Szkoła Rocka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa

Opis ogłoszenia

Chcesz doskonalić swe umiejętności lub zacząć swą przygodę z instrumentem od podstaw zajrzyj do Szkoły Rocka w Warszawie

Graji  z najlepszymi muzykami z Polskiej sceny muzycznej… zajrzyj do Szkoły Rocka.

Zajęcia odbywają się w specjalnie zaaranżowanym pomieszczeniu w oparciu o indywidualny program nauczania. To uczeń podejmuje ostateczną decyzję o doborze repertuaru, gatunku i stylu muzyki. Zajęcia 60-minutowe.Lokalizacja: Warszawa Al. Niepodległości 19 (metro Wilanowska) 80 zł lekcja.
tel: 501-777-666

Szkoła Rocka - rockowe zajęcia muzyczne Co? Gitara, bas, instrumenty klawiszowe, skrzypce, ukulele, saksofon oraz nauka wokalu i emisja głosu.…Muzyka jest Twoją pasją? Zajrzyj do naszej szkoły.

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.