Szkoła Rocka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Uczymy gry na instrumentach muzycznych on line. Mamy w pełni profesjonalną Salę Prób dla zespołów oraz Salę do Nauki gry na instrumentach muzycznych.U Nas możesz doskonalić homerecording i pobierać lekcje dotyczące produkcji muzycznej.

Nasza szkoła mieści się przy Alei Niepodległości 19, lok. 13, 50 m od stacji metra Wilanowska

tel: 501-777-666 .

Zajmujemy się edukacją muzyczną dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności. Dla osób stojących przed wyborem pierwszego instrumentu oraz dla tych którzy przerwali naukę. Osoby grające w zespole mają tu szansę wspólnego grania i udoskonalania swoich umiejętności pod okiem nauczycieli z czołówki Polskiej sceny muzycznej.   Celem tego miejsca jest nauka każdego indywidualnie jak i całych zespołów muzycznych.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.