Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia80 / 45 min

Marian Koock

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie na korepetycje z chemii. Dowolny poziom trudności (matura, konkursy, olimpiada, egzaminy, w tym ósmoklasisty). Przygotowuję do MATURY 2020 w tym Chemistry IB HL lub SL, poziom rozszerzony wg nowych i starych zasad – potrzebnej do ubiegania się na studia medyczne – oraz matury międzynarodowej IB (chemistry IB HL i SL) i egzaminu SAT .
Prowadzę też zajęcia przygotowujące do MATURY 2021 i 2022 dla licealistów chcących zdawać na MEDYCYNĘ , WETERYNARIĘ lub FARMACJĘ bądź kierunek zbliżony w przyszłości. Zapraszam do zapisywania się, gdyż później może nie być już terminów. Trwają zapisy na zajęcia do MATURY 2020, w tym do matury IB HL.

Szczególnie na korepetycje zapraszam osoby, które w tym roku szkolnym będą poprawiać maturę z chemii.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zajęcia mogą polegać na wspólnym rozwiązywaniu arkuszy maturalnych (łącznie 38 oficjalnych zestawów maturalnych plus dodatkowe zestawy) i tłumaczeniu poszczególnych tematów lub też na powtórce materiału a później rozwiązywaniu arkuszy maturalnych. Zajęcia mogą też dotyczyć bieżącego materiału, który jest przerabiany na zajęciach. Wszystkie zestawy maturalne oczywiście będą wydrukowane. Ponadto od czasu do czasu urządzam próbną maturę (3h) – za którą nie pobieram opłaty. Tak, aby sprawdzić postęp w nauce.

Nie wierzcie Państwo w przypadek i na swoje zdolności i talenty (każdy, kto już tylko zdecyduje się zdawać na medycynę z pewnością zasługuję na pochwałę, gdyż dostać się na te studia jest bardzo ciężko – jest zatem osobą zdolną), sukces na MATURZE można osiągnąć tylko i wyłącznie mozolną i wytrwałą nauką . Nie mogę obiecać, że będzie łatwo, lecz postaram się, aby korepetycje były efektywne i że w końcu zakończą się sukcesem w dostaniu się na wymarzone studia. Poza tym po pewnym czasie sami stwierdzicie, że chemia to wspaniały przedmiot .
Nie ważne co do tej pory osiągnęliście, czy byliście wzorowi, wyróżnieni, uważanych za zdolnych, jeżeli teraz Państwo odpuścicie i nie przyłożycie się do nauki, w tym decydującym okresie, to wzorowość i wyróżnienia na nic mogą się zdać. Z drugiej strony miałem osoby, które wydawały się być przeciętne, ale dzięki bardzo intensywnemu przygotowaniu przed egzaminem zdawały go rewelacyjnie . W nauce jest jak w sporcie, można biec bardzo dobrze a w końcu przy finiszu polec; można też mieć wspaniały finisz. Korepetycje mają właśnie pomóc w tym finiszu.

A może ktoś już zdawał maturę i w tym roku będzie ją poprawiał. Brawo – warto to zrobić, lecz nie ma już zajęć z chemii w szkole a tym samym nie ma mobilizacji do nauki. To nic nie szkodzi – korepetycje pomogą w mobilizacji.

