Startujemy z Akademią Korepetytora!

Mamy ekscytujące wieści...

Ogłaszamy oficjalny start Akademii Korepetytora – miejsca, gdzie edukacyjne pasje spotkają się z przedsiębiorczym duchem. Zależy nam, abyś miał dostęp do odpowiednich narzędzi i wsparcia tak szybko, jak to tylko możliwe! 

Czym jest Akademia Korepetytora? 

Wierzymy, że Akademia Korepetytora to nie tylko kolejna platforma szkoleniowa. Tworząc nasze materiały, współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin. Znajdziesz tu wiedzę dostarczoną bezpośrednio od radców prawnych, specjalistów od marketingu, doświadczonych fizjoterapeutów czy doradców podatkowych. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia Tobie – korepetytorowi, który pragnie rozwijać się zarówno jako wykwalifikowany nauczyciel, jak i doświadczony przedsiębiorca.

Skorzystaj z wiedzy ekspertów w zakresie:

 • Aspektów prawnych i umów
  Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoją działalność i zawierać umowy z uczniami, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.
 • Księgowości i rozliczeń
  Zyskaj kontrolę nad swoimi finansami, zdobywając wiedzę na temat prawidłowego prowadzenia księgowości i wykonywania rozliczeń.
 • Narzędzi wspomagających pracę korepetytora
  Poznaj technologie i metody pracy, które sprawią, że Twój czas będzie jeszcze bardziej efektywny. 
 • Zdrowia i równowagi
  Odkryj, jak zachować odpowiedni balans między pracą a  życiem prywatnym i zadbać o swoje zdrowie podczas długich godzin przy komputerze.
 • Marketingu i promocji
  Dowiedz się, jak skutecznie promować swoją markę osobistą i dotrzeć do większej liczby uczniów.

Nie zwlekaj, tylko dołącz do Akademii i zacznij sukcesywnie budować swój biznes i pozycję w sieci. Dołącz do nas i obserwuj nasz Fanpage, aby być na bieżąco. 
 

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

5 zabaw w domu, które rozwiną kreatywność u dziecka

Zabawa zapewnia kontakt ze światem ludzkim i rzeczowym. To forma uczenia się, pracy, a także rodzaj oddziaływań społecznych. Najbardziej pożądane są te rozrywki, które rozwijają kreatywność dzieci. Jakie aktywności zaproponować podopiecznym, by zdobyli nowe umiejętności i doświadczenia, utrwalili i udoskonalili przyswojone sposoby działania i myślenia, a także rozwinęli swoje możliwości umysłowe w warunkach domowych?

Present Simple. Budowa czasu oraz jego zastosowanie

Czym charakteryzuje się Present Simple? Jak zbudować zdanie w tym czasie i kiedy go zastosować?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Marketing internetowy w edukacji
Raport cen korepetycji 2023