Nowe funkcje w serwisie e-korepetycje.net

Po wielu miesiącach przygotowań w styczniu udało się wdrożyć nową, zupełnie odmienioną wersję naszego serwisu. Do tej pory mieliście okazję zapoznać się z nią samodzielnie, a w poniższym artykule chcielibyśmy dodatkowo opisać wszystkie funkcje, które wprowadziliśmy w nowym serwisie.

Mamy nadzieję, że korzystanie z serwisu jest dla Was przyjemnością. Staraliśmy się zaprojektować nowy serwis w taki sposób, aby przejście ze starej wersji na nową nie było zbyt trudne i żeby można było z niego korzystać w sposób intuicyjny. 

Co nowego możemy znaleźć w odmienionej wersji e-korepetycje.net?

Wersja mobilna

Ogromną zmianą, która z pewnością zostanie mile odebrana przez wszystkich użytkowników, jest wprowadzenie wersji mobilnej. Dzięki temu korzystanie z naszego serwisu będzie przyjemne i możliwe w każdej chwili z prawie każdego urządzenia.

 

Filtrowanie ogłoszeń

Oprócz zupełnie nowej szaty graficznej, która wiąże się też z modyfikacjami w rozmieszczeniu poszczególnych funkcji, z pewnością użytkowników ucieszy fakt, że wprowadziliśmy w serwisie nowy sposób filtrowania wyników. Dotychczas niedogodnością było wyświetlanie na listach wyników z danego przedmiotu ogłoszeń zarówno online jak i stacjonarnych. Obecnie użytkownik, który szuka ogłoszeń korepetycji stacjonarnie nie zobaczy na liście ogłoszeń ofert z lekcjami przez Internet.

Dodanie wideo prezentacji

To funkcja, która ma poprawić prezentację korepetytora. Nasz serwis ma służyć korepetytorom do promocji swoich usług. Współczesny marketing zdecydowanie rozwija się w stronę wideo, dlatego i my zaproponowaliśmy naszym użytkownikom taki sposób wyróżnienia się. To świetna metoda na zjednanie sobie dodatkowych klientów, gdyż większość z nas woli wiedzieć z kim ma się spotkać podczas korepetycji. Krótką prezentację wideo będzie można dodać zarówno w prezentacji o sobie, jak również do każdego ogłoszenia.

Logowanie do serwisu za pomocą kont w social mediach

Chcieliśmy ułatwić dostęp do naszego serwisu, dlatego zdecydowaliśmy się na integrację z popularnymi social mediami. Do tego celu będzie można zastosować zarówno Facebooka, jak również Google + Linked In. Dzięki temu zakładanie konta w naszym serwisie jak i logowanie się do niego jest jeszcze prostsze. 

Powiadomienia

Wprowadziliśmy do serwisu nowość, która ułatwi zarządzanie swoim kontem korepetytora. Dzięki powiadomieniom zdecydowanie szybciej dowiecie się i sprawdzicie, co dzieje się w Waszym profilu i jakie akcje zostały podjęte. Alerty powiadomią Was o nowej opinii, którą uczeń dodał do ogłoszenia, o nowej wiadomości, płatnościach a także przypomną Wam chociażby o kończącym się okresie wyróżnienia, które warto przedłużyć, aby utrzymać wysoką pozycję na listach.

 

Większe możliwości uzupełnienia wykształcenia i doświadczenia

Dzięki tej opcji korepetytor może pochwalić się swoimi osiągnięciami, doświadczeniem w branży i wykształceniem, które nabywa, aby jeszcze lepiej nauczać. W miarę zdobywania nowych umiejętności oraz doświadczeń korepetytor może szybko dopisać nowe pozycje. 

Wyświetlanie statystyk numeru telefonu

Jeszcze przed wprowadzeniem nowej wersji serwisu ukryliśmy numery telefonów na listach. Zrobiliśmy to z dwóch powodów: po pierwsze ze względów bezpieczeństwa, aby nie były one tak łatwo dostępne. Po drugie, aby korepetytor mógł otrzymać statystyki wyświetleń numeru telefonu. Dzięki temu korepetytor może jeszcze dokładniej analizować zainteresowanie swoimi ogłoszeniami. 

Punkty zamiast dni wyróżnienia

Postanowiliśmy zamienić również dni wyróżnienia na punkty wyróżnienia. Skala przeliczenia będzie identyczna, czyli 1 dzień odpowiada 1 punktowi. W nowej wersji więc wykupując wyróżnienie na 30 dni, otrzymacie 30 punktów, gdzie każdego dnia ubywa 1 punkt  - identycznie jak 1 dzień wyróżnienia.

Mamy nadzieję, że nowe funkcje w serwisie będą bardzo przydatne. Są one podyktowane zarówno prośbami ze strony korepetytorów, jak i uczniów, którzy szukają dla siebie lekcji.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jak dbać o dobrą opinię

Opinie zazwyczaj kojarzą się większości osób ze sklepem, produktem, zakupami. I zdecydowanie takich opinii w sieci jest najwięcej. Nie można jednak zapominać, że opinii podlegają również usługi. TY Drogi Korepetytorze jesteś właśnie dostawcą takich usług. Dlatego rzeczą normalną i naturalną będzie to, że konsument Twoich usług, czyli uczeń, może wystawić Ci opinię.

Podziękowania i Wasze oczekiwania

Z końcem marca zakończyliśmy zbieranie odpowiedzi w badaniu ankietowym dotyczącym poczytności bloga. W ankiecie wzięło udział ponad 1500 użytkowników.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji