Sprostowanie do ostatnich wiadomości

Musimy sprostować naszą ostatnią informację o nowych przedmiotach i lokalizacjach w bazie. Co prawda, bardzo chcielibyśmy zostawić granie na nerwach, ale Prima Aprilis już za nami. Ale... nie wszystkie przedmioty znikną z naszych list!

Wśród nas są osoby, które byłyby gotowe przeprowadzić się do Hogwartu i zacząć udzielać stamtąd lekcji obrony przed czarną magią. Nibylandia czy San Escobar też wydają nam się interesującymi kierunkami. Pielęgnowalibyśmy tam wiedzę o jednorożcach i grali na nerwach. Niestety, minął 1 kwietnia i wracamy do rzeczywistości. Z naszej bazy po jednym dniu znikają więc następujące przedmioty:

  • Obrona przed czarną magią
  • Wiedza o jednorożcach
  • Gra na nerwach
  • Wiedza o operach mydlanych

Dodatkowo usuwamy też cztery lokalizacje: 

  • Hogwart
  • Nibylandię
  • Narnię
  • San Escobar

Oczywiście, nie będzie też zapowiadanych zmian w przedmiotach takich jak język polski, matematyka czy geografia. 

Co z nami zostaje?

Mogliście jednak zauważyć, że w ramach żartu dodaliśmy pięć przedmiotów do bazy. Pisaliśmy jednak, że możecie się zdziwić. Jeden przedmiot z nami zostaje. To obsługa programów do zdalnej nauki. Programy do nauki online stały się ostatnio bardzo popularne. Wielu korepetytorów, ale też rodziców szuka wsparcia w ich obsłudze czy metodach pracy zdalnej. Zwróciliśmy uwagę, że są wśród naszych użytkowników osoby, które przygotowują wideo tutoriale, doradzają i pomagają ogarnąć różne narzędzia. Dlatego postanowiliśmy dodać przedmiot, który pomoże połączyć osoby szukające wsparcia z ze zdalnej nauki, z tymi, którzy taką wiedzę i umiejętności posiadają.

Możecie dodawać już swoje ogłoszenia w przedmiocie: obsluga programów do zdalnej nauki.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Motywowanie dziecka do nauki

Czasami ciężko zagonić ucznia do odrobienia pracy domowej, czy przygotowania się do klasówki. Jak zatem zmotywować dziecko, aby chętnie wypełniało szkolne obowiązki?

Zapraszamy na konferencję

W tym roku chcielibyśmy wspierać wydarzenia edukacyjne, które są ciekawe i inspirujące. Dlatego też z miłą chęcią przedstawiamy konferencję "Szkoła od Nowa", która odbędzie się już 17 i 18 marca. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, którego jesteśmy Partnerem medialnym.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji