Dzień Korepetytora 2024 - foto konkurs

Drodzy Korepetytorzy,

Z okazji zbliżającego się Dnia Korepetytora — który w tym roku przypada na sobotę, 25 maja — chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy za Waszą nieocenioną pracę, zaangażowanie i cierpliwość, które codziennie wkładacie w edukację naszych uczniów. Jesteście dla nich inspiracją i motywacją do ciągłego rozwoju.

Konkurs fotograficzny

W tym wyjątkowym dniu mamy dla Was niespodziankę! Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, który organizujemy na naszym fanpage na Facebooku.

Konkurs polega na zmieszczeniu pod postem konkursowym kreatywnego zdjęcia swojego miejsca pracy. Liczymy na Waszą kreatywność ;) Chcemy zobaczyć, gdzie tworzą się te wszystkie niesamowite lekcje, które tak bardzo inspirują uczniów.

Jak wziąć udział?

  1. Zrób zdjęcie swojego miejsca pracy. Pamiętaj, że możesz opublikować tylko 1 fotografię.
  2. Zamieść je jako komentarz na Facebooku pod postem konkursowym z hashtagiem #DzieńKorepetytora.
  3. Termin dodawania zdjęć to 29 maja 2024 roku do godz. 23:59
  4. Czekaj na wyniki!

Najbardziej kreatywne zdjęcie zostanie nagrodzone.

Do wygrania

Każdy z uczestników konkursu otrzyma od nas specjalny kod zniżkowy do Akademii Korepetytora pozwalający zakupić materiały z 15% zniżką.

Dodatkowo zwycięzcy otrzymają:

1 miejsce - 365 punktów wyróżnienia + opcja statystyk na 12 miesięcy

2 miejsce - 365 punktów wyróżnienia

3 miejsce - 180 punktów wyróżnienia

4 - 10 miejsce - 30 punktów wyróżnienia

Nie możemy się doczekać Waszych zgłoszeń!


Świętujmy razem Dzień Korepetytora i doceniajmy codzienną pracę, którą wykonujecie. Dziękujemy Wam za wszystko!


Regulamin Foto konkursu

1. Organizatorem konkursu jest serwis www.e-korepetycje.net

2. Konkurs trwa od daty jego ogłoszenia do dnia 29 maja 2024 r. do godz. 23:59.

3. W Konkursie może wziąć udział osoba fizyczna, która posiada miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

4. Aby wziąć udział w konkursie, należy pod postem konkursowym opublikować maksymalnie 1 zdjęcie swojego miejsca pracy.

4.1 Osoba uczestnicząca w konkursie zaświadcza, że ma zgodę na wykorzystanie wizerunku wszystkich osób uwiecznionych na fotografii, jeśli tacy są na niej.

4.2 Zdjęcie musi być oryginalne, wykonane specjalnie na potrzeby Konkursu.

4.3 Zdjęcia zgłaszane do Konkursu nie mogą być wcześniej publikowane w Internecie lub w innym medium oraz nie mogą być przedstawiane w żadnym innym konkursie. 

5. Zabrania się zamieszczania w treści postów linków do innych stron internetowych, profilów na Facebooku, czy linków do innych grup założonych na FB.

6. Zwycięzcy zostaną wyłoniony spośród wszystkich osób, które zamieszczą zdjęcie pod postem konkursowym przez zespół e-korepetycje.net na podstawie ich subiektywnej oceny.

7. Przy wyborze zwycięzców zespół będzie kierował się oryginalnością zdjęcia oraz własnym poczuciem humoru, oraz estetyki.

8. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony do dnia 05.06.2024 pod postem konkursowym na fanpage'u serwisu e-korepetycje.net. Tym samym zwycięzcy wyrażają zgodę na publikację swoich danych (imię i/lub nazwisko, lub pseudonim), pod którymi opublikowali wpisy pod postem konkursowym.

9. Uczestnicząc w konkursie, autorzy zdjęć wyrażają zgodę na późniejszą publikację ich fotografii na blogu serwisu e-korepetycje.net oraz w innych materiałach promocyjnych.

10. Nagrody w konkursie:

1 miejsce - 365 punktów wyróżnienia + opcja statystyk na 12 miesięcy

2 miejsce - 365 punktów wyróżnienia

3 miejsce - 180 punktów wyróżnienia

4 - 10 miejsce - 30 punktów wyróżnienia

Każdy uczestnik konkursu: Kod zniżkowy -15% na zakup produktów w Akademii Korepetytora (dostępnej na stronie https://akademia.e-korepetycje.net/). Kod ważny do 30 czerwca 2024 roku.

11. Po zakończeniu konkursu organizator skontaktuje się poprzez wiadomość prywatną Messenger FB w celu ustalenia formy przekazania nagrody.

12. Organizator zastrzega brak możliwości wymiany nagród na ich wartość pieniężną.

13. Zgłoszenie zdjęcia do Konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem przez uczestnika zgody na przetwarzanie przez Organizatora jego danych osobowych na potrzeby Konkursu zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., Nr 0, poz. 1182 z późn. zm.).  

14. Serwis Meta Platforms, Inc., Meta, na którym organizowany jest Konkurs, jest w całości zwolniony z odpowiedzialności przeprowadzenia i jego organizacji.

e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Rozliczenie dochodów uzyskanych z korepetycji

Opis zasad, na jakich powinny być płacone podatki z tytułu udzielania korepetycji.

Organizacja pracy dla udzielających korepetycji z zajęć praktycznych

Choć korepetycje kojarzą się z lekcjami typowo szkolnych przedmiotów, dziś coraz większą popularnością cieszą się zajęcia nastawione na praktykę. Joga, gra w szachy, gotowanie, robótki ręczne, gra na instrumentach, wykonywanie makijażu… możliwości są nieskończone. Być może jesteś ekspertem w jednej z takich dziedzin i zastanawiasz się, jak zorganizować swoją pracę z uczniami? Oto kilka wskazówek, które Ci to ułatwią.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Marketing internetowy w edukacji
Raport cen korepetycji 2023