Panel HR: szukaj pracowników z branży edukacyjnej

Panel HR to intuicyjne rozwiązanie do zarządzania rekrutacją w branży edukacyjnej. Wykorzystując dostępne w panelu narzędzia w łatwy sposób można dodać swoją ofertę pracy, a my zajmiemy się jej dystrybucją. Możliwość dokładnego sprecyzowania wymagań wobec kandydata sprawi, że powiadomimy tylko tych, którzy spełnią wskazane kryteria.

Co oferujemy w panelu HR?

  • Dokładne dopasowanie - rekrutacja z uwzględnieniem lokalizacji kandydatów oraz przedmiotu, z którym są związani. Oferta trafia do osoby z branży edukacyjnej, która najlepiej będzie pasowała do wymagań.

  • Błyskawiczne powiadomienia o nowych ofertach - informacja o pojawieniu się nowej oferty pracy automatycznie trafi na skrzynki kandydatów, którzy spełniają jej kryteria. Dodatkowo zostanie wyświetlona na liście ofert pracy w panelach użytkowników.

  • Statystyka prowadzonej rekrutacji - dostarczamy statystyki odsłon, dane dotyczące skuteczności mailingów oraz pozostałych usług dodatkowych.

Zobacz, jak to działa

Poniżej można zobaczyć rezultaty z niedawno przeprowadzonej, przez właścicielkę szkoły językowej Good Talk, kampanii rekrutacyjnej z wykorzystaniem naszego panelu. Oferta była skierowana do osób związanych z językiem angielskim, a dodatkowo została zawężona do lektorów poszukujących pracy zdalnej.

Informacja natychmiastowo trafiła do prawie 4 tys. użytkowników zarejestrowanych w naszym serwisie i jednocześnie spełniających postawione przez pracodawcę kryteria. W pierwszych dniach emisji, w odpowiedzi na nią, spływało 20-30 zgłoszeń dziennie. Łącznie ogłoszeniodawca otrzymał aż 129 Curriculum vitae. Proces znalezienia pracownika zakończył się sukcesem. Spośród 4 osób, które zostały wybrane do II etapu rekrutacji, zatrudnione zostały 2 osoby.

Dzięki portalowi www.e-korepetycje.net oraz możliwości zamieszczenia na nim swojego ogłoszenia na panelu HR "Dam pracę" w zaledwie tydzień otrzymałam dużą liczbę CV, z czego zatrudniłam dwie wykwalifikowane osoby na stanowisku nauczyciela języka angielskiego online. Przy samodzielnych próbach znalezienia pracownika nie było żadnych efektów. Panel HR na portalu www.e-korepetycje.net bardzo ułatwił mi znalezienie pracownika, a co za tym idzie rozwijanie szkoły.

Polecam.

Katarzyna Sztyburska - właścicielka szkoły językowej Good Talk.

Jak skorzystać z panelu?

Pierwszym krokiem jest rejestracja konta na stronie https://rekrutacja.e-korepetycje.net/rejestracja.

Następnie po uzupełnieniu podstawowych danych konta, należy przejść do sekcji dodania oferty pracy.

Aktualnie można skorzystać z opcji dodania pojedynczej oferty

lub wybrać jeden z trzech dostępnych pakietów, które pozwolą na jednoczesne dodanie większej liczby ofert pracy.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.
RaportPandemia2020

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Świąteczne chochliki językowe

Zbliżają się święta, a tym samym dają znać o sobie coroczne… problemy językowe. Wielu z nas ma dylematy: „Jak to zapisać? Czy zacząć wielką literą? Odmienić czy zostawić niezmienioną formę?”. Zebraliśmy dla Was najczęściej pojawiające się chochliki  językowe związane ze okresem Bożego Narodzenia.

Ocena niedostateczna - porażka ucznia czy korepetytora?

Korepetytor nie wystawia swoim uczniom ocen, ale czuje się odpowiedzialny za ich porażki w szkole. Jedynka to gorzka pigułka dla mało przedsiębiorczego ucznia, czy może wypadek przy pracy nieprofesjonalnego korepetytora?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji