Panel HR: szukaj pracowników z branży edukacyjnej

Panel HR to intuicyjne rozwiązanie do zarządzania rekrutacją w branży edukacyjnej. Wykorzystując dostępne w panelu narzędzia w łatwy sposób można dodać swoją ofertę pracy, a my zajmiemy się jej dystrybucją. Możliwość dokładnego sprecyzowania wymagań wobec kandydata sprawi, że powiadomimy tylko tych, którzy spełnią wskazane kryteria.

Co oferujemy w panelu HR?

  • Dokładne dopasowanie - rekrutacja z uwzględnieniem lokalizacji kandydatów oraz przedmiotu, z którym są związani. Oferta trafia do osoby z branży edukacyjnej, która najlepiej będzie pasowała do wymagań.

  • Błyskawiczne powiadomienia o nowych ofertach - informacja o pojawieniu się nowej oferty pracy automatycznie trafi na skrzynki kandydatów, którzy spełniają jej kryteria. Dodatkowo zostanie wyświetlona na liście ofert pracy w panelach użytkowników.

  • Statystyka prowadzonej rekrutacji - dostarczamy statystyki odsłon, dane dotyczące skuteczności mailingów oraz pozostałych usług dodatkowych.

Zobacz, jak to działa

Poniżej można zobaczyć rezultaty z niedawno przeprowadzonej, przez właścicielkę szkoły językowej Good Talk, kampanii rekrutacyjnej z wykorzystaniem naszego panelu. Oferta była skierowana do osób związanych z językiem angielskim, a dodatkowo została zawężona do lektorów poszukujących pracy zdalnej.

Informacja natychmiastowo trafiła do prawie 4 tys. użytkowników zarejestrowanych w naszym serwisie i jednocześnie spełniających postawione przez pracodawcę kryteria. W pierwszych dniach emisji, w odpowiedzi na nią, spływało 20-30 zgłoszeń dziennie. Łącznie ogłoszeniodawca otrzymał aż 129 Curriculum vitae. Proces znalezienia pracownika zakończył się sukcesem. Spośród 4 osób, które zostały wybrane do II etapu rekrutacji, zatrudnione zostały 2 osoby.

Dzięki portalowi www.e-korepetycje.net oraz możliwości zamieszczenia na nim swojego ogłoszenia na panelu HR "Dam pracę" w zaledwie tydzień otrzymałam dużą liczbę CV, z czego zatrudniłam dwie wykwalifikowane osoby na stanowisku nauczyciela języka angielskiego online. Przy samodzielnych próbach znalezienia pracownika nie było żadnych efektów. Panel HR na portalu www.e-korepetycje.net bardzo ułatwił mi znalezienie pracownika, a co za tym idzie rozwijanie szkoły.

Polecam.

Katarzyna Sztyburska - właścicielka szkoły językowej Good Talk.

Jak skorzystać z panelu?

Pierwszym krokiem jest rejestracja konta na stronie https://rekrutacja.e-korepetycje.net/rejestracja.

Następnie po uzupełnieniu podstawowych danych konta, należy przejść do sekcji dodania oferty pracy.

Aktualnie można skorzystać z opcji dodania pojedynczej oferty

lub wybrać jeden z trzech dostępnych pakietów, które pozwolą na jednoczesne dodanie większej liczby ofert pracy.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.
Wrześniowy powrót do hiszpańskiego

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Dlaczego warto u nas szukać pracy

Szukasz nowej pracy z branży edukacyjnej? Koniecznie zajrzyj na naszą listę ofert pracy. Wypełnij swój profil kandydata, aby otrzymywać spersonalizowane oferty pracy.

Dodawanie oferty pracy na E-Korepetycje.net

W serwisie E-Korepetycje.net mamy ponad 120 tysięcy aktywnych korepetytorów. W tym gronie są przedsiębiorcy, osoby łączące pracę w szkole z korepetycjami, studenci czy osoby uczące innych ze swoich pasji, niekoniecznie z przedmiotów szkolnych. Wielu z nich jest otwartych na nowe propozycje zawodowe. Nasz serwis jest doskonałym miejscem do szukania pracowników z branży edukacyjnej.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji