Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka80 / 45 min

Marian Koock

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie na korepetycje z fizyki. Dowolny poziom trudności (matura, konkursy, olimpiady, egzaminy w tym ósmoklasisty). MATURA 2021. Przygotowuję także do matury międzynarodowej IB HL, SL (physics IB HL i SL)oraz PREIB  . Prowadzę też zajęcia przygotowujące do MATURY 2022 i 2023. Zapraszam do zapisywania się, gdyż później może nie być już terminów. Prowadzę także korepetycje z BIOFIZYKI i CHEMII.  

Jak wyglądają zajęcia i dlaczego warto z nich skorzystać?

Zajęcia do MATURY mogą polegać na wspólnym rozwiązywaniu arkuszy maturalnych i tłumaczeniu poszczególnych tematów lub też na powtórce materiału a później rozwiązywaniu arkuszy maturalnych. Zajęcia mogą też dotyczyć bieżącego materiału, który jest przerabiany na zajęciach.

Staram się uczyć bezstresowo. Nawet, jeżeli jesteście Państwo kompletnymi laikami z fizyki, to nic nie szkodzi, mogę pomóc i udzielić korepetycji. Nie krzyczę, nie robię zgorzkniałej miny, gdy ktoś czegoś nie umie, nawet jeżeli robi elementarne błędy! Jestem cierpliwy i spokojnie tłumaczę, tak aby wszystko zostało zrozumiałe. Wiadomo nie każdy może zostać fizykiem i rozważać najbardziej zawiłe problemy współczesnej fizyki, chemii czy mechaniki; każdy jednak może nauczyć się fizyki na takim poziomie, aby zdać egzamin. Jestem tego absolutnie pewny, gdyż większość kłopotów z fizyki wynika ze złego nauczania.

Dzięki korepetycjom powtórzycie sobie Państwo materiał do matury. Pomoże to w dostaniu się na wymarzony kierunek studiów na uniwersytetach medycznych lub politechnikach.

Cena:
– korepetycje dla maturzystów i licealistów zajęcia stacjonarne w Poznaniu lub online - 80zł/45min .
– maturzyści i licealiści IB zajęcia online lub stacjonarne – 100zł/45min .
– korepetycje dla studentów z zakresu fizyki wyższej w tym z biofizyki – 100zł/ 45min. lub ustalana indywidualnie

Uwaga: Udzielam korepetycji tylko w ramach regularnych spotkań, w przypadku odwołania w danym tygodniu jest konieczność ich odrobienia w najbliższym czasie. Odwołanie musi nastąpić do 10:00 rano danego dnia.
Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu telefonicznego, bo naprawdę warto.

Oferuję korepetycje indywidualne stacjonarne oraz korepetycje online przez Skype oraz tablet graficzny i wirtualną tablicę . Ze względów organizacyjnyc nie jestem w stanie dojeżdżać do studentów i uczniów.
Korepetycje ONLINE są tak samo skuteczne jak stacjonarne, a nie traci się czasu na dojazd.

Nie warto czekać do końca, przed samą maturą nic się już nie da zrobi.

W przypadku, gdy zajęcia się nie spodobają, można z nich zrezygnować i nie umawiać się na kolejne i poszukać sobie innego korepetytora lub kursu, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Korepetycje stacjonarne odbywają się w Poznaniu (Grunwald) w cichym i przestronnym pomieszczeniu, w którym panuje nastrój nauki – naprzeciwko Uniwersytetu Medycznego Biblioteki Głównej. W pobliżu dużo szkół. Bardzo łatwy dojazd. W pobliżu znajduje się wiele przystanków. Przed budynkiem jest bezpłatny parking.

Doświadczenie: Skończone studia wyższe z wyróżnieniem, laureat olimpiady fizycznej i chemicznej oraz konkursów chemicznych im. prof. Świniarskiego UMK (x2). Długoletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.