Życzenie bożonarodzeniowe

W tym wyjątkowym czasie pragniemy złożyć Wam, wszystkim korepetytorom, uczniom oraz ich rodzicom najserdeczniejsze życzenia. Oby ten świąteczny czas przyniósł chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków. Pamiętajmy, że najważniejsza w życiu jest bliskość z innymi ludźmi, rodziną, przyjaciółmi, którzy w trudnych chwilą podadzą pomocną dłoń.

Chociaż w domach zapewne trwa przedświąteczna gorączka, zatrzymajcie się proszę na chwilę, przysiądźcie i poczujcie magię Świąt Bożego Narodzenia.

Korepetytorom życzymy wytrwałości w podjętym trudzie, jakim jest nauka innych. To zadanie niezwykle skomplikowane, bo po części to Wy właśnie jesteście odpowiedzialni za edukację młodego pokolenia. Oby Wasz zapał i chęć szerzenia wiedzy nigdy nie zgasł, a praca ta przynosiła spełnienie.

Uczniom życzymy samych sukcesów w nauce i siły w pokonywaniu trudności. Chociaż czasem możecie być źli na cały świat, bo dorośli coś każą to wiedzcie, że bez wykształcenia i pracy teraz, w przyszłości będzie Wam znacznie trudniej osiągnąć wymarzone cele.

Rodzicom natomiast życzymy samych szczęśliwych dni, sił w życiu codziennym, bo odpowiednie wychowanie dziecka jest bardzo ciężką pracą. Jednak codzienne wsparcie pociech, otoczenie ich miłością i zrozumieniem, wyciągnięcie pomocnej dłoni, gdy świat się wali, pozwoli ukształtować nowe, wartościowe pokolenie.

Pasji i wytrwałości w realizacji celów i dążeniu do doskonałości

życzy Wam cały zespół e-korepetycje.net

O autorze

MF

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Walentynki na świecie

Choć Walentynki w większości krajów obchodzone są 14 lutego, w niektórych miejscach na ziemi związane są one zupełnie z inną datą.

Dzień liczby Pi

Dokładnie 14 marca obchodzimy święto zwane Dniem Liczby Pi. W tym roku świętujemy 30 już raz. A skąd się wziął Dzień Liczby Pi?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji