Nauka słówek z e-korepetycje.tv

Dzisiaj chcieliśmy Ci zaproponować pomoc w poznawaniu języków obcych. W tym celu publikujemy playlistę z filmikami z języka angielskiego. Wystarczy że zasubskrybujesz kanał YouTube e-korepetycje.tv

Tu znajdziesz playlistę „Słowo na dziś”. Codziennie (od poniedziałku do piątku) będzie dodawany jeden filmik, dzięki czemu możesz poznać nowe ciekawe wyrazy z języka angielskiego

Kanał ciągle się rozwija i będzie poszerzać tę listę. Będą systematycznie dodawane nowe filmiki, zatem zachęcamy do częstego śledzenia kanału.

O autorze

AN

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Czasy angielskie - porównanie

Dzisiaj mała ściągawka w angielskich czasów. Jak budować zdania, pytania i przeczenia.

Rozmówki angielskie w podróży - co się przyda na lotnisku, dworcu, w hotelu, w sklepie, przy zgubieniu, u lekarza

Wakacje to czasu wypoczynku i relaksu. To również okazja, żeby wyruszyć w podróż za granicę. W dużej liczbie krajów, na lotnisku, u lekarza czy w restauracji,  bez problemu porozumiemy się w języku angielskim. Przedstawiamy kilka najważniejszych zwrotów i słówek, które ułatwią Wam zarezerwowanie hotelu, odprawę na lotnisku, zrobienie zakupów, czy zwrócenie się o pomoc w nagłych przypadkach.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji