Nowa funkcja w serwisie – ukrywanie ogłoszeń

Postanowiliśmy wprowadzić do serwisu kolejne udogodnienie, którym jest ukrywanie swoich ogłoszeń.

Na czym ono polega?

Wielu z Was zgłasza się do nas z prośbą, aby ukryć bądź tymczasowo dezaktywować ich ogłoszenia bądź jedno z nich, gdyż mają na dany przedmiot pełne obłożenie lub tymczasowo zawieszają swoje działania Dlatego wprowadziliśmy funkcję ukrywania ogłoszeń.

Dla kogo ta funkcja?

Funkcja jest idealna dla osób, które:

  • tymczasowo zawieszają działalność korepetytora, ale nie chcą usuwać ogłoszenia, gdyż potem trzeba je na nowo napisać.
  • mają już pełne obłożenie i nie chcą odpowiadać na kolejne maile i telefony od uczniów
  • przechodzą na długotrwały urlop (macierzyński, chorobowy)

Jak ukryć ogłoszenie?

W zakładce z Waszymi ogłoszeniami, przy każdym z nich dodaliśmy ikonkę. Naciśnięcie jej sprawi, że dane ogłoszenie zostanie ukryte. Po przeładowaniu strony przy nazwie przedmiotu zobaczycie w nawiasie słowo (ukryte).  Aby ponownie opublikować ogłoszenie, należy ponownie kliknąć w ikonkę.

Ukryć można każde ogłoszenie, dlatego nie ma problemu, aby ukryć tylko część z nich. Można również ukryć wszystkie.

Co daje ta funkcja?

Wasze ogłoszenie nie będzie wyświetlało się na liście ogłoszeń i zniknie z Waszego profilu, który widzą uczniowie. Natomiast jeśli ktoś wejście na dane ogłoszenie poprzez bezpośredni link, wówczas wyświetli mu się pop-up z informacją, że ogłoszenie jest tymczasowo niedostępne, a cała jego treść zmieni kolor na szary.

Ogłoszenie jednak dalej będzie indeksowane w wyszukiwarce Google i dostępne na profilu korepetytora. Można je do woli edytować, a także wyróżniać. W każdej chwili także można je ponownie opublikować.

O czym należy pamiętać?

Należy pamiętać, że ukrycie ogłoszenia nie zatrzymuje ubywania punktów wyróżnienia. A zatem jeśli ukryjesz swoje ogłoszenie, to każdego dnia punkty wyróżnienia i tak będą malały.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Konkurs "Moje Święta"

Zostań reżyserem albo nawet gwiazdą filmową! Nakręć filmik, w którym pokazujesz swoje przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra i wygrywaj nagrody.

Odrabianie lekcji za ucznia

Ręka do góry, kto nigdy nie odrobił lekcji za dziecko, nie napisał za nie wypracowania na polski, lub nie namalował obrazka na plastykę. Czy wyręczanie dziecka w lekcjach i robienie ich za niego jest dobre? Jakie mogą być tego konsekwencje?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji