Jak wyróżnić się na tle konkurencji? - sprawdzone sposoby dla każdego korepetytora

[Artykuł sponsorowany]

W dzisiejszym świecie korepetycje i zajęcia dodatkowe stały się powszechną praktyką. Bardzo dużo materiału wpisanego w program nauczania, braki i niedociągnięcia z lat poprzednich czy chęć pogłębienia wiedzy sprawiają, że wiele osób korzysta z korepetycji, wybierając pośród bogatej i różnorodnej oferty dostępnych zajęć. Jak wyróżnić się na tle konkurencji by oferowane zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Nowoczesność idącą w parze z wysokim poziomem nauczania

Dzisiejszy świat obfituje w wiele nowoczesnych, innowacyjnych metod i technologii, które otaczają nas z każdej ze stron. Co więcej, dzisiejsza edukacja niejednokrotnie wymaga od uczniów (na różnym etapie ich edukacji) czy studentów rozwijania się wielopłaszczyznowo, w bardzo różnych dziedzinach. W związku z tym najcenniejszą walutą, którą dysponujemy, jest czas. By wyróżnić się na tle konkurencji i sprawić, by oferowane przez nas korepetycje były rozchwytywane, przede wszystkim musimy dostosować się do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych słuchaczy. Z całą pewnością oferowane zajęcia we wczesnych godzinach rannych bądź późnych, niestandardowych porach sprawią, że oferowane przez nas zajęcia będą wyróżniać się na tle innych ofert. Byśmy mogli doskonale zarządzać własnym czasem, oferując zajęcia o różnej porze dnia, dopasowując grafik do naszych innych zajęć i obowiązków, z całą pewnością przyda się planer nauczyciela. To nowoczesne narzędzie pracy każdego pedagoga, które pozwoli nam na doskonałą, niezawodną organizację. Co więcej, w mgnieniu oka będziemy mogli dysponować wolnymi terminami zajęć, bez obaw o ich wcześniejsze zajęcie, co będzie prowadzić do kłopotliwego zdublowania. Planer może być tygodniowy, miesięczny czy kwartalny- wszystko zależy od schematu naszej pracy, w którym najlepiej nam się pracuje. 

Aplikacja do korepetycji - skorzystaj z doskonałej techniki

Byśmy mogli wyróżnić się na tle innych korepetytorów, doskonałym narzędziem do pracy będzie aplikacja do korepetycji Totedi. To w niej będziemy mogli stworzyć bazę swoich uczniów czy zamieścić terminarz zajęć, w którym nasi słuchacze będą mogli zarezerwować dogodny dla siebie termin zajęć. Co więcej, aplikacja Totedi dedykowana do udzielania korepetycji pozwala na tworzenie katalogów materiałów edukacyjnych, dzięki czemu wszelakie niezbędne elementy do nauczania będziemy mogli mieć usystematyzowane znajdujące się w jednym miejscu. Dodatkowym atutem jest indywidualny profil każdego klienta znajdujący się w aplikacji, dzięki któremu będziemy mogli np. przeglądać historię zajęć z materiałami edukacyjnymi. Aplikacja przypadnie do gustu każdemu klientowi, który ceni nowoczesne metody nauki i dużą niezależność.

Interesującą oferta cenowa

Z całą pewnością czynnikiem, który przyciągnie do nas szeroką grupę klientów, jest atrakcyjna cena za udzielane korepetycje. Oczywiście na pierwszym miejscu zawsze liczy się wartość merytoryczna zajęć, która pozwoli na zrozumienie wielu zagadnień, uzupełnieniu czy pogłębieniu wiedzy, jednak w dzisiejszych czasach aspekt finansowy także odgrywa niebagatelne znacznie. By zachęcić do korzystania z naszych korepetycji, warto postawić na ofertę, w skład której wchodzić będą pakiety pozwalające na oszczędności. Dla przykładu, jeśli ktoś zdecyduje się na jednorazowe wykupienie dziesięciu lekcji, na każdej z nich oszczędzi założoną sumę pieniędzy, którą musiałby wydać kupując u nas osobne lekcję.

Pełne zaangażowanie i czas, który pozwoli na komfortowe przyswojenie zagadnień

Byśmy mogli wyróżnić się na rynku korepetytorów, który obfituje w szeroką, różnorodną gamę wielu, wysoce wykwalifikowanych nauczycieli, lektorów językowych i innych specjalistów, przede wszystkim nasza praca powinna być także naszą pasją. Pełne zaangażowanie w ramach prowadzonych zajęć sprawi, że klienci będą mogli odnosić spektakularne efekty w nauce i w swoim samorozwoju. Byśmy wyróżnili się na tle konkurencji, duże znaczenie odgrywa czas jednorazowych zajęć. Standardowy przedział czasowy to 45- 60 minut. Oferując bardziej atrakcyjną ofertą, warto postawić na zajęcia trwające 70- 75 minut w podobnej ofercie cenowej. Cenne 15 minut więcej, bardzo często sprawia, że wiele zagadnień może być solidnej i precyzyjniej wytłumaczone.

Bonusowe konsultacje w trakcie nagłych zdarzeń

Jeśli chcemy, by oferowane przez nas usługi wyróżniały się na tle zbliżonych do naszej ofert, warto wyjść z inicjatywą dodatkowych konsultacji dla swoich klientów. Kalendarz korepetytora, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród szerokiego grona pedagogów, powinien przewidywać dla swoich klientów dodatkowe konsultacje w cenie normalnych, standardowych zajęć. Bardzo często zdarza się, że w czasie samodzielnej nauki i przyswajania nowej wiedzy pewne kwestie stają się niejasne. Dodatkowe, kilkunastominutowe zajęcia potrafią przynieść nieocenioną pomoc, która skutkuje doskonałym zrozumieniem i trwałym przyswojeniem najbardziej wymagających i złożonych zagadnień. 

Skorzystaj z cennych rad wyróżnienia swoich korepetycji ja tle konkurencji i ciesz się z uzyskiwanych efektów przez długi czas.

O autorze

avatar

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jak prowadzić korepetycje online?

W dobie powszechnego dostępu do internetu, korepetycje online stają się coraz popularniejszą formą nauki. Wbrew powszechnej opinii, nie jest to rozwiązanie tylko i wyłącznie do nauki języków obcych.

Chcesz chwilowo przerwać pracę korepetytora? Zobacz, co z działalnością

​Praca korepetytora jest obecnie Twoim głównym zajęciem i prowadzisz je w ramach działalności gospodarczej, ale z jakichś przyczyn chcesz sobie zrobić przerwę? Jeśli tak, zapewne zastanawiasz się, co zrobić z działalnością. Masz do wyboru dwie opcje: zawieszenie lub zamknięcie. Sprawdź, która będzie dla Ciebie lepsza i… czy to na pewno jedyne wyjście z sytuacji.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Akademia Korepetytora start
Marketing internetowy w edukacji
Raport cen korepetycji 2023