Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Starogard Gdański
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka25 / 45 min

Adrianna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie, 
Jestem nauczycielem z pięcioletnim doświadczeniem w nauczaniu w szkołach publicznych i udzielaniu prywatnych korepetycji. ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA RÓWNIEŻ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Zajmuję się nauczaniem z pasji, więc chętnie wytłumaczę zadania domowe również online. Zapraszam do kontaktu również przez What’s App, Messengera czy Skype. W razie potrzeby również dojadę na terenie Starogardu Gdańskiego. Pomogę w przerabianiu szkolnego materiału w szkole podstawowej, jak również szkole średniej z fizyki na poziomie podstawowym.
Zapraszam na zajęcia w miłej bezstresowej atmosferze. W przypadku większej ilości godzin tygodniowo oferuję atrakcyjne zniżki. Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 535 864 118. 
Pozdrawiam i do zobaczenia 
Adrianna

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
6 listopada 2019

Jeżeli ktoś nie ma czasu na udzielanie korepetycji to niech sobie odpuścić ,bo później jest albo zmiana dnia albo coś mi wypadło albo coś jeszcze innego .

Adrianna

To zapraszam do umawiania się wcześniej a nie z dnia na dzień to zawsze znajdę termin pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.