Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Korepetytora

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdańsk
Starogard Gdański
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie, jestem pasjonatka języka francuskiego nauczycielką w gimnazjum  i liceum, korepetycji udzielam  już  od 5 lat i pasjonuje się  nauczaniem, zapraszam na lekcje języka francuskiego, miałam okazję uczyć się tego języka jako pierwszego na studiach na Uniwersytecie Gdańskim. Oferuję praktycznr przygotowanie  do wakacyjnych  wyjazdów. Dojeżdżam na terenie Gdańska, i Starogardu Gdańskiego, do uzgodnienia też w Pruszczu Gdańskim, Sopocie i Gdyni, oferuję naukę zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym, na zajęciach zapewniam przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do każdego słuchacza,  rozwijając zdolności mówienia, podana cena dotyczy godziny lekcyjnej, cena za godzinę zegarową wynosi 45zł. Jeśli są Państwo zainteresowani zajęciami prowadzonymi w ciekawy, przyjemny sposób, to serdecznie zapraszam do kontaktu przez serwis lub telefonicznie: nr 535 864 118. Dla stałych klientów przy większej ilości godzin oferuję zniżkę. Cena obejmuje koszty dojazdu i potrzebne materiały. Zapraszam do kontaktu  jeśli chcą Państwo swobodnie posługiwać się językiem obcym w praktycznych sytuacjach komunikacyjnych. Zajęcia prowadzę również w grupach językowych jak i indywidualnie. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.