Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Starogard Gdański
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,
Zapraszam na praktyczne kursy niemieckiego przygotowujące do wyjazdów do pracy i zajęcia z konwersacji również w wakacje! Jestem pasjonatką języków obcych i zajmuję się nauczaniem w szkołach publicznych oraz językowych czy też udzielaniem lekcji indywidualnych od pięciu lat. ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA NAWET BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Wytłumaczę również zadania domowe czy szkolny materiał, zapraszam również do kontaktu przez What’s App, Messengera czy Skype. W razie zainteresowania również dojadę na terenie Starogardu Gdańskiego. W przypadku zainteresowania większą ilością godzin oferuję atrakcyjne zniżki. Zapraszam na zajęcia w miłej i bezstresowej atmosferze.  Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 535 864 118. Do zobaczenia na pierwszej lekcji!
Pozdrawiam Adrianna 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
6 listopada 2019

Jeżeli ktoś nie ma czasu na udzielanie korepetycji to niech sobie odpuścić ,bo później jest albo zmiana dnia albo coś mi wypadło albo coś jeszcze innego .

Adrianna

To zapraszam do umawiania się wcześniej a nie z dnia na dzień to zawsze znajdę termin pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.