Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Poznań
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycje z mechaniki płynów, hydrauliki i inżynierii procesowej. Zapraszam do kontaktu telefonicznego już dzisiaj!

Korepetycje przykładowo z zagadnień: elementy statyki płynów, lepkość, parcie cieczy na ścianki, zadania z równania Bernoulliego, wykres Moody, przepływy cieczy w przewodach zamkniętych, wypływ cieczy przez otwory, wody gruntowe, cyrkulacje, rurociągi złożone, koryta, maszyny wirowe i wiele innych zagadnień.

Uwaga : Nie rozwiązuję zadań na zlecenie ani nie sporządzam projektów, w tej sprawie proszę nie dzwonić i nie pisać! Oferuję tylko i wyłącznie stacjonarne korepetycje w Poznaniu oraz zajęcia online przez Skype.

Doświadczenie: Bogate doświadczenie w udzielaniu korepetycji z nauk matematycznych i technicznych. Umiejętność przekazywania wiedzy. Łatwy dojazd.

Certyfikaty: Skończone wyższe studia z wyróżnieniem.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.