Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Zgierz
Łódź (Bałuty +1)
Warszawa
Pabianice
Ozorków

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Aleksandra

O mnie

Studentka Filologii Angielskiej oraz Finansów i Rachunkowości. Zajęcia prowadzę już kilka lat.

Jestem cierpliwa, miła, wyrozumiała i wymagająca.

Tłumaczę do tej pory, aż uczeń zrozumie, podaję konkretne przykłady - posiadam własne materiały. Jestem dyspozycyjna i gotowa do współpracy. Uczę jęz.angielskiego, niemieckiego,polskiego i matematyki. Uczyłam klasy przedszkolne, podstawowe, gimnazjalne, szkoły średnie, a także osoby dorosłe.

Preferuję,żeby zajęcia odbywały się u mnie w Zgierzu ze względu na więcej materiałów w domu. Jeżeli będę mogła to dojadę na inne osiedle w Zgierzu albo bliskie okolice Zgierza (np. Łódź - Radogoszcz, Bałuty) za dodatkową opłatą.

Mam duże doświadczenie w nauce dzieci w każdym wieku, zajęcia odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze, przygotowywałam wiele osób do egzaminów, które zdali, także zapraszam zainteresowanych na lekcję :-)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Kursy i szkolenia
02.2016
CAE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2023

Jesteśmy zadowoleni z zajęć z Panią Olą. Moje córki z przyjemnością podchodzą do lekcji. Na lekcji dziewczynki wykonują ciekawe i profesjonalnie przygotowane zadania, które ułatwiają im przyswojenie materiału. Wpłynęły już nawet trzy piątki od początku roku szkolnego :-)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2023

Mamy zajęcia online i jestem bardzo zadowolony. Lekcje prowadzone w ciekawy sposób a także w miłej atmosferze. Zadania i materiały w wersji cyfrowej od Pani Oli to bardzo dobre ćwiczenia które pomagają mi w przygotowaniach do sprawdzianu. Nauczycielka z powołania!

avatar
Aneta Ch
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2022

Pani lektor pomogła mojemu dziecku nadrobić zaległości spowodowane brakiem zajęć w szkole i lekcjami zdalnymi. Obecnie córka jest do przodu z materiałem dzięki pomocy Pani Oli. Bardzo dobre i przyjazne podejście, przemiła osoba z anielską cierpliwością do dzieci. Jestem zadowolona z lekcji z chęcią kontynuujemy naukę :-)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Ola pomogła mi zdać w tym roku maturę z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Bardzo się cieszę z wyników, warto skorzystać ze wskazówek Oli które zdecydowanie pomogły zdać mi egzaminy i poszerzyć swoją wiedzę mowę i pismo po angielsku. Dziękuje serdecznie!

avatar
Barbara L
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2020

Pani Ola pomaga moim córkom w przygotowaniu do matury z języka polskiego i angielskiego. Umiejętności Ani i Justyny bardzo się poprawiły i zyskały więcej pewności siebie w wykorzystywaniu języka angielskiego. To lektor podchodzący do nauki języka z pasją i pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy zadowolone ze współpracy.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2020

Z Panią Olą przygotowuję się w tym roku do tegorocznej matury i jestem zadowolona z lekcji. Dzięki korepetycjom z tą lektorką od 1 kl. liceum podwyższyłam poziom mojego angielskiego. Bardzo dobra korepetytorka - tłumaczy jasno i zrozumiale, co jest dla mnie najważniejsze. Cieszę się ze współpracy, szczerze polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Jestem bardzo zadowolona.90 % z tegorocznej matury z języka angielskiego :-) Dziękuje za pomoc,przygotowanie i wsparcie.Z chęcią będę kontynuować naukę na studiach.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2016

Pani Ola uczy dwójkę naszych dzieci ( 6 latkę i 10 latka) angielskiego. Bardzo pozytywna osoba z niesłychanymi pokładami cierpliwości. Dzieciaki ją bardzo lubią i lekcje są dla nich przyjemnością. Nie zdarzyło się jeszcze,żeby któreś z nich marudziło,że jest angielski :-) Poziom zajęć także spełnia nasze oczekiwania. Pani Ola jest zawsze przygotowana do zajęć. Syn poprawił oceny z angielskiego (ostatnio dostał dwie piątki na jednej lekcji :-) )
Przy okazji wytłumaczyła mu też matematykę :-)
Zdecydowanie polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Ola to świetna nauczycielka , bardzo dobrze tłumaczy :D lekcje są prowadzone w miłej atmosferze i bezstresowo. Poleciłam Ole mojej koleżance, która jest również zadowolna z lekcji . Polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2015

Ola to najlepsza nauczycielka pod Słońcem jest cierpliwa i miła. Uczy mnie angielskiego i polskiego. Dzięki niej zdałem poprawkę z angielskiego oraz mam lepsze oceny z polskiego. Polecam każemu!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2014

Dzięki Pani Aleksandrze poprawiłam swoje oceny w szkole, klasówki z 3/4 piszę na 5. Zajęcia prowadzi bardzo dobrze, śmielej mówię po angielsku :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2014

Miła atmosfera dokładnie wytłumaczony materiał polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.