Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Poznań
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia150 - 200 / 45 min

Marian Koock

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie na korepetycje z chemii. Dowolny poziom trudności (matura, konkursy, olimpiada, egzaminy, w tym ósmoklasisty). Przygotowuję do MATURY 2025 w tym Chemistry IB HL lub SL, poziom rozszerzony  – potrzebnej do ubiegania się na studia medyczne – oraz matury międzynarodowej IB (chemistry IB HL i SL) i egzaminu SAT IMAT i BMAT .
Prowadzę też zajęcia przygotowujące do MATURY 2026 i 2027 z nową podstawą programową   dla licealistów chcących zdawać na MEDYCYNĘ , WETERYNARIĘ lub FARMACJĘ bądź kierunek zbliżony w przyszłości. Zapraszam do zapisywania się, gdyż później może nie być już terminów. Trwają zapisy na zajęcia do MATURY IB 2025 i 2026.

Szczególnie na korepetycje zapraszam osoby, które w tym roku szkolnym będą poprawiać maturę z chemii.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zajęcia mogą polegać na wspólnym rozwiązywaniu arkuszy maturalnych (łącznie 40 oficjalnych zestawów maturalnych plus dodatkowe zestawy) i tłumaczeniu poszczególnych tematów lub też na powtórce materiału a później rozwiązywaniu arkuszy maturalnych. Zajęcia mogą też dotyczyć bieżącego materiału, który jest przerabiany na zajęciach. Wszystkie zestawy maturalne oczywiście będą wydrukowane. Ponadto od czasu do czasu urządzam próbną maturę (3h) – za którą nie pobieram opłaty. Tak, aby sprawdzić postęp w nauce.

Nie wierzcie Państwo w przypadek i na swoje zdolności i talenty (każdy, kto już tylko zdecyduje się zdawać na medycynę z pewnością zasługuję na pochwałę, gdyż dostać się na te studia jest bardzo ciężko – jest zatem osobą zdolną), sukces na MATURZE można osiągnąć tylko i wyłącznie mozolną i wytrwałą nauką . Nie mogę obiecać, że będzie łatwo, lecz postaram się, aby korepetycje były efektywne i że w końcu zakończą się sukcesem w dostaniu się na wymarzone studia. Poza tym po pewnym czasie sami stwierdzicie, że chemia to wspaniały przedmiot .
Nie ważne co do tej pory osiągnęliście, czy byliście wzorowi, wyróżnieni, uważanych za zdolnych, jeżeli teraz Państwo odpuścicie i nie przyłożycie się do nauki, w tym decydującym okresie, to wzorowość i wyróżnienia na nic mogą się zdać. Z drugiej strony miałem osoby, które wydawały się być przeciętne, ale dzięki bardzo intensywnemu przygotowaniu przed egzaminem zdawały go rewelacyjnie . W nauce jest jak w sporcie, można biec bardzo dobrze a w końcu przy finiszu polec; można też mieć wspaniały finisz. Korepetycje mają właśnie pomóc w tym finiszu.

A może ktoś już zdawał maturę i w tym roku będzie ją poprawiał. Brawo – warto to zrobić, lecz nie ma już zajęć z chemii w szkole a tym samym nie ma mobilizacji do nauki. To nic nie szkodzi – korepetycje pomogą w mobilizacji.

