Zadbaj o swoją promocję - nowość w serwisie

"Promuj się" - to nowa zakładka, która pojawiła się właśnie w panelach naszych użytkowników. Znajdziecie tam podpowiedzi dotyczące promocji swoich ogłoszeń i budowania marki korepetytora na rynku. 

Lista zadań promocyjnych

Nowa opcja dostępna jest po zalogowaniu użytkownika w bocznym menu. Podstrona podzielona jest na trzy części, w których znajdziemy listy czynności, które warto wykonać, aby wypromować swoje ogłoszenie lub siebie. Każda czynność jest rozwijana, tzn. po kliknięciu w znajdującą się przy niej strzałkę, pokaże się Wam poszerzona informacja. Wyjaśniamy tam najważniejsze zagadnienia. W wielu z nich znaleźć można także linki odsyłające do tekstów na naszym blogu czy konkretnych miejsc w profilu korepetytora.

Dodatkowo, jeśli jakaś czynność zostanie wykonana - możemy zaznaczyć ją, jako zrobioną. Jeśli wykonamy wszystkie czynności w danej części, to pasek informacyjny zmieni kolor na zielony.

Co znajdziemy na liście?

Pierwsza część dotyczy promocji w naszym serwisie e-korepetycje.net. Mamy tu więc takie zadania, jak uzupełnienie swojego profilu, włączenie powiadomień czy informacje dotyczące wyróżnień.

Druga część dotyczy działań, kóre możemy podjąć w Internecie. Sugerujemy tu m.in. założenie fanpage'a, prowadzenie kanału na YouTubie czy prowadzenie newslettera. To jednak nie wszystko. W zadaniu "Udostępnij swój profil w social media" znajdziecie gotowe guziki, po kliknięciu których zostaniecie przekierowani na Facebooka, Twittera lub Linkedina. Będziecie mogli wtedy podzielić się ze swoimi znajomymi i obserwującymi informacją o profilu w naszym serwisie. Przygotowaliśmy też kod HTML, dzięki którym będziecie mogli stworzyć swoją stopkę e-mail i BBCode do stworzenia sygnatury na fora internetowe.

W trzeciej części znajdziecie informacje o działaniach, które możecie podjąć w swoim otoczeniu. Chodzi m.in. o uczestnictwo w spotkaniach czy przygotowanie i rozdawanie ulotek.

Oczywiście, nie trzeba wykonywać wszystkich zadań od razu. Część z nich można zostawić na później, z niektórych nawet zrezygnować. To indywidualna decyzja każdego korepetytora. My jednak zachęcamy, aby skorzystać z tej listy i zadbać o swoją markę korepetytora.

Nasza lista będzie aktualizowana o nowe zadania, także zachęcamy do tego, aby do niej regularnie zaglądać.

Zaloguj się do swojego profilu i wejdź w zakładkę "Promuj się"

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Podziękowania i Wasze oczekiwania

Z końcem marca zakończyliśmy zbieranie odpowiedzi w badaniu ankietowym dotyczącym poczytności bloga. W ankiecie wzięło udział ponad 1500 użytkowników.

Co przykuje uwagę ucznia w Twoim ogłoszeniu?

Jak zyskać przewagę nad pozostałymi i sprawić, by uczeń wyświetlił właśnie Twoje ogłoszenie i z Tobą skontaktował się w sprawie korepetycji? Oto kilka trików.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji