FAQ - jak poprawnie uzupełnić konto

W związku z planowanym wdrożeniem nowej wersji serwisu, zwróciliśmy się z prośbą o poprawienie danych w profilach. Szczególny nacisk kładziemy na prawidłowe podanie imienia i ewentualnie nazwiska korepetytora, uzupełnienia danych firmowych (jeżeli korepetytor posiada firmę) oraz sprawdzenie, czy wybrane są dokładne obaszary działania. Poniżej prezentujemy 4 najczęściej zadawane nam pytania dotyczące sposobu wprowadzenia zmian.

  1. Czy w polu „imię i nazwisko” mogę wpisać swój tytuł naukowy lub inne informacje?

Absolutnie nie. Te pola należy wypełnić zgodnie z ich przeznaczeniem. Niedopuszczalne wpisywanie jest np. mgr, dr czy „ostatnie miejsca”, „kursy maturalne”.

W polu imię należy wpisać imię osoby kontaktowej.

  1. Czy prowadząc firmę i podając jej dane, muszę uzupełnić pole „Imię”? W firmie uczy więcej niż jedna osoba.

W przypadku, gdy ogłoszenie należy do firmy, konieczne jest uzupełnienie informacji o firmie: nazwa, adres i NIP firmy. Nazwa firmy zostanie wyświetlona na wizytówce na liście ogłoszeń. Dzięki temu uczeń od początku będzie wiedział, że ogłoszenie należy do firmy, a co za tym idzie będzie mógł np. otrzymać rachunek/fakturę, ewentualnie w ofercie może znajdzie zajęcia grupowe. W polu „Imię” należy wówczas podać dane osoby, która zarządza wizytówką w serwisie.

  1. Udzielam lekcji tylko online, jaki mam zaznaczyć obszar działania?

W takim przypadku nie należy wybierać żadnych miejscowości w zakładce „Obszary działania”. Podczas uzupełniania oferty do wyboru są 3 miejsca świadczenia usług: u nauczyciela, u ucznia i online. W tym przypadku należy zaznaczyć opcję „online”.

Ogłoszenie będzie wyświetlane na wszystkich listach z danego przedmiotu, zarówno przy podaniu samej nazwy przedmiotu lub podaniu „nazwa przedmiotu + online”. Nie będzie natomiast wyświetlane na listach ogłoszeń z wybranej miejscowości np. „nazwa przedmiotu Warszawa”.

  1. Udzielam lekcji zarówno online, jak i stacjonarnie w swoim mieście. Jaki zaznaczyć obszar działania?

W pierwszej kolejności należy przejść do zakładki „Obszary działania” i wpisać nazwę miasta, w której udzielane są zajęcia stacjonarne.

              

Następnie należy przejść do dodawania ogłoszenia (lub jego edycji) i wybrać odpowiednie miejsce udzielania lekcji. W tym przypadku będzie to: online + u nauczyciela i/lub u ucznia.

Jak wypełnić dane? Edytowanie danych osobistych na e-korepetycje.net:

 

 

 

O autorze

MF

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jak dbać o dobrą opinię

Opinie zazwyczaj kojarzą się większości osób ze sklepem, produktem, zakupami. I zdecydowanie takich opinii w sieci jest najwięcej. Nie można jednak zapominać, że opinii podlegają również usługi. TY Drogi Korepetytorze jesteś właśnie dostawcą takich usług. Dlatego rzeczą normalną i naturalną będzie to, że konsument Twoich usług, czyli uczeń, może wystawić Ci opinię.

Co przykuje uwagę ucznia w Twoim ogłoszeniu?

Jak zyskać przewagę nad pozostałymi i sprawić, by uczeń wyświetlił właśnie Twoje ogłoszenie i z Tobą skontaktował się w sprawie korepetycji? Oto kilka trików.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji