Kamil Semeniuk

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Analiza statystyczna danych, analiza ankiet oraz opracowanie ankiet. Statystyka do pracy magisterskiej, licencjackiej, doktorskiej. Obliczenia statystyczne.

Jeśli czytasz ten tekst to na pewno nie trafiłeś/aś tu przypadkowo. Zapewne potrzebujesz pomocy w przygotowaniu analizy statystycznej.

Od niemal 10 lat zajmuję się obliczeniami i analizami statystycznymi. Ja również pisząc swoje prace dyplomowe „męczyłem się” z analizą statystyczną. Zacząłem samodzielnie poznawać programy SPSS oraz Statistica, a także ukończyłem studia z zakresu Analizy statystycznej danych. Pomagam i udzielam korepetycji podczas badań i analiz m.in. z takich dziedzin jak: psychologia, pedagogika, socjologia, medycyna, fizjoterapia, pielęgniarstwo, marketing, zarządzenie.  Kluczowe jest dla mnie, aby analiza była zrozumiała dla każdego humanisty (którym zresztą sam jestem).  

Wykonałem ponad tysiąc analiz, raportów oraz projektów badawczych. W tym czasie zdobyłem zaufanie kilkuset studentów i pracowników naukowych uczelni wyższych z całej Polski. Współpracowałem z kilkudziesięcioma Instytucjami: Przedsiębiorstwami, Fundacjami i Samorządami. Zdecydowana większość moich Klientów, to osoby którym zostałem wcześniej polecony przez znajomych lub opiekunów naukowych, współpracujących ze mną już wcześniej.

 Pomagam nawet w skrajnych przypadkach:
•          Być może nie wiesz co chcesz policzyć?
•          Zebrałe/łaś dane, ale nie wiesz co z nimi zrobić?
•          A może Twój Promotor lub Przełożony ma wizję, której nie potrafi Ci wyjaśnić?  

Razem zastanowimy się nad tematem i celem Twojej analizy, ułożymy pytania i hipotezy badawcze oraz wykorzystamy odpowiednią metodologię i wybierzemy właściwe analizy.  Pracuję legalnie – wystawiam faktury, posiadam licencje na komercyjne użytkowanie programów: IBM SPSS Statistics, Statistica, oraz MS Office, a także dużą bazę kluczy do kwestionariuszy i testów psychologicznych, pedagogicznych oraz medycznych.  Dbam o bezpieczeństwo danych. Gwarantuję, że wyniki badań w jakiejkolwiek postaci nie zostaną udostępnione osobom trzecim, ani w żaden sposób nie zostaną ponownie wykorzystane.  Udzielam bezterminowych i darmowych konsultacji w zakresie zrozumienia metodologii badania i obliczeń statystycznych.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej lub zapytać o koszty? Skontaktuj się ze mną mailowo lub przez portal. Odpowiem w ciągu kilku godzin. Przekaż podstawowe informacje na temat: badania, zastosowanych narzędzi oraz oczekiwań względem analizy.  

Informacje na temat szczegółowego zakresu pomocy oraz zasad współpracy:
www. analiza-statystyka. pl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2018

Bardzo polecam Pana Kamila. Pomógł mi w statystyce i obliczeniach niezbędnych do pracy licencjackiej ;)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2017

Pan K. Semeniuk wykazał się wysokim poziomem merytorycznym, szybkością w udzielaniu odpowiedzi i wyjaśnień, a także cierpliwością w objaśnianiu przekazywanych zagadnień. Dotychczasową współpracę oceniam bardzo wysoko.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Profesjonalny, zaangażowany, posiadający wiedzę, konkretny, działający niezwłocznie i bardzo pomocny - taką ocenę wystawiam. Bardzo polecam i bardzo dziękuję za wszystko.

avatar
Liwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Imponujący profesjonalizm, przyjemna i szybka komunikacja w zakresie ustaleń dotyczących kryteriów pracy oraz terminowość - jak najbardziej polecam!

avatar
Uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Konkretna, miła współpraca. Terminowość, profesjonalizm, uczciwość.
Serdecznie polecam!

avatar
Elzbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2016

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, pełna profesjonalność , sumienność, terminowość oraz bez naganna jakość.
Absolutnie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.