Nauka słówek z e-korepetycje.tv

Dzisiaj chcieliśmy Ci zaproponować pomoc w poznawaniu języków obcych. W tym celu publikujemy playlistę z filmikami z języka angielskiego. Wystarczy że zasubskrybujesz kanał YouTube e-korepetycje.tv

Tu znajdziesz playlistę „Słowo na dziś”. Codziennie (od poniedziałku do piątku) będzie dodawany jeden filmik, dzięki czemu możesz poznać nowe ciekawe wyrazy z języka angielskiego

Kanał ciągle się rozwija i będzie poszerzać tę listę. Będą systematycznie dodawane nowe filmiki, zatem zachęcamy do częstego śledzenia kanału.

O autorze

AN
e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Czynności, które pomogą Twojemu dziecku szybciej nauczyć się języka obcego

Nie trzeba siedzieć godzinami z dzieckiem i uczyć się z nimi języka obcego. Nie trzeba też od razu posyłać dziecko na żmudne korepetycje. Jak sprawić, by dziecko dobrze zapamiętywało nowe zwroty, a przy tym się nie nudziło?

Komunikacyjne metody nauczania języka obcego

W artykule prezentujemy metody nauki kierowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Będzie mowa o metodzie Berlitza, metodzie Callana, pytań i odpowiedzi „Akademii Nauki” oraz radykalnej formie metody komunikatywnej, czyli Total Immersion („całkowite zanurzenie”).

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji