Bądź profesjonalnym korepetytorem w nowym roku szkolnym

Rok szkolny zbliża się nieubłaganie. Wielu korepetytorów już po zakończeniu starego roku rozpoczęło działania w celu podniesienia jakości swoich usług, a także zdobycia nowych uczniów na kolejne semestry.

Skąd czerpać wiedzę na temat działań, o które powinniśmy zadbać? Właśnie po to wydaliśmy bezpłatny e-book pt.: „Zawód: Korepetytor”. Zamieściliśmy w nim wiele informacji, które z pewnością przydadzą się każdemu korepetytorowi. Już ponad 2000 pobrań i wiele pozytywnych opinii wskazuje na fakt, że taka publikacja była Wam potrzebna.

Szczególnie teraz polecamy tę lekturę, aby dowiedzieć się, jak skutecznie można pozyskać nowych klientów i jak reklamować się nie wykorzystując do tego wielkiego budżetu.

O czym przeczytasz w e-booku?

  • Od czego zacząć prowadzenie korepetycji.
  • Jak ustalić cenę lekcji.
  • Jak rozliczać zajęcia.
  • Jak skutecznie reklamować swoje usługi.
  • Jak wykonać pomoce naukowe.
  • Jakie narzędzia i technologie wykorzystać.
  • Jak komunikować się z rodzicami uczniów.
  • Jak efektywnie wykorzystywać czas pracy.

Jeśli jeszcze nie masz e-booka, to zachęcamy do pobrania go za darmo i wprowadzania w życie porad w nim zawartych. E-booka pobierzesz zapisując się poniżej na listę.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jak zachować się w Niemczech, żeby nie popełnić faux pas?

„Co kraj, to obyczaj” - jeżeli wyjeżdżacie gdzieś na wakacje, do pracy albo w innym celu, musicie pamiętać, że niezbędne jest zapoznanie się z panującymi tam zasadami i normami, by nie popełnić gafy. Każde państwo ma swój kodeks dobrych manier, który nie zawsze jest oczywisty i dlatego trzeba się go nauczyć. O czym należy pamiętać, podróżując po Niemczech?

Krótkie lekcje – czy to się opłaca?

Ile trwają lekcje, których udzielasz? 45 minut? 50? A może 60? Mniej więcej godzinne zajęcia wydają się najbardziej logicznym rozwiązaniem. Łatwo jest rozplanować taki przedział czasowy, aby lekcja miała swój logicznym rytm, w którym znajdzie się miejsce i na chwilę luźnej rozmowy, i na powtórkę materiału, i na wprowadzenie nowych informacji. A co z krótszymi zajęciami – np. takimi, które trwałyby 15-30 min? Zanim z góry odrzucisz ten pomysł, zastanów się jeszcze raz. Są sytuacje, w których to może być dobre rozwiązanie.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji