Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Poznań
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Oferuję profesjonalne stacjonarne korepetycje z rachunkowości o dowolnym poziomie trudności.

Uczyłem osoby, które pracują w korporacjach, jak księgować i jak na podstawie danych rachunkowych sporządzać dokumentację finansową: bilans, rachunek zysków i strat, cash flow, biznes plan i studium wykonalności. Uczyłem także jak wykonywać analizę ekonomiczną na bazie analizy finansowej.

Staram się uczyć bezstresowo. Nawet, jeżeli jesteście Państwo kompletnymi laikami z dziedziny rachunkowości, to nic nie szkodzi, mogę pomóc i udzielić korepetycji. Nie krzyczę, nie robię zgorzkniałej miny, gdy ktoś czegoś nie umie, nawet jeżeli robi elementarne błędy! Jestem cierpliwy i spokojnie tłumaczę, tak aby wszystko zostało zrozumiałe.

Korepetycje mogą być także dwuosobowe lub trzyosobowe. W przypadku korepetycji dwu lub trzyosobowych odpłatność jest od każdej osoby. Posiadam warunki, które umożliwiają takie korepetycje dwu- lub trzyosobowe; posiadam duży stół konferencyjny do nauki.

Na zajęciach rozwiązujemy przede wszystkim zadania. Korepetycje mają charakter tylko stacjonarny.

Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu telefonicznego, bo naprawdę warto! Gdybym nie mógł odebrać, to proszę zadzwonić później.

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.