Szkoła Rocka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa

Opis ogłoszenia

Lekcje dla każdego, kto chce tworzyć, nagrywać, miksować i masteringować.

Nauczymy cię profesjonalnych programów do homerecordingu (REPPAR oraz CUBASE)

Zapraszamy Al. Niepodległości 19, lok. 13 (50 metrów od stacji METRA Wilanowska) ,tel.:  501-777-666

Mamy w pełni profesjonalne STUDIO NAGRAŃ. Zajmujemy się edukacją muzyczną dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności. U Nas możesz nagrać płytę lub stworzyć orginalny utwór dla pokoleń. Realizujemy nagrania lektorskie. Dajemy lekcje dla przyszłych realizatorów dzwięku oraz udoskonalania swoich umiejętności, jeśli możysz aby w przyszłości nagrywać z wykorzystaniem domowego komputera. 
Profesjonalny sprzęt i najlepsza kadra. Zapraszamy tel: 501-777-666 lub 602-804-346.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.