Dzień Korepetytora - ankieta z konkursem

W zeszłym roku postanowiliśmy, że nie tylko nauczyciele powinni mieć swoje święto. Korepetytorzy to rosnąca w siłę grupa zawodowa, która również powinna mieć swój jeden dzień w roku by celebrować. Dlaczego nikt wcześniej o tym nie pomyślał? Dlaczego nikt nie docenił? My doceniamy. I wzorem zeszłorocznej decyzji przypominamy, że 25 maja świętujemy Dzień Korepetytora.

Czy zastanawialiście się kim są korepetytorzy?

Od ponad 10 lat przypatrujemy się rynkowi korepetycji. Temu, jak się on zmienia, rośnie, jakie przedmioty stają się popularne, jak kształtują się ceny lekcji oraz zmienia podejście do metod nauczania. To wszystko wiemy, widzimy. Ale kim jest ten pojedynczy korepetytor, który dzień po dniu wkłada swoją pracę i serce w edukację innych? Kim jest personalnie? Czy to kobieta, mężczyzna, student prawa, a może księgowa z 20-letnim doświadczeniem zawodowym? Czy korepetytor utrzymuje się tylko z prowadzenia lekcji, czy musi godzić pracę zawodową z popołudniowymi zajęciami?

Przedstawcie się!

W związku z nadchodzącym Dniem Korepetytora chcemy wszystkim  przybliżyć Wasze sylwetki. Pokazać czym się zajmujecie, kim jesteście, ile pracy wkładacie w bycie korepetytorem. Dlatego przygotowaliśmy dla Was anonimową ankietę. Na podstawie jej wyników postaramy się pokazać, kim są ludzie, którzy wspomagają innych swoją wiedzą, umiejętnościami, zarażają pasją do nauki.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do dnia 23.05.2019

 

 

Wygrajcie nagrody!

Każdy, kto weźmie udział w anonimowej ankiecie, może również wziąć udział w Konkursie.

Na końcu ankiety znajdziecie pytanie konkursowe. Spośród osób, które na nie odpowiedzą, zespół e-korepetycje.net wybierze 10 najciekawszych odpowiedzi.

A do zdobycia są następujące zestawy nagród:

1 miejsce:

  • 20% zniżki na kampanię bannerową
  • roczne wyróżnienie ogłoszenia
  • książka "Zawód: Korepetytor" 
  • praktyczny zestaw gadżetów - notesy, zakładki, karteczki

Wyróżnienia (9 osób)

  • 20% zniżki na kampanię bannerową
  • roczne wyróżnienie ogłoszenia 
  • praktyczny zestaw gadżetów - notesy, zakładki

To co? Masz chęć zdobyć nagrodę a jednocześnie powiedzieć coś o sobie?

Zatem do dzieła!

Wypełnij ankietę

Regulamin Konkursu

1. W Konkursie może wziąć udział osoba, która do dnia 23 maja 2019 wypełni ankietę i odpowie na pytanie konkursowe.

2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie poza udzieleniem odpowiedzi na pytanie konkursowe jest podanie adresu mailowego, pod którym administracja serwisu będzie mogła skontaktować się z uczestnikiem.

3. Informujemy, że chronimy Twoje dane osobowe (adres e-mail) zgodnie z obowiązującym prawem (m.in. RODO) i będziemy je przetwarzać wyłącznie do czasu rozstrzygnięcia konkursu. Po tym czasie dane zostaną usunięte.

4. Nagrody nie podlegają wymianie na inne oraz na równowartość pieniężną.

5. Wśród nadesłanych ankiet z odpowiedziami, zespół serwisu wybierze 10 najciekawszych odpowiedzi. Wybór zwycięzców będzie subiektywny, na podstawie odczuć i preferencji uczestników komisji konkursowej.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Wpływ zdrowego stylu życia na dziecko i nastolatka?

Jak postępować, by tryskać energią i cieszyć się dobrą kondycją fizyczną? Kluczowe jest prowadzenie zdrowego stylu życia, ale nie okazjonalnie, tylko nieprzerwanie. Należy zadbać o to już od najmłodszych lat, bo wykształcenie u dzieci mądrych nawyków przyniesie korzyści na dalszych etapach egzystencji. Do jakich aktywności i zachowań należy zachęcać dzieci i nastolatków, by można było powiedzieć, że prowadzi się ich drogą promującą zdrowy styl życia?

Jak napisać biznesplan korepetytora

Mamy nadzieję, że te kilka informacji na temat biznesplanu przekona Cię, że niezależnie od tego, czy już prowadzisz biznes, czy dopiero przymierzasz się do jego założenia, przygotowanie go pozwoli Ci na lepsze zarządzanie firmą oraz sprawdzenia, czy zmierza ona w dobrym kierunku.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji