Bądź profesjonalnym korepetytorem w nowym roku szkolnym

Rok szkolny zbliża się nieubłaganie. Wielu korepetytorów już po zakończeniu starego roku rozpoczęło działania w celu podniesienia jakości swoich usług, a także zdobycia nowych uczniów na kolejne semestry.

Skąd czerpać wiedzę na temat działań, o które powinniśmy zadbać? Właśnie po to wydaliśmy bezpłatny e-book pt.: „Zawód: Korepetytor”. Zamieściliśmy w nim wiele informacji, które z pewnością przydadzą się każdemu korepetytorowi. Już ponad 2000 pobrań i wiele pozytywnych opinii wskazuje na fakt, że taka publikacja była Wam potrzebna.

Szczególnie teraz polecamy tę lekturę, aby dowiedzieć się, jak skutecznie można pozyskać nowych klientów i jak reklamować się nie wykorzystując do tego wielkiego budżetu.

O czym przeczytasz w e-booku?

  • Od czego zacząć prowadzenie korepetycji.
  • Jak ustalić cenę lekcji.
  • Jak rozliczać zajęcia.
  • Jak skutecznie reklamować swoje usługi.
  • Jak wykonać pomoce naukowe.
  • Jakie narzędzia i technologie wykorzystać.
  • Jak komunikować się z rodzicami uczniów.
  • Jak efektywnie wykorzystywać czas pracy.

Jeśli jeszcze nie masz e-booka, to zachęcamy do pobrania go za darmo i wprowadzania w życie porad w nim zawartych. E-booka pobierzesz zapisując się poniżej na listę.

e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

11 kroków do perfekcyjnego opisu profilowego

Nieubłaganie zbliża się rok szkolny, a tym samym sezon na udzielanie korepetycji. Warto więc sprawdzić, czy profil na e-korepetycje.net jest uzupełniony prawidłowo. Jak to zrobić? Podpowiadamy w tym artykule.

Aplikacje do zarządzania czasem przydatne korepetytorom

Masz wrażenie, że nieustannie jesteś w pracy i brakuje Ci chwili na „złapanie oddechu”? Trudno jest Ci stworzyć rozsądny harmonogram – tak, aby pogodzić ze sobą wszystkie zadania, które musisz wykonać? Być może Twoim problemem jest nieumiejętne zarządzanie sobą w czasie

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Akademia Korepetytora start
Marketing internetowy w edukacji
Raport cen korepetycji 2023