Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Starogard Gdański
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka25 / 45 min

Adrianna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
Jestem nauczycielką z 7 letnim doświadczeniem w nauczaniu w szkołach podstawowych i w gimnazjum. Nauczanie to moja pasja. ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA KOREPETYCJE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Przez Skype, What’s App czy Messenger. 
Chętnie pomogę i wytłumaczę prace domowe z matematyki w szkole podstawowej w każdej klasie szkoły podstawowej aż do poziomu klasy szóstej j oraz w rozwiązywaniu przygotowawczych zadań do testów. W razie potrzeby udzielam również korepetycji z angielskiego i również pomogę w efektywnym przygotowaniu się do sprawdzianów. Zapewniam lekcje w miłej, niestresującej atmosferze. Dojadę na terenie całego Starogardu Gdańskiego. Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 535 864 118. W przypadku większej ilości godzin oferuję atrakcyjne zniżki 
Pozdrawiam i do miłego zobaczenia na pierwszej lekcji! Adrianna

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
6 listopada 2019

Jeżeli ktoś nie ma czasu na udzielanie korepetycji to niech sobie odpuścić ,bo później jest albo zmiana dnia albo coś mi wypadło albo coś jeszcze innego .

Adrianna

To zapraszam do umawiania się wcześniej a nie z dnia na dzień to zawsze znajdę termin pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.