Zadbaj o swoją promocję - nowość w serwisie

"Promuj się" - to nowa zakładka, która pojawiła się właśnie w panelach naszych użytkowników. Znajdziecie tam podpowiedzi dotyczące promocji swoich ogłoszeń i budowania marki korepetytora na rynku. 

Lista zadań promocyjnych

Nowa opcja dostępna jest po zalogowaniu użytkownika w bocznym menu. Podstrona podzielona jest na trzy części, w których znajdziemy listy czynności, które warto wykonać, aby wypromować swoje ogłoszenie lub siebie. Każda czynność jest rozwijana, tzn. po kliknięciu w znajdującą się przy niej strzałkę, pokaże się Wam poszerzona informacja. Wyjaśniamy tam najważniejsze zagadnienia. W wielu z nich znaleźć można także linki odsyłające do tekstów na naszym blogu czy konkretnych miejsc w profilu korepetytora.

Dodatkowo, jeśli jakaś czynność zostanie wykonana - możemy zaznaczyć ją, jako zrobioną. Jeśli wykonamy wszystkie czynności w danej części, to pasek informacyjny zmieni kolor na zielony.

Co znajdziemy na liście?

Pierwsza część dotyczy promocji w naszym serwisie e-korepetycje.net. Mamy tu więc takie zadania, jak uzupełnienie swojego profilu, włączenie powiadomień czy informacje dotyczące wyróżnień.

Druga część dotyczy działań, kóre możemy podjąć w Internecie. Sugerujemy tu m.in. założenie fanpage'a, prowadzenie kanału na YouTubie czy prowadzenie newslettera. To jednak nie wszystko. W zadaniu "Udostępnij swój profil w social media" znajdziecie gotowe guziki, po kliknięciu których zostaniecie przekierowani na Facebooka, Twittera lub Linkedina. Będziecie mogli wtedy podzielić się ze swoimi znajomymi i obserwującymi informacją o profilu w naszym serwisie. Przygotowaliśmy też kod HTML, dzięki którym będziecie mogli stworzyć swoją stopkę e-mail i BBCode do stworzenia sygnatury na fora internetowe.

W trzeciej części znajdziecie informacje o działaniach, które możecie podjąć w swoim otoczeniu. Chodzi m.in. o uczestnictwo w spotkaniach czy przygotowanie i rozdawanie ulotek.

Oczywiście, nie trzeba wykonywać wszystkich zadań od razu. Część z nich można zostawić na później, z niektórych nawet zrezygnować. To indywidualna decyzja każdego korepetytora. My jednak zachęcamy, aby skorzystać z tej listy i zadbać o swoją markę korepetytora.

Nasza lista będzie aktualizowana o nowe zadania, także zachęcamy do tego, aby do niej regularnie zaglądać.

Zaloguj się do swojego profilu i wejdź w zakładkę "Promuj się"

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jak dbać o dobrą opinię

Opinie zazwyczaj kojarzą się większości osób ze sklepem, produktem, zakupami. I zdecydowanie takich opinii w sieci jest najwięcej. Nie można jednak zapominać, że opinii podlegają również usługi. TY Drogi Korepetytorze jesteś właśnie dostawcą takich usług. Dlatego rzeczą normalną i naturalną będzie to, że konsument Twoich usług, czyli uczeń, może wystawić Ci opinię.

Nowa funkcja: usuwanie konta

Użytkownicy serwisu mogą samodzielnie usunąć cały profil wraz ze wszystkimi danymi osobowymi.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji