Dzień Korepetytora w Polsce - 25 maja

Każdy wie, że 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela.
Dlaczego w takim razie nauczyciele mogą mieć swoje święto, a korepetytorzy nie? Praca korepetytora jest tak samo ważna jak praca nauczyciela. Niestety nie ma jeszcze oficjalnie w żadnym kalendarzu takiego święta. Już najwyższy czas, aby to święto wpisało się do kalendarza, a każdy uczeń miał możliwość podziękowania swojemu korepetytorowi za trud, jaki ten włożył w jego edukację.

Dlaczego 25 maja? Bo to gorący okres matur i wytężonej pracy, a rozumiemy, że po intensywnym czasie warto dobrze odpocząć. Co więcej, trud korepetytora musi być nagrodzony, ponieważ tak samo jak nauczyciel pomaga on uczniom i studentom zgłębiać wiedzę. Uważamy, że należą się każdemu korepetytorowi za to wielkie podziękowania. Chcielibyśmy, aby w całym roku korepetytorzy mieli też swoje święto, dlatego razem z całym zespołem e-korepetycje.net ustaliliśmy, że każdego roku w dniu 25 maja, będziemy świętować Dzień Korepetytora

Z okazji Dnia Korepetytora proponujemy konkursy i zabawy, aby w ten sposób móc uczcić ten wyjątkowy dzień i docenić wszystkich korepetytorów. Świętuj razem z nami i wygrywaj prezenty na naszym wydarzeniu na Facebook "Dzień Korepetytora - 25 maja"! Warunki uczestnictwa są BARDZO proste:

Jeśli jesteś Korepetytorem to:
a) Weź udział w tym wydarzeniu, napisz kim jesteś i z jakiego przedmiotu udzielasz korepetycji;
b) Opisz ciekawą lub zabawną historię, które przydarzyła Ci się w ciągu Twojej działalności korepetytorskiej;
c) Użyj hashtag #DzienKorepetytora.

Jeśli jesteś po drugiej stronie, czyli korzystasz z usług Korepetytora, to:
a) Weź udział w tym wydarzeniu i napisz z jakiego przedmiotu pomagał Ci korepetytor;
b) Dodaj życzenia/podziękowania na stronie wydarzenia dla korepetytora; przy okazji możesz oznaczyć korepetytora w życzeniach;
c) Użyj hashtag #DzienKorepetytora.

Zgodnie z naszym Regulaminem wybierzemy korepetytora zwycięzca którzy najciekawiej opiszą historię, która przydarzyła się w ciągu działalności korepetytorskiej. Każdy zwycięzca otrzyma:
a) usługę półrocznego wyróżnienia dla jednego swojego ogłoszenia w serwisie e-korepetycje.net – zgodnego z regulaminem serwisu e-korepetycje.net;
b) usługę powiadomienia o ogłoszeniach uczniów w serwisie e-korepetycje.net;
c) na Fanpage’u e-korepetycje.net zostanie opublikowana informacja o zwycięzcy wraz z zamieszczeniem linku do jego ogłoszenia w serwisie e-korepetycje.net.

Organizator również wybiera 3 najlepsze życzenia od uczniów/studentów dla Korepetytora. Każdy zwycięzca otrzyma: 
a) bon o wartości 50 zł do wykorzystania w salonach Empik;
b) opublikuje na Fanpage’u e-korepetycje.net informację o zwycięzcy.

O autorze

AN

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

6 sposobów na wyróżnienie się na rynku korepetytorów

Zastanawiasz się, co zrobić, aby zachęcić uczniów do wybrania właśnie Twojej oferty? Podpowiadamy, jak możesz się skutecznie wyróżnić na tle innych.

Korepetytor jako ekspert – jak wykreować taki wizerunek?

Co sprawia, że uczniowie chcą zapisywać się na Twoje lekcje i wracać na nie? Dobra cena to nie wszystko. Kluczowa jest efektywność prowadzonych zajęć. A ona zależy w dużej mierze od tego, czy jesteś ekspertem w swojej dziedzinie.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji