Kolonie dla dzieci i obozy dla młodzieży

Kolonie dla dzieci i obozy dla młodzieży - co znajdziemy w ofertach na lato 2015?

Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to dobry pomysł na udane wakacje. W ofercie na lato 2015 znajdziemy obozy rekreacyjne, sportowe, artystyczne, aktywne, przygodowe i oczywiście językowe. Z roku na rok zwiększa się różnorodność tematycznych obozów i kolonii, które stają się dobrą inwestycją w rozwój dzieci i młodzieży. Problemem nie jest więc pytanie czy jechać, ale na jaki wyjazd się zdecydować.

Rozwijanie sportowych pasji na letnich obozach ma wielu fanów

Wakacje to najlepszy czas na uprawianie sportów. W ofertach znajdziemy mnóstwo obozów sportowych organizowanych w Polsce i za granicą. Od lat bardzo popularne są obozy i kolonie tenisowe, odbywające się w pięknych miejscowościach. Dla miłośników sportów drużynowych organizowane są obozy siatkarskie, koszykarskie, piłkarskie lub łączące kilka dyscyplin. Jeśli lubisz uprawiać sporty wodne - możesz wyjechać na obóz windsurfingowy, żeglarski, czy z nauką nurkowania. Dla osób wysportowanych i z dobrą kondycją ciekawą propozycją będzie przemierzanie rowerowych szlaków Polski na obozie rowerowym albo wspinaczka na obozie w górach. Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego – bardziej ekstremalnego – wybierz obóz survivalowy, z lekcją przetrwania w leśnej głuszy, albo obóz paintballowy, czy militarny. To duża dawka adrenaliny i prawdziwa wakacyjna przygoda!

Obóz windsurfingowy

Nauka języka obcego na obozie w Polsce lub za granicą - to jest to

Wyjazdy na obóz językowy to z kolei dobry sposób na połączenie miłego z pożytecznym. Dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży cieszą się od lat obozy i kolonie językowe. Od wielu lat wiodącym organizatorem kolonii i obozów językowych w Polsce (www.jezykowe.eu) i za granicą (www.obozy-jezykowe.pl) jest LEKTOR. W bogatej ofercie tego biura znajdziemy nie tylko obozy z językiem angielskim, ale także niemieckim i polskim.

Można też wyjechać za granicę na obozy językowe do Anglii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, na Maltę, czy do USA - oczywiście z zależności od języka, jakiego chcemy się nauczyć. Choć prym niezmiennie wiedzie język angielski, to coraz częściej decydujemy się na obozy językowe z nauką francuskiego, hiszpańskiego, czy włoskiego. Niezależnie od języka, czy kraju, każdy tego typu obóz daje szybkie rezultaty dzięki codziennemu kontaktowi z językiem i praktycznemu nastawieniu się na komunikację. W programie obozu językowego znajdziemy też zajęcia sportowe i rekreacyjne, będące okazją do wypoczynku w gronie rówieśników.

Zajęcia z native speakerem

Obozy i kolonie tematyczne - czyli zwykła kolonia to za mało

Dzieci i młodzież oprócz sportu i języków mogą rozwijać także inne liczne pasje. Wśród najbardziej popularnych kolonii i obozów artystycznych znajdziemy obozy plastyczne, muzyczne, aktorskie, czy fotograficzne. To świetny pomysł dla osób z artystyczną duszą i wrodzoną kreatywnością.

Podczas takich obozów uczestnicy zgłębiają wiedzę, zdobywają praktyczne umiejętności, ćwiczą i tworzą. Warto spojrzeć na taki obóz, jak na dobrą inwestycję w przyszłość i krok do wyboru właściwego zawodu.

Oferty obozów młodzieżowych i kolonii dla dzieci obfitują w coraz ciekawsze propozycje. Nowością są obozy fitness przeznaczone dla osób chcących popracować nad sylwetką i zdrowym trybem życia, czy kolonie detektywistyczne lub podróżnicze. Młodzi naukowcy mogą także wyjechać na obozy edukacyjne np. obóz archeologiczny, medyczny, czy młodego Einsteina.

Zajęcia fitness

Do najbardziej oryginalnych propozycji należą kolonie dla miłośników gier RPG, fanów robotów, motomaniaków i pasjonatów modelarstwa. Udział w obozach i koloniach może być też okazją do zdobycia bardzo konkretnych umiejętności potrzebnych w przyszłym zawodu. Warto polecić tu akademię pilota, obóz ratownika WOPR, czy kolonię dla stewardess. Młodzież i dzieci mają więc w czym wybierać – mogą nie tylko rozwijać swoje pasje, ale też być kreatywnym a przy tym aktywnie odpoczywać i bawić się w gronie swoich rówieśników.

Gdzie znaleźć najlepszych organizatorów obozów i kolonii w gąszczu ofert?

Wobec bogatej oferty kolonii i obozów wakacyjnych problemem może okazać się wybór najlepszej opcji.

Dużą pomocą dla osób poszukujących dobrze zorganizowanego i bezpiecznego wypoczynku dla dzieci i młodzieży jest wyszukiwarka obozów mirasol.pl. W jednym miejscu znajdziemy tutaj kilka tysięcy propozycji wyjazdów na obozy i kolonie letnie i zimowe ponad 30 najlepszych i sprawdzonych polskich organizatorów obozów i kolonii w kraju i za granicą.

Oferty i organizatorzy zostali wybrani spośród biur, które działają długo i z nastawieniem na młodych klientów i ich rodziców. Na portalu do naszej dyspozycji jest wygodna i zawansowana wyszukiwarka, która znacząco skraca czas poszukiwania najlepszej kolonii czy obozu. Możemy także porównać oferty różnych organizatorów pod kątem ceny, czy programu oraz dokonać rezerwacji on-line.

Wakacje już wkrótce. A oto przydatna ściągawka:
Gdzie szukać najlepszych obozów i kolonii na wakacje 2015?

  • mirasol.pl - kolonie i obozy tematyczne: sportowe, artystyczne, aktywne, wodne, tenisowe, konne, przetrwania, fotograficzne, rowerowe i wiele innych, wszystkich wiodących, sprawdzonych touroperatorów;
  • językowe.eu - obozy językowe, sportowe, tematyczne w Polsce;
  • obozy-jezykowe.pl – obozy językowe za granicą.

Artykuł sponsorowany dostarczony przez firmę LEKTOR.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

[wywiad] Dlaczego tak ważna jest redukcja ilości odpadów i ich segregacja?

"Góra śmieci robi na dzieciach duże wrażenie" - mówi Sławomir Kasiński z olsztyńskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi. Rozmawiamy z nim o edukacji ekologicznej, segregacji i zmianach, jakie możemy wprowadzić życie, aby zadbać o planetę.

Dzień z życia EKOrepetytora

Żyjemy w czasie zmian! Zmian w polityce, zmian w podejściu do kształcenia i sposobu jego realizacji, zmian w programach nauczania… Drogi Korepetytorze, dzieję się naprawdę sporo. Ale jest jeszcze jedna ważna zmiana… zmiana w myśleniu o środowisku! Dla coraz większego grona ludzi problem zanieczyszczenia i dewastacji środowiska, wpływu naszych działań na dobrostan planety oraz zmiany klimatu jest już nie tylko zauważalny (w końcu), ale przyświeca naszym codziennym wyborom i działaniom. Tym dużym, i tym małym… Bo każda zmiana wynikająca z troski o środowisko ma sens!

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Marketing internetowy w edukacji
Raport cen korepetycji 2023