Dzień Korepetytora w Polsce - 25 maja

Każdy wie, że 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela.
Dlaczego w takim razie nauczyciele mogą mieć swoje święto, a korepetytorzy nie? Praca korepetytora jest tak samo ważna jak praca nauczyciela. Niestety nie ma jeszcze oficjalnie w żadnym kalendarzu takiego święta. Już najwyższy czas, aby to święto wpisało się do kalendarza, a każdy uczeń miał możliwość podziękowania swojemu korepetytorowi za trud, jaki ten włożył w jego edukację.

Dlaczego 25 maja? Bo to gorący okres matur i wytężonej pracy, a rozumiemy, że po intensywnym czasie warto dobrze odpocząć. Co więcej, trud korepetytora musi być nagrodzony, ponieważ tak samo jak nauczyciel pomaga on uczniom i studentom zgłębiać wiedzę. Uważamy, że należą się każdemu korepetytorowi za to wielkie podziękowania. Chcielibyśmy, aby w całym roku korepetytorzy mieli też swoje święto, dlatego razem z całym zespołem e-korepetycje.net ustaliliśmy, że każdego roku w dniu 25 maja, będziemy świętować Dzień Korepetytora

Z okazji Dnia Korepetytora proponujemy konkursy i zabawy, aby w ten sposób móc uczcić ten wyjątkowy dzień i docenić wszystkich korepetytorów. Świętuj razem z nami i wygrywaj prezenty na naszym wydarzeniu na Facebook "Dzień Korepetytora - 25 maja"! Warunki uczestnictwa są BARDZO proste:

Jeśli jesteś Korepetytorem to:
a) Weź udział w tym wydarzeniu, napisz kim jesteś i z jakiego przedmiotu udzielasz korepetycji;
b) Opisz ciekawą lub zabawną historię, które przydarzyła Ci się w ciągu Twojej działalności korepetytorskiej;
c) Użyj hashtag #DzienKorepetytora.

Jeśli jesteś po drugiej stronie, czyli korzystasz z usług Korepetytora, to:
a) Weź udział w tym wydarzeniu i napisz z jakiego przedmiotu pomagał Ci korepetytor;
b) Dodaj życzenia/podziękowania na stronie wydarzenia dla korepetytora; przy okazji możesz oznaczyć korepetytora w życzeniach;
c) Użyj hashtag #DzienKorepetytora.

Zgodnie z naszym Regulaminem wybierzemy korepetytora zwycięzca którzy najciekawiej opiszą historię, która przydarzyła się w ciągu działalności korepetytorskiej. Każdy zwycięzca otrzyma:
a) usługę półrocznego wyróżnienia dla jednego swojego ogłoszenia w serwisie e-korepetycje.net – zgodnego z regulaminem serwisu e-korepetycje.net;
b) usługę powiadomienia o ogłoszeniach uczniów w serwisie e-korepetycje.net;
c) na Fanpage’u e-korepetycje.net zostanie opublikowana informacja o zwycięzcy wraz z zamieszczeniem linku do jego ogłoszenia w serwisie e-korepetycje.net.

Organizator również wybiera 3 najlepsze życzenia od uczniów/studentów dla Korepetytora. Każdy zwycięzca otrzyma: 
a) bon o wartości 50 zł do wykorzystania w salonach Empik;
b) opublikuje na Fanpage’u e-korepetycje.net informację o zwycięzcy.

O autorze

AN

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jaki system księgowy wybrać?

Prowadzenie działalności gospodarczej wymusza na przedsiębiorcy konieczność rozliczeń podatkowych, odprowadzania składek na ZUS, wystawiania rachunków, faktur lub paragonów i archiwizowania całej dokumentacji finansowej przez okres 5 lat.

Jak uczyć skutecznie i nie zwariować?

Jesteś korepetytorem. Uczysz na tyle skutecznie, że uczniów przybywa z miesiąca na miesiąc. Praca przynosi Ci coraz większe zyski. Zauważasz, że pochłania Cię coraz bardziej i… zaczyna nużyć? To może oznaczać, że robisz coś nie tak. Bierzesz na siebie za dużo lekcji? A może po prostu źle układasz grafik? Zobacz, jak zorganizować swoją pracę, by nie zwariować.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji