Przed startem nowego roku szkolnego - zadbaj o promocję

Przed nami początek nowego roku szkolnego. Czy odpowiednio się do niego przygotowałeś? Napisałeś do swoich stałych uczniów i zadbałeś o pozyskanie nowych? Masz jeszcze na to czas, zanim zabrzmi pierwszy dzwonek. 

O tym, że pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać jest ustalenie planów na kolejny rok pracy, pisaliśmy niedawno. Koniec sierpnia to ostatni moment, żeby zacząć działać i efektywnie wejść w nowy rok. Aktualizacja lub dodanie nowych ogłoszeń, kontakt z uczniami to działania, które powinieneś wykonać na samym początku.

Co jeszcze możesz zrobić? Zadbać o skuteczną promocję i pozyska nowych klientów. Wydaje się to proste, ale musisz mieć świadomość, że na rynku jest wielu korepetytorów, którzy uczą tego samego przedmiotu - także w Twoim mieście. Dlatego warto, abyś rozważył płatne sposoby reklamy swoich usług korepetytorskich. Nie czekaj jednak z tym zbyt długo, bo konkurencja nie śpi.

W serwisie e-korepetycje.net masz możliwość skorzystania z dwóch opcji płatnych reklam. Są to wyróżnienia ogłoszenia i kampanie bannerowe. 

Wyróżnienie ogłoszenia

Co możesz zyskać wyróżniając swoje ogłoszenie? Przede wszystkim, podniesiesz pozycję swojego ogłoszenia na liście danego przedmiotu i lokalizacji. A wiadomo, im jesteś wyżej na listach, tym większa szansa na to, że uczeń zainteresuje się Twoim ogłoszeniem.  Oczywiście, ogłoszenia wyróżniają też inni korepetytorzy i będziesz musiał z nimi rywalizować o pozycje. Możesz sobie to ułatwić, kontrolując miejsce na listach w zakładce statystyki. Zaloguj się na swoje konto, w zakładce Statystyki kliknij w Pozycję Ogłoszeń. Tam zobaczysz, na którym miejscu będzie Twoje ogłoszenie po wyróżnieniu wybraną kwotą.  Ogłoszenie możesz wyróżnić przechodząc do podstrony Usługi -> Wyróżnij ogłoszenie (https://profil.e-korepetycje.net/uslugi,wyroznij-ogloszenie). Po wybraniu pakietu, opłać wyróżnienie, a już po chwili Twoje ogłoszenie zostanie podbite na liście ogłoszeń.

Kampania bannerowa

Możesz także skorzystać z kampani bannerowej. Będzie ona dobrym uzupełnieniem wyróżnionego ogłoszenia. Reklama bannerowa pozwala na umieszczenie grafiki reklamowej w górnej części strony serwisu. Możesz opublikować ją na wszystkich stronach lub wybranych - powiązanych z lokalizacją i przedmiotem.  Na grafice możesz wyróżnić swoją ofertę, wskazać na mocne strony lub opublikować hasło zachęcające ucznia do kontaktu. Co więcej, możesz też podlinkować do Twojego ogłoszenia w naszym serwisie lub strony internetowej czy profilu na Facebook’u. 

Reklama przez cały czas trwania kampanii będzie wyświetlała się ponad listą ogłoszeń, więc zyskasz pewność, że z Twoim ofertą zapoznają się klienci przeszukujący wybraną listę. Taką reklamę możesz targetować ze względu lokalizację, ale także według konkretnego przedmiotu. To rozwiązanie sprawia, że masz pewność, że dotrzesz tylko do osób szukających ogłoszeń z konkretnych przedmiotów. 

Przeczytaj więcej o zasadach skutecznej kampanii bannerowej.

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W REKLAMĘ BANNEROWĄ?

  1. Możesz przekierować potencjalnego klienta na swoją stronę internetową lub na stronę ze swoim ogłoszeniem.
  2. To tanie i skuteczne rozwiązanie. Już za 75 złotych możesz dotrzeć do kilku tysięcy użytkowników.
  3. Reklama bannerowa może wzmocnić Twoją widoczność na rynku. Szczególnie, jeśli wcześniej wyróżniłeś swoje ogłoszenia
  4. Możesz ją targetować według lokalizacji i konkretnych przedmiotów. Dzięki temu rozwiązaniu Twój banner zobaczą tylko najbardziej zainteresowane osoby
  5. Chcesz przekazać więcej treści na bannerze? Dodaj banner w formacie GIF, który z pewnością zwróci uwagę. Dzięki temu na jednej odsłonie banneru przekażesz wiele więcej treści. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej formie reklamy? Wejdź na kampanie.e-korepetycje.net lub napisz na kampanie@e-korepetycje.net

 

Black Week - artykul

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Co to jest barbaryzm?

Barbaryzmy, czyli inaczej zapożyczenia, przenikały do naszego języka przez całe stulecia dzięki kontaktom politycznym, kulturalnym, gospodarczym. Język polski stosunkowo łatwo i szybko je przyswajał. Przechodziły one do powszechnego użycia i ekspresowo traciły znamiona „obcości”.

Nie tylko Facebook, czyli o „profesjonalnych” mediach społecznościowych

O tym, że dobrze prowadzony fanpage na Facebooku może wspomóc działalność korepetytora, nie trzeba nikogo przekonywać. Co jednak w sytuacji, gdy chcesz pozyskać klientów biznesowych? Wówczas również możesz skorzystać z mediów społecznościowych. Jakich? O tym w artykule.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Black Week - sidebar
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji