Świąteczny kalendarz z niespodziankami

Zbliżają się święta… w związku z tym mamy dla was uroczą niespodziankę :) Od dziś, czyli 1 grudnia 2024 r. po zalogowaniu do swoich profili, zostaniecie powitani przez uroczą grafikę przedstawiającą worek prezentów, która, mamy nadzieję, wprowadzi Was w świąteczny nastrój, i nie tylko...

Ta grafika to nasza elektroniczna wersja kalendarza świątecznego. Przez cały okres, aż do 24.12.203 r. każdego dnia będziecie mogli w nią kliknąć, aby otrzymać małą niespodziankę oraz pojedyncze literki do zbudowania tajemniczego hasła :) Do zgarnięcia są m.in. darmowe punkty wyróżnienia, vouchery do sieci Empik i wiele innych niespodzianek.  

Aby móc skorzystać z oferowanych bonusów, trzeba być czujnym i…szybkim. Na każdy dzień mamy przeznaczone inne atrakcje. Pamiętajcie, że nie za każdym razem będzie można zgarnąć specjalny bonus, więc warto sprawdzać to regularnie. 

WAŻNE! Aby otrzymać bonus, musicie skontaktować się z nami do godziny 23:59 w dniu, w tym samym dniu, którym się wyświetlił. Pamiętajcie, że dodatki są jednorazowe, więc warto być gotowym do działania. ;) 

 

Jak wziąć udział w zabawie? 

To naprawdę proste :) Wystarczy regularnie logować się na konto w serwisie, aby trafić na wyjątkowe niespodzianki i zebrać jak najwięcej liter i cyfr do ułożenia hasła. W dniu 24.12.2023 r. do godz. 23:59 musicie jako pierwsi przesłać do nas hasło główne, składające się z 24 liter i cyfr, które pojedynczo pojawiały się codziennie podczas akcji. Czas nadesłania odpowiedzi ma kluczowe znaczenie, bo tylko 10 pierwszych osób otrzyma specjalne nagrody. 

Czy warto wziąć udział w zabawie? Oczywiście! W naszym kalendarzu czekają na Was wyjątkowe prezenty, a przy okazji to świetna zabawa. ;) 

Czas, start! 

Szczegółowe zasady zabawy znajdziesz w naszym Regulaminie

e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Ściągi dla maturzystów

Przypominamy o liście ściąg pomocnych w przygotowaniach do matury.

Jak utrzymać się na rynku jako korepetytor?

Rynek korepetytorów staje się coraz bardziej konkurencyjny, a z zapotrzebowaniem na lekcje… bywa różnie. Zauważyłeś lekki przestój lub spadek zainteresowania klientów Twoimi usługami? A może nadal jest dobrze, ale chcesz działać w myśl zasady, że „lepiej dmuchać na zimne”? Mamy dla Ciebie garść porad, które możesz wykorzystać, aby ustabilizować swoją pozycję w branży.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Marketing internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2023