Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Zgierz
Łódź (Bałuty +1)
Warszawa
Pabianice
Ozorków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwentka Filologii Angielskiej chętnie udzieli korepetycji z języka angielskiego z zakresu szkoły podstawowej,liceum, szkół wyższych. Zajęcia prowadzę solidnie- w miłej i bezstresowej atmosferze. Jestem osobą wyrozumiałą i cierpliwą.Dany materiał tłumaczę do tej pory, aż uczeń zrozumie, podając konkretne przykłady. Posiadam wiele ćwiczeń, materiałów i pakietów zadań, które są typowe na różnorodnych testach.  Język angielski to moja pasja. Spędziłam trochę czasu w UK.
Mam duże,wieloletnie doświadczenie w nauce angielskiego :) Pomagam w odrabianiu prac domowych, w zrozumieniu bieżących tematów, w zagadnieniach z gramatyki,konwersacjach,tłumaczeniach, korektach,w ćwiczeniach ze słuchania jak i w nadrobieniu zaległości. PRZYGOTOWUJĘ ROWNIEŻ DO EGZAMINÓW: ósmoklasisty, maturalnych (poziom podstawowy i rozszerzony), na studiach.

LEKCJE ODBYWAJĄ SIĘ RÓWNIEŻ W WAKACJE!
Potrzebujesz przetłumaczyć dokument? Nie ma problemu, chętnie pomogę Ci w tłumaczeniu.
Lekcje odbywają się u nauczyciela w Zgierzu, mogę też poprowadzić zajęcia online przez Skype- takie lekcje niewiele różnią się od tradycyjnych lekcji 

PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY, A NIE MAILOWY.  PREFERUJĘ KONTAKT SMSOWY.DZWONIĆ NAJLEPIEJ PO 13- JEŚLI NIE ZDĄŻĘ ODEBRAĆ TELEFONU TO PROSZĘ POZOSTAWIĆ MI SMSA, A NA PEWNO SKONTAKTUJĘ SIĘ NIEDŁUGO.

CENA I SPOSÓB ZAPŁATY ZA LEKCJE:
Na początku naszej lekcji gotówką lub przelewem - po uprzednim ustaleniu rodzaju i terminu lekcji.
Możliwa płatność za pojedyncze zajęcia lub za pakiet lekcji, np. za miesiąc z góry.
Cena za zajęcia wynosi 45 zł za godzinę lekcyjną/osoba, możliwe również przeprowadzenie zajęć przez 60 min za 60 zł (cena zależy od regularności zajęć).

Cena przy tylko 1h w tygodniu: 70 zł.
Prowadzę lekcje od minimum 60 min. 
Możliwy dojazd do ucznia za dodatkową opłatą w obrębie Zgierza oraz bliskie okolice Zgierza (np. Łódź -  Bałuty (Radogoszcz, Łagiewniki) i w terminie, w którym będę mogła dojechać. Cena zależy od czasu mojego dojazdu i odległości.
Łęczyca, Ozorków, Pabianice, Warszawa - tylko lekcje online. 
Zapraszam do kontaktu ze mną osoby zainteresowane i gotowe do nauki. 

Ogłoszenie przeznaczone tylko dla uczniów, studentów. Nie jestem zainteresowana telefonami ze strony szkół językowych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Kursy i szkolenia
02.2016
CAE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2023

Jesteśmy zadowoleni z zajęć z Panią Olą. Moje córki z przyjemnością podchodzą do lekcji. Na lekcji dziewczynki wykonują ciekawe i profesjonalnie przygotowane zadania, które ułatwiają im przyswojenie materiału. Wpłynęły już nawet trzy piątki od początku roku szkolnego :-)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2023

Mamy zajęcia online i jestem bardzo zadowolony. Lekcje prowadzone w ciekawy sposób a także w miłej atmosferze. Zadania i materiały w wersji cyfrowej od Pani Oli to bardzo dobre ćwiczenia które pomagają mi w przygotowaniach do sprawdzianu. Nauczycielka z powołania!

avatar
Aneta Ch
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2022

Pani lektor pomogła mojemu dziecku nadrobić zaległości spowodowane brakiem zajęć w szkole i lekcjami zdalnymi. Obecnie córka jest do przodu z materiałem dzięki pomocy Pani Oli. Bardzo dobre i przyjazne podejście, przemiła osoba z anielską cierpliwością do dzieci. Jestem zadowolona z lekcji z chęcią kontynuujemy naukę :-)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Ola pomogła mi zdać w tym roku maturę z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Bardzo się cieszę z wyników, warto skorzystać ze wskazówek Oli które zdecydowanie pomogły zdać mi egzaminy i poszerzyć swoją wiedzę mowę i pismo po angielsku. Dziękuje serdecznie!

avatar
Barbara L
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2020

Pani Ola pomaga moim córkom w przygotowaniu do matury z języka polskiego i angielskiego. Umiejętności Ani i Justyny bardzo się poprawiły i zyskały więcej pewności siebie w wykorzystywaniu języka angielskiego. To lektor podchodzący do nauki języka z pasją i pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy zadowolone ze współpracy.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2020

Z Panią Olą przygotowuję się w tym roku do tegorocznej matury i jestem zadowolona z lekcji. Dzięki korepetycjom z tą lektorką od 1 kl. liceum podwyższyłam poziom mojego angielskiego. Bardzo dobra korepetytorka - tłumaczy jasno i zrozumiale, co jest dla mnie najważniejsze. Cieszę się ze współpracy, szczerze polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Jestem bardzo zadowolona.90 % z tegorocznej matury z języka angielskiego :-) Dziękuje za pomoc,przygotowanie i wsparcie.Z chęcią będę kontynuować naukę na studiach.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2016

Pani Ola uczy dwójkę naszych dzieci ( 6 latkę i 10 latka) angielskiego. Bardzo pozytywna osoba z niesłychanymi pokładami cierpliwości. Dzieciaki ją bardzo lubią i lekcje są dla nich przyjemnością. Nie zdarzyło się jeszcze,żeby któreś z nich marudziło,że jest angielski :-) Poziom zajęć także spełnia nasze oczekiwania. Pani Ola jest zawsze przygotowana do zajęć. Syn poprawił oceny z angielskiego (ostatnio dostał dwie piątki na jednej lekcji :-) )
Przy okazji wytłumaczyła mu też matematykę :-)
Zdecydowanie polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Ola to świetna nauczycielka , bardzo dobrze tłumaczy :D lekcje są prowadzone w miłej atmosferze i bezstresowo. Poleciłam Ole mojej koleżance, która jest również zadowolna z lekcji . Polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2015

Ola to najlepsza nauczycielka pod Słońcem jest cierpliwa i miła. Uczy mnie angielskiego i polskiego. Dzięki niej zdałem poprawkę z angielskiego oraz mam lepsze oceny z polskiego. Polecam każemu!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2014

Dzięki Pani Aleksandrze poprawiłam swoje oceny w szkole, klasówki z 3/4 piszę na 5. Zajęcia prowadzi bardzo dobrze, śmielej mówię po angielsku :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2014

Miła atmosfera dokładnie wytłumaczony materiał polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.