Statystyki ogłoszeń w serwisie

Według przeprowadzonego przez nas badania korepetytorów korzystających z naszego serwisu, statystyki to jedno z lepiej ocenianych rozwiązań.  Możecie je sami włączyć na swoim koncie.

Statystyki znajdziecie w bocznym menu po zalogowaniu się na swój profil. Znajdziecie tam podstawowe informacje o wynikach swojego ogłoszenia. Możecie je także rozszerzyć i uzyskać więcej danych. Zobaczcie, czego możecie się dowiedzieć w rozszerzonej wersji statystyk.

Korzyści statystyk

  • Otrzymujesz dostęp do liczby odwiedzin i wyświetleń Twoich ogłoszeń korepetycji.
  • Możesz porównać odwiedziny Twoich ogłoszeń korepetycji z liderem danego przedmiotu.
  • Możesz sprawdzić pozycje Twoich ogłoszeń korepetycji.
  • Możesz sprawdzić jak zmienią się pozycje Twoich ogłoszeń korepetycji po wyróżnieniu.
  • Możesz zobaczyć, ile razy ktoś odkrył Twój numer telefonu.

Jakie dane od nas dostaniesz?

Panel statystyk składa się z takich danych jak:

- odwiedziny – w tej części poświęconej odwiedzinom znajdziesz informację, ile razy ktoś odwiedził podstronę z Twoim ogłoszeniem. Dane tu prezentowane są na podstawie ostatnich 30 dni, średniej dziennej z 30 dni i z dnia obecnego.

- wyszukiwanie – tu prezentowane są informacje, ile razy przedmiot był wyszukiwany z rozróżnieniem na wybrane przez Ciebie w obszarach miejscowości

- wyświetlenia numeru telefonu - otrzymasz tu dane dotyczące liczby wyświetleń Twojego numeru

W wersji płatnej statystyk prezentujemy także wykres, w którym możesz porównać wyniki swojego ogłoszenia z wynikami innych użytkowników i lidera danego przedmiotu.

Chcesz uruchomić rozbudowane statystyki na swoim koncie? 

Nic trudnego. W zakładce statystyki pod wynikami swoich ogłoszeń znajdziesz możliwość zamówienia wszystkich danych ze statystyk. Możesz także przejść do zakładki "Usługi dodatkowe", w której możesz także wybrać inne oferowane przez nas usługi, takie jak: wyróżnienie swoich ogłoszeń, subdomenę czy powiadomienia o ogłoszeniach uczniów.

 

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Czas nauczać (konkurs)

Postanowiliśmy rozpocząć nowy rok szkolny organizacją konkursu dla aktywnych korepetytorów.

Obserwacje balkonowe

Każdy miłośnik astronomii stwierdzi, że noc bez obserwacji jest nocą straconą. Nie wszyscy są szczęściarzami i mieszkają na terenie o niskim stopniu zurbanizowania, gdzie można cieszyć się ciemnym, ogromnym kawałkiem nieba i doszukiwać się kolejnych obiektów, ale obserwacje miejskie też mogą przynieść wiele satysfakcji i co ważne, nie trzeba przewozić sprzętu i dokładnie organizować tego w czasie, tylko wystawić teleskop i oddawać się pasji. Co jest kluczowe podczas tropienia różnych ciał na firmamencie?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji