Nowa funkcja w serwisie – ukrywanie ogłoszeń

Postanowiliśmy wprowadzić do serwisu kolejne udogodnienie, którym jest ukrywanie swoich ogłoszeń.

Na czym ono polega?

Wielu z Was zgłasza się do nas z prośbą, aby ukryć bądź tymczasowo dezaktywować ich ogłoszenia bądź jedno z nich, gdyż mają na dany przedmiot pełne obłożenie lub tymczasowo zawieszają swoje działania Dlatego wprowadziliśmy funkcję ukrywania ogłoszeń.

Dla kogo ta funkcja?

Funkcja jest idealna dla osób, które:

  • tymczasowo zawieszają działalność korepetytora, ale nie chcą usuwać ogłoszenia, gdyż potem trzeba je na nowo napisać.
  • mają już pełne obłożenie i nie chcą odpowiadać na kolejne maile i telefony od uczniów
  • przechodzą na długotrwały urlop (macierzyński, chorobowy)

Jak ukryć ogłoszenie?

W zakładce z Waszymi ogłoszeniami, przy każdym z nich dodaliśmy ikonkę. Naciśnięcie jej sprawi, że dane ogłoszenie zostanie ukryte. Po przeładowaniu strony przy nazwie przedmiotu zobaczycie w nawiasie słowo (ukryte).  Aby ponownie opublikować ogłoszenie, należy ponownie kliknąć w ikonkę.

Ukryć można każde ogłoszenie, dlatego nie ma problemu, aby ukryć tylko część z nich. Można również ukryć wszystkie.

Co daje ta funkcja?

Wasze ogłoszenie nie będzie wyświetlało się na liście ogłoszeń i zniknie z Waszego profilu, który widzą uczniowie. Natomiast jeśli ktoś wejście na dane ogłoszenie poprzez bezpośredni link, wówczas wyświetli mu się pop-up z informacją, że ogłoszenie jest tymczasowo niedostępne, a cała jego treść zmieni kolor na szary.

Ogłoszenie jednak dalej będzie indeksowane w wyszukiwarce Google i dostępne na profilu korepetytora. Można je do woli edytować, a także wyróżniać. W każdej chwili także można je ponownie opublikować.

O czym należy pamiętać?

Należy pamiętać, że ukrycie ogłoszenia nie zatrzymuje ubywania punktów wyróżnienia. A zatem jeśli ukryjesz swoje ogłoszenie, to każdego dnia punkty wyróżnienia i tak będą malały.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Co robić, by uczeń nie zraził się do systemu edukacji

Pierwsze dni w szkole są ogromnym stresem dla wielu osób. Z jednej strony to wyzwanie, przełom w życiu, ale też żmudna praca, poświęcenie i zmiana dotychczasowej egzystencji. Inauguracyjny dzwonek wywołuje trwogę, oszołomienie i obawy. Często okazuje się, że te negatywne odczucia były niepotrzebne, bo szkoła wcale nie jest taka straszna, a nawet można w niej miło spędzić czas. Grunt to pozytywne myślenie i dobre nastawienie!

Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych 2017

Już po raz XIX Fundacja Edukacyjna Perspektywy przeprowadziła Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych. Dokładnie 10 stycznia 2017 r. w trakcie uroczystości, w Auli Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, zostały ogłoszone wyniki.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji