści przyniosą radość tym, którzy poświęcają swoje życie nauczaniu.

Przesyłając nam Wasze opowieści pełne humoru, macie szansę zdobyć fantastyczne nagrody! Nie tylko dostąpicie chwały i uznania od naszego zespołu czy rozbawicie innych, ale również macie szansę na wyjątkowy upominek ;) 

Klikajcie poniższy przycisk i swoje historie wpisujcie w komentarzu pod postem na naszym fanpage na Facebooku.

A co jest do wygrania? 

Nie czekajcie dłużej! Zamieszczajcie Wasze zabawne perełki pod naszym konkursowym postem na Facebooku. Pamiętajcie, że im bardziej rozbawią nas Wasze opowieści, tym większa szansa na wygraną :) 

Jednocześnie życzymy Wam wszystkim, z okazji nadchodzącego Dnia Edukacji Narodowej, samych najlepszych chwil pełnych uśmiechu i beztroskiego żartowania :) 

 


Warunki konkursu "Szkolna kraina humoru"

1. Organizatorem konkursu jest serwis www.e-korepetycje.net

2. Konkurs trwa od 11.10.2023 do dnia 15.10.2023  do godz. 23:59.

3. Aby wziąć udział w konkursie, należy pod postem konkursowym opublikować swoje najzabawniejsze wspomnienie z czasów szkoły (śmieszne powiedzonko nauczyciela, zabawną historyjkę, psikus zrobiony koledze czy nauczycielowi, czyjąś lub swoją szkolną wpadkę).

4. Osoby biorące udział w konkursie ponoszą pełną odpowiedzialność za publikowane treści. Niedopuszczalne jest zamieszczanie treści rasistowskich, niezgodnych z przepisami prawa polskiego, oczernianie, nawoływanie do nienawiści, czy słowne atakowanie innych uczestników konkursu.

5. Zabrania się zamieszczania w treści postów linków do innych stron internetowych, profilów na Facebooku, czy linków do innych grup założonych na FB.

6. Zwycięzcy zostaną wyłoniony spośród wszystkich osób, które zamieszczą odpowiedź pod postem konkursowym przez zespół e-korepetycje.net na podstawie ich subiektywnej oceny.

7. Przy wyborze zwycięzców zespół będzie kierował się oryginalnością komentarza oraz własnym poczuciem humoru.

8. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony dnia 17.10.2023 pod postem konkursowym na fanpage'u serwisu e-korepetycje.net. Tym samym zwycięzcy wyrażają zgodę na publikację swoich danych (imię i/lub nazwisko, lub pseudonim), pod którymi opublikowali wpisy pod postem konkursowym.

9. Uczestnicząc w konkursie, autorzy postów wyrażają zgodę na późniejszą publikację ich wypowiedzi na blogu serwisu e-korepetycje.net oraz w innych materiałach promocyjnych.

10. Nagrody w konkursie:

1 miejsce: Voucher o wartości 50 zł do sieci Empik + drukowany egzemplarz książki „Marketing internetowy w edukacji. Jak zarabiać więcej na korepetycjach”.

2 miejsce: Kampania reklamowa w serwisie e-korepetycje.net na 5000 odsłon + drukowany egzemplarz książki „Marketing internetowy w edukacji. Jak zarabiać więcej na korepetycjach”

3 miejsce: Drukowany egzemplarz książki „Marketing internetowy w edukacji. Jak zarabiać więcej na korepetycjach”

11. Po zakończeniu konkursu organizator skontaktuje się poprzez wiadomość prywatną Messenger FB w celu ustalenia formy przekazania nagrody.

12. Organizator zastrzega brak możliwości wymiany nagród na ich wartość pieniężną.

 

O autorze

avatar
e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

5 szybkich wskazówek, które pomogą Wam znaleźć nowych klientów na lekcje

Czy wiecie, że wakacje już dawno minęły? Pora zabrać się za aktywną promocję swoich usług, aby zdobyć jak najwięcej klientów. W poniższym artykule podpowiadamy Wam jak to zrobić.

Reklama banerowa

Reklama banerowa to rodzaj reklamy graficznej, po kliknięciu której użytkownik zostaje przeniesiony na stronę docelową reklamodawcy.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Marketing internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2023