Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Starogard Gdański
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie, jestem pasjonatką języka francuskiego, zapraszam na praktyczne kursy francuskiego w wakacje, przygotowujące do wyjazdów, pracowałam również jako nauczycielka w gimnazjum  i liceum, korepetycji udzielam  już  od 5 lat i pasjonuje się  nauczaniem, miałam okazję uczyć się tego języka jako pierwszego na studiach na Uniwersytecie Gdańskim. Dojeżdżam na terenie Starogardu Gdańskiego, ale zapraszam również na zajęcia online. Oferuję naukę zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym, na zajęciach zapewniam przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do każdego słuchacza,  rozwijając zdolności mówienia, podana cena dotyczy godziny lekcyjnej, cena za godzinę zegarową wynosi 40 zł. Jeśli są Państwo zainteresowani zajęciami prowadzonymi w ciekawy, przyjemny sposób, to serdecznie zapraszam do kontaktu przez serwis lub telefonicznie: nr 535 864 118. Dla stałych klientów przy większej ilości godzin oferuję zniżkę. Cena obejmuje koszty dojazdu i potrzebne materiały. Zapraszam do kontaktu  jeśli chcą Państwo swobodnie posługiwać się językiem obcym w praktycznych sytuacjach komunikacyjnych. Zajęcia prowadzę również w grupach językowych jak i indywidualnie. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
6 listopada 2019

Jeżeli ktoś nie ma czasu na udzielanie korepetycji to niech sobie odpuścić ,bo później jest albo zmiana dnia albo coś mi wypadło albo coś jeszcze innego .

Adrianna

To zapraszam do umawiania się wcześniej a nie z dnia na dzień to zawsze znajdę termin pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.