Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Zgierz
Łódź (Bałuty +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapisy na rok szkolny 2019/2020 - zapraszam!
Studentka udzieli korepetycji z języka polskiego z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Nauczę poprawnej pisowni, gramatyki oraz omówię lektury. Dam wskazówki jak napisać wypracowanie lub rozprawkę - korekta językowa i stylistyczna. W razie potrzeby przygotuje do egzaminów, kartkówek, klasówek. LEKCJE ODBYWAJĄ SIĘ RÓWNIEŻ W WAKACJE!
Dany materiał tłumaczę do tej pory, aż uczeń zrozumie, podając konkretne przykłady.Zajęcia prowadzę solidnie- w miłej i bezstresowej atmosferze. Jestem osobą wyrozumiałą i cierpliwą.
Preferuję ,aby lekcje odbywały się u mnie w Zgierzu, mogę też poprowadzić zajęcia online przez Skype. (ZALETY LEKCJI PRZEZ SKYPE:
- nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy
- zajęcia odbywają się bez kamery, z wykorzystaniem połączenia głosowego,
dzięki czemu nie są stresujące i możemy skupić się wyłącznie na treści lekcji
- zajęcia niewiele różnią się od tradycyjnych lekcji i nie wymagają od ucznia
specjalnych umiejętności poza podstawową obsługą Skype, dokumentów Word i PDF oraz poczty e-mail)
PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY, A NIE MAILOWY. RANO PREFERUJĘ KONTAKT SMSOWY.DZWONIĆ NAJLEPIEJ PO 13- JEŚLI NIE ZDĄŻĘ ODEBRAĆ TELEFONU TO PROSZĘ POZOSTAWIĆ MI SMSA, A NA PEWNO SKONTAKTUJĘ SIĘ NIEDŁUGO.

CENA I SPOSÓB ZAPŁATY ZA LEKCJE:
Na początku naszej lekcji gotówką albo z góry, przelewem (najwygodniej i najszybciej przez Internet), na podany przez telefon numer konta, przed lekcją-po uprzednim ustaleniu rodzaju i terminu lekcji.
Możliwa płatność za pojedyncze zajęcia lub za pakiet lekcji, np. za miesiąc z góry.
Cena za zajęcia wynosi 40 zł za godzinę lekcyjną/osoba (cena zależy od regularności zajęć)

Możliwy dojazd za dodatkową opłatą do Zgierza i bliskich okolic (np. Łódź Łagiewniki Radogoszcz- Bałuty)* i w terminie, w którym będę mogła dojechać. Cena zależy od czasu mojego dojazdu i odległości.
Proszę dzwonić z poważnymi ofertami współpracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Kursy i szkolenia
02.2016
CAE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Barbara L
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2020

Pani Ola pomaga moim córkom w przygotowaniu do matury z języka polskiego i angielskiego. Umiejętności Ani i Justyny bardzo się poprawiły i zyskały więcej pewności siebie w wykorzystywaniu języka angielskiego. To lektor podchodzący do nauki języka z pasją i pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy zadowolone ze współpracy.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2020

Z Panią Olą przygotowuję się w tym roku do tegorocznej matury i jestem zadowolona z lekcji. Dzięki korepetycjom z tą lektorką od 1 kl. liceum podwyższyłam poziom mojego angielskiego. Bardzo dobra korepetytorka - tłumaczy jasno i zrozumiale, co jest dla mnie najważniejsze. Cieszę się ze współpracy, szczerze polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Jestem bardzo zadowolona.90 % z tegorocznej matury z języka angielskiego :-) Dziękuje za pomoc,przygotowanie i wsparcie.Z chęcią będę kontynuować naukę na studiach.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2016

Pani Ola uczy dwójkę naszych dzieci ( 6 latkę i 10 latka) angielskiego. Bardzo pozytywna osoba z niesłychanymi pokładami cierpliwości. Dzieciaki ją bardzo lubią i lekcje są dla nich przyjemnością. Nie zdarzyło się jeszcze,żeby któreś z nich marudziło,że jest angielski :-) Poziom zajęć także spełnia nasze oczekiwania. Pani Ola jest zawsze przygotowana do zajęć. Syn poprawił oceny z angielskiego (ostatnio dostał dwie piątki na jednej lekcji :-) )
Przy okazji wytłumaczyła mu też matematykę :-)
Zdecydowanie polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Ola to świetna nauczycielka , bardzo dobrze tłumaczy :D lekcje są prowadzone w miłej atmosferze i bezstresowo. Poleciłam Ole mojej koleżance, która jest również zadowolna z lekcji . Polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2015

Ola to najlepsza nauczycielka pod Słońcem jest cierpliwa i miła. Uczy mnie angielskiego i polskiego. Dzięki niej zdałem poprawkę z angielskiego oraz mam lepsze oceny z polskiego. Polecam każemu!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2014

Dzięki Pani Aleksandrze poprawiłam swoje oceny w szkole, klasówki z 3/4 piszę na 5. Zajęcia prowadzi bardzo dobrze, śmielej mówię po angielsku :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2014

Miła atmosfera dokładnie wytłumaczony materiał polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.