Kamil Semeniuk

Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Lublin

Kamil Semeniuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Kamil Semeniuk

O mnie

Z WYKSZTAŁCENIA JESTEM ANALITYKIEM DANYCH, SOCJOLOGIEM I DZIENNIKARZEM, A Z ZAMIŁOWANIA BADACZEM – STATYSTYKIEM (ANALITYKIEM STATYSTYCZNYM)Od 2010 roku wykonałem ponad tysiąc opracowań statystycznych wyników badań takich jak: analiza statystyczna danych, analiza ankiet, opracowanie ankiet m in. z takich dziedzina jak: psychologia, pedagogika, socjologia, medycyna, pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, czy zarządzanie. W tym czasie zdobyłem zaufanie kilkuset studentów i pracowników naukowych uczelni wyższych z całej Polski, którym pomagałem przy analizach statystycznych, szeroko rozumianych badaniach statystycznych i projektach badawczych na potrzeby: różnego rodzaju artykułów, publikacji naukowych, rozpraw doktorskich, prac magisterskich oraz prac licencjackich. Współpracowałem z kilkudziesięcioma instytucjami: uczelniami wyższymi, przedsiębiorstwami, fundacjami i samorządami. Zdecydowana większość moich Klientów, to osoby którym zostałem wcześniej polecony przez znajomych lub opiekunów naukowych, współpracujących ze mną wcześniej.Więcej szczegółów na stronie www. analiza-statystyka. pl

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2018

Bardzo polecam Pana Kamila. Pomógł mi w statystyce i obliczeniach niezbędnych do pracy licencjackiej ;)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2017

Pan K. Semeniuk wykazał się wysokim poziomem merytorycznym, szybkością w udzielaniu odpowiedzi i wyjaśnień, a także cierpliwością w objaśnianiu przekazywanych zagadnień. Dotychczasową współpracę oceniam bardzo wysoko.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Profesjonalny, zaangażowany, posiadający wiedzę, konkretny, działający niezwłocznie i bardzo pomocny - taką ocenę wystawiam. Bardzo polecam i bardzo dziękuję za wszystko.

avatar
Liwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Imponujący profesjonalizm, przyjemna i szybka komunikacja w zakresie ustaleń dotyczących kryteriów pracy oraz terminowość - jak najbardziej polecam!

avatar
Uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Konkretna, miła współpraca. Terminowość, profesjonalizm, uczciwość.
Serdecznie polecam!

avatar
Elzbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2016

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, pełna profesjonalność , sumienność, terminowość oraz bez naganna jakość.
Absolutnie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.