Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Starogard Gdański
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski30 / 45 min

Adrianna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam, zapraszam serdecznie na zajęcia z konwersacji z języka włoskiego i praktyczne wakacyjne kursy, jestem  nauczycielką gimnazjum  i liceum z 5 letnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji, nauczanie i język włoski  to moja pasja.
Posługuję się  językiem włoskim od 6 lat. 
Jeśli są Państwo zainteresowani zajęciami prowadzonymi w ciekawy, przyjemny sposób, to serdecznie zapraszam do kontaktu przez serwis lub telefonicznie: nr 535 864 118. Przy większej ilości godzin oferuję zniżkę. Cena obejmuje koszty dojazdu i potrzebne materiały. Na zajęciach skupiam się  na doskonaleniu zdolności mówienia, zapraszam  do kontaktu jeśli chcą Państwo swobodnie posługiwać się językiem obcym w praktycznych sytuacjach komunikacyjnych. Zajęcia prowadzę również w grupach językowych jak i indywidualnie. Korepetycji udzielam zarówno online jak i w Starogardzie Gdańskim. Zapraszam  na pierwszą lekcję !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
6 listopada 2019

Jeżeli ktoś nie ma czasu na udzielanie korepetycji to niech sobie odpuścić ,bo później jest albo zmiana dnia albo coś mi wypadło albo coś jeszcze innego .

Adrianna

To zapraszam do umawiania się wcześniej a nie z dnia na dzień to zawsze znajdę termin pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.