Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Poznań
Warszawa
Faktura VAT
Biochemia150 - 200 / 45 min

Marian Koock

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycje z biochemii i biofizyki. Dowolny poziom trudności. Zapraszam do kontaktu telefonicznego już dzisiaj.

Cena:
– Korepetycje do egzaminu ósmoklasisty (szkoła podstawowa) – 150/45min.
– Korepetycje dla maturzystów i uczniów  – 150zł/45min.
– Cena dla studentów z chemii wyższej200zł/45min .
– Cena dla  maturzystów i uczniów IB i PREIB – 200zł/45min.
Zapisy do matury IB 2024, ostatnie wolne terminy.

Minimalny czas trwania korepetycji to 2 godziny lekcyjne (2*45min.), czyli 90min. Ze względów organizacyjnych nie ma możliwości zamówienia korepetycji na 45min. Oferuję tylko i wyłącznie korepetycje indywidualne stacjonarne oraz korepetycje online przez Skype oraz tablet graficzny i wirtualną tablicę.

Ze względów organizacyjnych nie dojeżdżam do studentów i uczniów. Korepetycje online są tak samo skuteczne jak stacjonarne, a nie traci się czasu na dojazd. Zapraszam. Nie warto czekać do końca, przed samą maturą lub egzaminem nic się już nie da zrobić.

W przypadku, gdy zajęcia się nie spodobają, można z nich zrezygnować i nie umawiać się na kolejne i poszukać sobie innego korepetytora lub kursu, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Uwaga: Udzielam korepetycji tylko w ramach regularnych spotkań, w przypadku odwołania w danym tygodniu jest konieczność ich odrobienia w najbliższym czasie. Odwołanie musi nastąpić do 10:00 rano danego dnia, w którym mają się odbyć korepetycje lub wcześniej. W przypadku odwołania zajęć nie gwaratuję tego samego terminu w następnym tygodniu. Należy wtedy ustalić termin ponownie od nowa.

Korepetycje stacjonarne odbywają się w Poznaniu (Grunwald) w cichym i przestronnym pomieszczeniu, w którym panuje nastrój nauki – naprzeciwko Uniwersytetu Medycznego - Biblioteki Głównej. Bardzo łatwy dojazd – wiele przystanków niedaleko. W pobliżu wiele szkół. Niezwykle dogodne miejsce, gdzie łatwo jest dojechać lub dojść. Przed budynkiem jest parking.

Doświadczenie: Skończone studia wyższe, laureat olimpiady fizycznej i chemicznej oraz konkursów chemicznych im. prof. Świniarskiego UMK (x2). Długoletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Umiejętność przekazywania wiedzy.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.