Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Zgierz
Łódź (Łagiewniki +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapisy na rok szkolny 2018/2019 - zapraszam!
Studentka na wydziale filologicznym udzieli korepetycji z języka niemieckiego na poziomie A1/A2. Zajęcia prowadzę w miłej i bezstresowej atmosferze. Jestem osobą wyrozumiałą i cierpliwą.Dany materiał tłumaczę do tej pory, aż uczeń zrozumie, podając konkretne przykłady. Potrzebujesz przetłumaczyć dokument? Nie ma problemu, chętnie pomogę Ci w tłumaczeniu.
Pomagam również w odrabianiu prac domowych, w zrozumieniu bieżących tematów, w zagadnieniach z gramatyki,tłumaczeniach, korektach,w ćwiczeniach ze słuchania jak i w nadrobieniu zaległości. PRZYGOTOWUJĘ ROWNIEŻ DO EGZAMINÓW!

Lekcje odbywają się u nauczyciela w Zgierzu, mogę też poprowadzić zajęcia online przez Skype.

PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY, A NIE MAILOWY. RANO PREFERUJĘ KONTAKT SMSOWY.DZWONIĆ NAJLEPIEJ PO 13- JEŚLI NIE ZDĄŻĘ ODEBRAĆ TELEFONU TO PROSZĘ POZOSTAWIĆ MI SMSA, A NA PEWNO SKONTAKTUJĘ SIĘ NIEDŁUGO.
LEKCJE ODBYWAJĄ SIĘ RÓWNIEŻ W WAKACJE!
ZALETY LEKCJI PRZEZ SKYPE:
- nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy
- lekcja może się odbyć w jakimkolwiek miejscu, w którym masz dostęp do Internetu i dobre warunki do nauki, wystarczy naprawdę mała przepustowość łącza
- zajęcia odbywają się bez kamery, z wykorzystaniem połączenia głosowego, dzięki czemu nie są stresujące i możemy skupić się wyłącznie na treści lekcji
- zajęcia niewiele różnią się od tradycyjnych lekcji i nie wymagają od ucznia specjalnych umiejętności poza podstawową obsługą Skype, dokumentów Word i PDF oraz poczty e-mail.

CENA I SPOSÓB ZAPŁATY:
Na początku naszej lekcji gotówką albo z góry, przelewem ( najwygodniej i najszybciej przez Internet ), na podany przez telefon numer konta,przed lekcją- po uprzednim ustaleniu rodzaju i terminu lekcji.
Cena za zajęcia 40 zł/godz. (cena zależna od regularności lekcji)
Możliwa płatność za pojedyncze zajęcia lub za pakiet lekcji, np. za miesiąc z góry.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Kursy i szkolenia
02.2016
CAE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Jestem bardzo zadowolona.90 % z tegorocznej matury z języka angielskiego :-) Dziękuje za pomoc,przygotowanie i wsparcie.Z chęcią będę kontynuować naukę na studiach.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2016

Pani Ola uczy dwójkę naszych dzieci ( 6 latkę i 10 latka) angielskiego. Bardzo pozytywna osoba z niesłychanymi pokładami cierpliwości. Dzieciaki ją bardzo lubią i lekcje są dla nich przyjemnością. Nie zdarzyło się jeszcze,żeby któreś z nich marudziło,że jest angielski :-) Poziom zajęć także spełnia nasze oczekiwania. Pani Ola jest zawsze przygotowana do zajęć. Syn poprawił oceny z angielskiego (ostatnio dostał dwie piątki na jednej lekcji :-) )
Przy okazji wytłumaczyła mu też matematykę :-)
Zdecydowanie polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Ola to świetna nauczycielka , bardzo dobrze tłumaczy :D lekcje są prowadzone w miłej atmosferze i bezstresowo. Poleciłam Ole mojej koleżance, która jest również zadowolna z lekcji . Polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2015

Ola to najlepsza nauczycielka pod Słońcem jest cierpliwa i miła. Uczy mnie angielskiego i polskiego. Dzięki niej zdałem poprawkę z angielskiego oraz mam lepsze oceny z polskiego. Polecam każemu!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2014

Dzięki Pani Aleksandrze poprawiłam swoje oceny w szkole, klasówki z 3/4 piszę na 5. Zajęcia prowadzi bardzo dobrze, śmielej mówię po angielsku :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2014

Miła atmosfera dokładnie wytłumaczony materiał polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.