Nowość w panelu HR - lista kandydatów

Panel HR to proste i intuicyjne narzędzie do zarządzania rekrutacją. W kilku prostych krokach dodaj swoją ofertę pracy i opublikuj w naszym serwisie. Wyselekcjonowana grupa odbiorców, do której trafi Twoje ogłoszenie, pozwoli Ci na skuteczne przeprowadzenie rekrutacji. Nie trać czasu na zamieszczanie ogłoszeń na ogólnych portalach z ogłoszeniami pracy. Nie pozwól, aby zasypały Cię dziesiątki CV od osób, które nie kwalifikują się na dane stanowisko. 

NOWOŚĆ

Od teraz, kupując jeden z 3 pakietów ofert, otrzymasz unikalny dostęp do listy kandydatów, którzy spełniają kryteria Twojej oferty pracy. W ramach pakietu 3, 5 lub 10 ofert, przez cały czas, w jakim oferta jest aktualna oraz 14 dni od jej wygaśnięcia, na Twoim koncie będzie wyświetlona lista osób wraz z podanym kontaktem mailowym i/lub telefonicznym.

Co to oznacza dla Ciebie?

Od teraz nie musisz już biernie czekać na spływające zgłoszenia od kandydatów. Rekrutuj aktywnie! Udostępnione dane osobowe oraz dane kontaktowe osób pasujących do Twojej oferty dają Ci możliwość bezpośredniego kontaktu z daną osobą telefonicznie lub mailowo. Zadzwoń lub napisz i przedstaw osobiście warunki zatrudnienia. 

Baza kandydatów to użytkownicy, którzy aktualnie aktywnie poszukują pracy i jednocześnie pasują kryteriami do poszukiwanego przez Ciebie pracownika. 

Dzięki opcji ustawiania odpowiednich statusów podjętych działań oraz dodawania własnych notatek, masz pełną kontrolę nad każdym z etapów pozyskiwania pracownika.

Weź sprawy w swoje ręce - rekrutuj skutecznie!

Co jeszcze oferujemy w panelu HR?

  • Statystyka rekrutacji - dostęp do danych dotyczących liczby pasujących kandydatów do danego ogłoszenia, ilości wysłanych powiadomień mailowych o nowej ofercie i skuteczności mailingu, liczby kliknięć w przycisk złożenia aplikacji oraz innych usług dodatkowych.

  • Dokładne dopasowanie - informacja o pojawieniu się nowej oferty pracy automatycznie trafi na skrzynki kandydatów, którzy spełniają jej kryteria. Dodatkowo zostanie wyświetlona na liście ofert pracy.

  • Proste tworzenie ofert - przygotowany specjalny formularz dodawania nowej oferty umożliwia wprowadzenie najwązniejszych informacji dotyczących oferowanego stanowiska pracy. 

  • Unikalną identyfikację graficzną - to sposób na wyróżnienie własnej oferty pracy na ogólnej liście ofert. Opcja dodania logo firmy oraz graficznego motywu w nagłówku i stopce to skuteczny sposób na przykucie uwagi odbiorców oraz zapoznanie ich z firmowym brandem.

 

Aktualnie można skorzystać z kilku dostępnych opcji pakietów, dzięki którym uzyskasz dostęp do pełnej listy kandydatów 

lub wybrać opcję płatności za pojedyncze ogłoszenie o pracę.

O autorze

avatar

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Facebook, czyli jak założyć fanpage dla szkoły

Jeszcze kilka lat temu padało pytanie „Czy warto zakładać fanpage?”. Teraz słowo „czy” zastąpiło pytanie „Jak prowadzić swój fanpage, żeby dotrzeć do właściwej grupy odbiorców?”.

Artykuł sponsorowany + newsletter

Artykuł sponsorowany to możliwość przedstawienia siebie, swojej firmy czy produktu w szerokim kontekście. Reklama subtelnie wpleciona w wysokiej jakości merytoryczny tekst to gwarancja sukcesu.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Marketing internetowy w edukacji
Raport cen korepetycji 2023