Szkoła Rocka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa

Opis ogłoszenia

Uczymy jak w domowych watrunkach tworzyć, muzykę, własne nagrania tzw. home recording. Mamy w pełni profesjonalne STUDIO NAGRAŃ. Mieścimy się przy Alei Niepodległości 19, lok. 13, 50 m od stacji metra Wilanowskatel: 501-777-666 
Zajmujemy się edukacją muzyczną dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności.

U Nas możesz nagrać płytę lub stworzyć orginalny utwór dla pokoleń. Realizujemy nagrania lektorskie. Dajemy lekcje dla przyszłych realizatorów dzwięku oraz udoskonalania swoich umiejętności, jeśli możysz aby w przyszłości nagrywać z wykorzystaniem domowego komputera. 

Profesjonalny sprzęt i najlepsza kadra.
Zapraszamy tel: 501-777-666 

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.