Staram się uczyć bezstresowo. Nawet, jeżeli jesteście Państwo kompletnymi laikami z chemii, to nic nie szkodzi, mogę pomóc i udzielić korepetycji. Nie krzyczę, nie robię zgorzkniałej miny, gdy ktoś czegoś nie umie, nawet jeżeli robi elementarne błędy! Jestem cierpliwy i spokojnie tłumaczę, tak aby wszystko zostało zrozumiałe. Wiadomo nie każdy może zostać chemikiem i rozważać najbardziej zawiłe problemy współczesnej chemii, fizyki czy mechaniki; każdy jednak może nauczyć się chemii na takim poziomie, aby zdać egzamin. Jestem tego absolutnie pewny, gdyż większość kłopotów z chemii wynika ze złego uczenia się tego przedmiotu. Na zajęciach dużo rysujemy, aby pobudzić wyobraźnie, ale także dużo liczymy, gdyż chemia to nauka ścisła i wiele czerpie z matematyki i fizyki. Zajęcia z chemii pomogą Państwu także w lepszym zrozumieniu biologii, biologii komórki, biochemii i może w przyszłości immunologii (jeżeli dostaniecie się Państwo po maturze na studia medyczne). Uczenie się chemii w szkole średniej pomaga w zrozumieniu wielu innych przedmiotów – wydawałoby się – odległych od chemii. Dzieje się tak dlatego, ponieważ chemia uczy posługiwania się zapisem indeksowym oraz w tym, że notacja chemiczna potrafi w bardzo ścisły i krótki sposób zapisać nawet bardzo trudne myśli. Warto się zatem uczyć chemii nie tylko w szkole, ale również na korepetycjach i samemu.

Dzięki korepetycjom powtórzycie sobie Państwo materiał do matury. Pomoże to w dostaniu się na wymarzony kierunek studiów na uniwersytetach medycznych .

Kiedyś sam zostałem zarażony pasją do chemii, fizyki i matematyki, co pozwoliło mi wygrać olimpiadę z fizyki i chemii, pomimo tego, że były to czasy, gdy jeden zniszczony podręcznik przypadał na 3 osoby a zadania rozwiązywałem na kolanie, bo w domu nie było biurek. Teraz to ja próbuję wzbudzić zamiłowanie do nauki tych przedmiotów, aby moi uczniowi osiągnęli wyznaczone cele. Warto się uczyć i wcale do tego nie potrzeba super podręczników i pięknych pomocy naukowych, wystarczy zwykły długopis, zeszyt lub tablica wirtualna i zapał.

Cena:
– Korepetycje do egzaminu ósmoklasisty – 150zł/45min.
– Korepetycje dla maturzystów i uczniów  – 150zł/45min.  
– Cena dla  maturzystów i uczniów IB i PREIB200zł/45min.
– Cena dla studentów z chemii wyższej – 200zł/45min.

Minimalny czas trwania korepetycji to 2 godziny lekcyjne (2*45min.), czyli 90min. Ze względów organizacyjnych nie ma możliwości zamówienia korepetycji na 45min.

Oferuję tylko i wyłącznie korepetycje indywidualne stacjonarne oraz korepetycje online przez Skype oraz tablet graficzny i wirtualną tablicę. Ze względów organizacyjnych nie dojeżdżam do studentów i uczniów.

Korepetycje online są tak samo skuteczne jak stacjonarne, a nie traci się czasu na dojazd. Zapraszam.

Nie warto czekać do końca, przed samą maturą nic się już nie da zrobić. W przypadku, gdy zajęcia się nie spodobają, można z nich zrezygnować i nie umawiać się na kolejne i poszukać sobie innego korepetytora lub kursu, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Uwaga: Udzielam korepetycji tylko w ramach regularnych spotkań, w przypadku odwołania w danym tygodniu jest konieczność ich odrobienia w najbliższym czasie. Odwołanie musi nastąpić do 10:00 rano danego dnia, w którym mają się odbyć korepetycje lub wcześniej. W przypadku odwołania zajęć nie gwaratuję tego samego terminu w następnym tygodniu. Należy wtedy ustalić termin ponownie od nowa.

Korepetycje stacjonarne odbywają się w Poznaniu (Grunwald) w cichym i przestronnym pomieszczeniu, w którym panuje nastrój nauki – naprzeciwko Uniwersytetu Medycznego. Bardzo łatwy dojazd – wiele przystanków niedaleko. W pobliżu wiele szkół. Niezwykle dogodne miejsce, gdzie łatwo jest dojechać lub dojść. Przed budynkiem jest parking.
UWAGA!
Aktualnie prowadzę tylko zajęcia online przez Skype.

Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu telefonicznego, bo naprawdę warto.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Doświadczenie: Skończone studia wyższe, laureat olimpiady fizycznej i chemicznej oraz konkursów chemicznych im. prof. Świniarskiego UMK (x2). Długoletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.