Szkoła Rocka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Szkoła Rocka - rockowe zajęcia muzyczne Co? Perkusja, gitara, wokal, bas, instrumenty klawiszowe, skrzypce, saksofon oraz sala prób dla zespołów …
Muzyka jest Twoją pasją? Nie czekaj, zajrzyj do Nas.

Wokal dla początkujących i zaawansowanych w każdym wieku.
Profesjonalne lekcje śpiewu bazujące na nauce poszerzania skali głosu, właściwej artykulacji i rytmice. Proca nad właściwym oddechem i frazowaniem.  
Zajęcia odbywają się w specjalnie zaaranżowanym pomieszczeniu, wyposażonym w instrumenty, mikrofony, sprzęt. Zajęcia prowadzone w oparciu o układany wg. indywidualnych potrzeb ucznia autorski program nauczania. To uczeń podejmuje ostateczną decyzję o doborze repertuaru, gatunku i stylu muzyki. Lekcje prowadzone w swobodnej, przyjaznej atmosferze.

Zajęcia 60-minutowe. 

Lokalizacja: Warszawa Al. Niepodległości 19 (metro Wilanowska)
tel.:  501777666

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.