Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Poznań
Faktura VAT
Ekonomia120 / 45 min

Marian Koock

Opis ogłoszenia

Korepetycje z mikroekonomii i makroekonomii. Pomocy udzielam także z ekonomii menedżerskiej i z finansów międzynarodowych przedsiębiorstw. Dowolny poziom trudności. Posiadam literaturę do nauki ekonomii zarówno polskojęzyczną jak i angielskojęzyczną.

Staram się uczyć bezstresowo. Nawet, jeżeli jesteście Państwo kompletnymi laikami z ekonomii, to nic nie szkodzi, mogę pomóc i udzielić korepetycji. Nie krzyczę, nie robię zgorzkniałej miny, gdy ktoś czegoś nie umie, nawet jeżeli robi elementarne błędy! Jestem cierpliwy i spokojnie tłumaczę, tak aby wszystko zostało zrozumiałe.

Korepetycje mogą być także dwuosobowe. W przypadku korepetycji dwuosobowych cena dotyczy każdej osoby.

Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu telefonicznego, bo naprawdę warto. Gdybym nie mógł odebrać, to proszę zadzwonić później.

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.