Dzień Korepetytora - ankieta z konkursem

25 maja świętujemy Dzień Korepetytora

W tym roku będzie to święto szczególne. W obecnie panującej sytuacji, kiedy szkoły i placówki edukacyjne pozostają zamknięte, a nie wszędzie prowadzone jest nauczanie online, to właśnie Wy Korepetytorzy, stanęliście w pierwszym szeregu wsparcia edukacji.

Korepetytor - Superbohater?

Zdecydowanie TAK.

Przez te wszystkie lata zdążyliśmy się już trochę poznać (taką mamy nadzieję). Wiemy, że wśród Was są zawodowi korepetytorzy, właściciele szkół i firm edukacyjnych, nauczyciele pracujący dodatkowo jako korepetytorzy oraz osoby, które uczą innych z przedmiotów, które są ich pasją. Dlatego w czasie pandemii musicie stawić czoła wszystkim trudnościom zarówno jako biznesmeni, nauczyciele, ale również jako rodzice. Wiemy, że część z Was jest zarówno korepetytorem, nauczycielem jak i rodzicem w jednym. Jak sobie z tym dajecie radę?

Przedstawcie się!

W związku z nadchodzącym Dniem Korepetytora chcemy wszystkim  pokazać, z jakimi trudnościami musicie się zmierzyć jako korepetytor. Dlatego przygotowaliśmy dla Was anonimową ankietę. Na podstawie jej wyników postaramy się pokazać, kim są ludzie, którzy wspomagają innych swoją wiedzą, umiejętnościami, zarażają pasją do nauki.

[Aktualizacja]

Zebraliśmy 181 odpowiedzi, za które pięknie dziękujemy.

Wyniki naszej ankiety znajdziecie na stronie Korepetytor - Superbohater - wyniki ankiety.

Wygrajcie nagrody!

Każdy, kto weźmie udział w anonimowej ankiecie, może również wziąć udział w Konkursie.

Na końcu ankiety znajdziecie pytanie konkursowe. Spośród osób, które na nie odpowiedzą, zespół e-korepetycje.net wybierze 10 najciekawszych odpowiedzi.

A do zdobycia są następujące zestawy nagród:

1 miejsce:

  • Voucher o wartości 50 zł do sieci Empik
  • roczne wyróżnienie ogłoszenia
  • opcja statystyk na okres roku
  • opcja powiadomień od uczniów

2 miejsce:

  • roczne wyróżnienie ogłoszenia
  • opcja statystyk na okres roku
  • opcja powiadomień od uczniów

3 miejsce:

  • 6-miesięczne wyróżnienie ogłoszenia
  • opcja powiadomień od uczniów

miejsca od 4 do 10:

  • miesięczne wyróżnienie ogłoszenia

 

To co? Masz chęć zdobyć nagrodę a jednocześnie powiedzieć coś o sobie?

Zatem do dzieła!

Wypełnij ankietę!

Regulamin Konkursu

1. W Konkursie może wziąć udział osoba, która do dnia 23 maja 2020 wypełni ankietę i odpowie na pytanie konkursowe.

2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie poza udzieleniem odpowiedzi na pytanie konkursowe jest podanie adresu mailowego, pod którym administracja serwisu będzie mogła skontaktować się z uczestnikiem.

3. Informujemy, że chronimy Twoje dane osobowe (adres e-mail) zgodnie z obowiązującym prawem (m.in. RODO) i będziemy je przetwarzać wyłącznie do czasu rozstrzygnięcia konkursu. Po tym czasie dane zostaną usunięte.

4. Nagrody nie podlegają wymianie na inne oraz na równowartość pieniężną.

5. Wśród nadesłanych ankiet z odpowiedziami, zespół serwisu wybierze 10 najciekawszych odpowiedzi. Wybór zwycięzców będzie subiektywny, na podstawie odczuć i preferencji uczestników komisji konkursowej.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Korepetytor - odpowiedzialność i powaga zawodu

W Polsce korepetycje nadal uważane są za zło konieczne, a uczęszczanie na nie owiane jest niejednokrotnie tajemnicą. Czy korepetytor jest tym złym?

Z jakich przedmiotów może udzielać korepetycji student?

Jesteś studentem? Jeśli tak, zapewne zastanawiasz się, w jaki sposób możesz sobie dorobić. Dobrym sposobem, który daje Ci dużą elastyczność, swobodę działania, ale i szansę na rozwój, są korepetycje. Zastanawiasz się, z czego możesz ich udzielać i komu? Wbrew pozorom, zakres możliwości wcale nie jest zawężony do typowo szkolnych przedmiotów. Sprawdź nasze propozycje i zainspiruj się.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Marketing internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2022