Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Starogard Gdański
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

  • Dzień dobry, zapraszam na praktyczne zajęcia z konwersacji, przygotowujące do wakacyjnych wyjazdów i korepetycje z języka angielskiego bez wychodzenia z domu, na Skype oraz z dojazdem do ucznia w Starogardzie Gdańskim. Jestem absolwentką studiów filologicznych, od 10 lat posługuję się  językiem angielskim, korepetycji udzielam od 5 lat, współpracowałam już  z wieloma szkołami  i pracowałam już jako nauczyciel w gimnazjum i liceum, pasjonuję się  nauczaniem. Chętnie udzielę korepetycji  od poziomu początkującego do zaawansowanego. Moją pasją jest nauczanie języków obcych i przekazywanie wiedzy innym sprawia mi wielką przyjemność. Jeśli są Państwo zainteresowani zajęciami prowadzonymi w ciekawy, przyjemny sposób, to serdecznie zapraszam do kontaktu przez serwis lub telefonicznie: nr 535 864 118. Dla stałych klientów przy większej ilości godzin oferuję zniżkę. Cena obejmuje koszty dojazdu i potrzebne materiały. Na zajęciach skupiam się  na doskonaleniu zdolności  mówienia zapraszam do kontaktu jeśli są Państwo zainteresowani poprawą wyników w nauce i zdobywanie takich ocen jak 5 czy 6, lub jeśli chcą Państwo swobodnie posługiwać się językiem obcym w praktycznych sytuacjach komunikacyjnych. Zajęcia prowadzę również w grupach językowych jak i indywidualnie. Korepetycji udzielam zarówno w tygodniu jak i w weekendy  oraz w okresie wakacji. Zapraszam  na pierwszą lekcję ! Cena za pełną godzinę wynosi 30 zł.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
6 listopada 2019

Jeżeli ktoś nie ma czasu na udzielanie korepetycji to niech sobie odpuścić ,bo później jest albo zmiana dnia albo coś mi wypadło albo coś jeszcze innego .

Adrianna

To zapraszam do umawiania się wcześniej a nie z dnia na dzień to zawsze znajdę termin pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.