Kamil Semeniuk

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Analiza statystyczna kwestionariuszy i ankiet własnych. Analiza danych. Statystyka do pray magisterskiej, licencjackiej i doktorskiej.

Jeśli czytasz ten tekst to na pewno nie trafiłeś/aś tu przypadkowo. Zapewne potrzebujesz pomocy w przygotowaniu analizy statystycznej.
Od niemal 10 lat zajmuję się obliczeniami i analizami statystycznymi. Ja również pisząc swoje prace dyplomowe „męczyłem się” z analizą statystyczną. Zacząłem samodzielnie poznawać programy SPSS oraz Statistica, a także ukończyłem studia z zakresu Analizy statystycznej danych. Pomagam i udzielam korepetycji podczas badań i analiz m.in. z takich dziedzin jak: psychologia, pedagogika, socjologia, medycyna, fizjoterapia, pielęgniarstwo, marketing, zarządzenie.  Kluczowe jest dla mnie, aby analiza była zrozumiała dla każdego humanisty (którym zresztą sam jestem).  Wykonałem ponad tysiąc analiz, raportów oraz projektów badawczych. W tym czasie zdobyłem zaufanie kilkuset studentów i pracowników naukowych uczelni wyższych z całej Polski. Współpracowałem z kilkudziesięcioma Instytucjami: Przedsiębiorstwami, Fundacjami i Samorządami. Zdecydowana większość moich Klientów, to osoby którym zostałem wcześniej polecony przez znajomych lub opiekunów naukowych, współpracujących ze mną już wcześniej. 

Pomagam nawet w skrajnych przypadkach:
•          Być może nie wiesz co chcesz policzyć?
•          Zebrałe/łaś dane, ale nie wiesz co z nimi zrobić?
•          A może Twój Promotor lub Przełożony ma wizję, której nie potrafi Ci wyjaśnić?  
Razem zastanowimy się nad tematem i celem Twojej analizy, ułożymy pytania i hipotezy badawcze oraz wykorzystamy odpowiednią metodologię i wybierzemy właściwe analizy.  

Pracuję legalnie – wystawiam faktury, posiadam licencje na komercyjne użytkowanie programów: IBM SPSS Statistics 26, Statistica, oraz MS Office, a także dużą bazę kluczy do kwestionariuszy i testów psychologicznych, pedagogicznych oraz medycznych.  Dbam o bezpieczeństwo danych. Gwarantuję, że wyniki badań w jakiejkolwiek postaci nie zostaną udostępnione osobom trzecim, ani w żaden sposób nie zostaną ponownie wykorzystane. Udzielam bezterminowych i darmowych konsultacji w zakresie zrozumienia metodologii badania i obliczeń statystycznych.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej lub zapytać o koszty? Skontaktuj się ze mną mailowo lub przez portal. Odpowiem w ciągu kilku godzin. Przekaż podstawowe informacje na temat: badania, zastosowanych narzędzi oraz oczekiwań względem analizy.  
Informacje na temat szczegółowego zakresu pomocy oraz zasad współpracy: www. analiza-statystyka. pl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2018

Bardzo polecam Pana Kamila. Pomógł mi w statystyce i obliczeniach niezbędnych do pracy licencjackiej ;)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2017

Pan K. Semeniuk wykazał się wysokim poziomem merytorycznym, szybkością w udzielaniu odpowiedzi i wyjaśnień, a także cierpliwością w objaśnianiu przekazywanych zagadnień. Dotychczasową współpracę oceniam bardzo wysoko.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Profesjonalny, zaangażowany, posiadający wiedzę, konkretny, działający niezwłocznie i bardzo pomocny - taką ocenę wystawiam. Bardzo polecam i bardzo dziękuję za wszystko.

avatar
Liwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Imponujący profesjonalizm, przyjemna i szybka komunikacja w zakresie ustaleń dotyczących kryteriów pracy oraz terminowość - jak najbardziej polecam!

avatar
Uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Konkretna, miła współpraca. Terminowość, profesjonalizm, uczciwość.
Serdecznie polecam!

avatar
Elzbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2016

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, pełna profesjonalność , sumienność, terminowość oraz bez naganna jakość.
Absolutnie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.