Staram się uczyć bezstresowo. Nawet, jeżeli jesteście Państwo kompletnymi laikami z chemii, to nic nie szkodzi, mogę pomóc i udzielić korepetycji. Nie krzyczę, nie robię zgorzkniałej miny, gdy ktoś czegoś nie umie, nawet jeżeli robi elementarne błędy! Jestem cierpliwy i spokojnie tłumaczę, tak aby wszystko zostało zrozumiałe. Wiadomo nie każdy może zostać chemikiem i rozważać najbardziej zawiłe problemy współczesnej chemii, fizyki czy mechaniki; każdy jednak może nauczyć się chemii na takim poziomie, aby zdać egzamin. Jestem tego absolutnie pewny, gdyż większość kłopotów z chemii wynika ze złego uczenia się tego przedmiotu. Na zajęciach dużo rysujemy, aby pobudzić wyobraźnie, ale także dużo liczymy, gdyż chemia to nauka ścisła i wiele czerpie z matematyki i fizyki. Zajęcia z chemii pomogą Państwu także w lepszym zrozumieniu biologii, biologii komórki, biochemii i może w przyszłości immunologii (jeżeli dostaniecie się Państwo po maturze na studia medyczne). Uczenie się chemii w szkole średniej pomaga w zrozumieniu wielu innych przedmiotów – wydawałoby się – odległych od chemii. Dzieje się tak dlatego, ponieważ chemia uczy posługiwania się zapisem indeksowym oraz w tym, że notacja chemiczna potrafi w bardzo ścisły i krótki sposób zapisać nawet bardzo trudne myśli. Warto się zatem uczyć chemii nie tylko w szkole, ale również na korepetycjach i samemu.

Dzięki korepetycjom powtórzycie sobie Państwo materiał do matury. Pomoże to w dostaniu się na wymarzony kierunek studiów na uniwersytetach medycznych .

Kiedyś sam zostałem zarażony pasją do chemii, fizyki i matematyki, co pozwoliło mi wygrać olimpiadę z fizyki i chemii, pomimo tego, że były to czasy, gdy jeden zniszczony podręcznik przypadał na 3 osoby a zadania rozwiązywałem na kolanie, bo w domu nie było biurek. Teraz to ja próbuję wzbudzić zamiłowanie do nauki tych przedmiotów, aby moi uczniowi osiągnęli wyznaczone cele. Warto się uczyć i wcale do tego nie potrzeba super podręczników i pięknych pomocy naukowych, wystarczy zwykły długopis, zeszyt lub tablica wirtualna i zapał.

Cena:
–  Korepetycje dla maturzystów i uczniów zajęcia online lub stacjonarne w Poznaniu80zł/45min.  
– Cena dla  maturzystów i uczniów IB i PREIB100zł/45min (zajęcia online i stacjonarne)
– Cena dla studentów – 100zł/45min. lub ustalana indywidualnie.

Minimalny czas trwania korepetycji to 2 godziny lekcyjne (2*45min.), czyli 90min. Ze względów organizacyjnych nie ma możliwości zamówienia korepetycji na 45min.

Oferuję tylko i wyłącznie korepetycje indywidualne stacjonarne oraz korepetycje online przez Skype oraz tablet graficzny i wirtualną tablicę. Ze względów organizacyjnych nie dojeżdżam do studentów i uczniów.

Korepetycje online są tak samo skuteczne jak stacjonarne, a nie traci się czasu na dojazd. Zapraszam.

Nie warto czekać do końca, przed samą maturą nic się już nie da zrobić. W przypadku, gdy zajęcia się nie spodobają, można z nich zrezygnować i nie umawiać się na kolejne i poszukać sobie innego korepetytora lub kursu, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Uwaga: Udzielam korepetycji tylko w ramach regularnych spotkań, w przypadku odwołania w danym tygodniu jest konieczność ich odrobienia w najbliższym czasie. Odwołanie musi nastąpić do 10:00 rano danego dnia, w którym mają się odbyć korepetycje lub wcześniej. W przypadku odwołania zajęć nie gwaratuję tego samego terminu w następnym tygodniu. Należy wtedy ustalić termin ponownie od nowa.

Korepetycje stacjonarne odbywają się w Poznaniu (Grunwald) w cichym i przestronnym pomieszczeniu, w którym panuje nastrój nauki – naprzeciwko Uniwersytetu Medycznego. Bardzo łatwy dojazd – wiele przystanków niedaleko. W pobliżu wiele szkół. Niezwykle dogodne miejsce, gdzie łatwo jest dojechać lub dojść. Przed budynkiem jest parking.

Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu telefonicznego, bo naprawdę warto.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Doświadczenie: Skończone studia wyższe, laureat olimpiady fizycznej i chemicznej oraz konkursów chemicznych im. prof. Świniarskiego UMK (x2). Długoletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.