WOŚP 2022: Dorzuć się do skarbonki i zdobądź NAGRODY

Jak co roku, w styczniu, włączamy się do zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Robimy to razem z Wami i... co roku zaskakujecie nas swoją szczodrością. Fundacja zbiera w tym roku na wsparcie dla oddziałów okulistyki dziecięcej. Wspieramy ten cel, dlatego uruchamiamy skarbonkę e-korepetycje.net, a każdy kto do niej wpłaci - będzie miał szansę zdobyć nagrodę!

Fundacja WOŚP w 2022 roku zbiera na wsparcie dla oddziałów okulistyki dziecięcej - dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

W coroczną zbiórkę dla WOŚP włączamy się już po raz szósty. Rok temu zebraliśmy ponad 6 tysięcy złotych, a założony cel przekroczyliśmy o 320%.

Zachęcamy serdecznie do dołączenia do zbiórki. Bądźcie hojni i namawiajcie innych, do czynienia dobra. Aktualny stan zbiórki znajdziesz poniżej. Pamiętaj też, że każda osoba wpłacająca do skarbonki, ma szansę otrzymać nagrodę. 

 

Co proponujemy w zamian za wpłaty dla użytkowników e-korepetycje.net?

Przede wszystkim - każda osoba, która dokona nawet najmniejszej wpłaty otrzyma:

 • dostęp do strony, na której będą publikowane kody na wyróżnienia. Kody będą publikowane: 17.01, 24.01 i 31.01. Liczba kodów do wykorzystania będzie ograniczona. Decyduje kolejność ich wykorzystania.

Informacje o momencie udostępnienia kodów na specjalnej stronie będziemy publikować na naszym fanpage'u na Facebooku. Zachęcamy do obserwowania. 

Oczywiście przygotowaliśmy także pakiety dla największych darczyńców, a mianowicie 3 osoby z najwyższymi wpłatami (min. 100 zł po zsumowaniu) nagrodzimy pakietami:

 • wyróżnienie ogłoszenia - 365 punktów*
 • unikalna subbdomena na okres 12 miesięcy
 • usługa powiadomienia o ogłoszeniach uczniach
 • banner promujący ogłoszenie - 5000 odsłon na okres 2 tygodni (grafika przygotowana przez nas)
 • specjalną paczkę, w której znajdą się: kalendarze na rok 2022 (zarówno kalendarz serwisu e-korepetycje.net oraz e-tlumacze.net), notes, długopis, zakładka do książki, teczka oraz książka "Zawód: Tłumacz"

* Czas trwania usługi - 365 dni

Wszystkie nagrody realizowane będą natychmiast po zakończeniu akcji i wybraniu zwycięzców. O nagrody mogą też walczyć użytkownicy serwisu e-tlumacze.net

Mało? To dorzucamy jeszcze jedną rzecz! Jeśli wpłacisz dowolną kwotę na zbiórkę, podasz swój login w serwisie i w tym czasie dodasz kampanię bannerową na e-korepetycje.net, która będzie kierować do Twojego ogłoszenia, a w tytule kampanii bannerowej dopiszesz WOŚP 2022 - dodamy Ci 1000 odsłon gratis. Ale pamiętaj, bonus dotyczy tylko jednej kampani bannerowej i możesz z niego skorzystać tylko w trakcie trwania zbiórki - do 30 stycznia 2022.

Jak wesprzeć WOŚP i otrzymać bonus od e-korepetycje.net?

 1. Wejdź na stronę zbiórki
 2. Wpisz określoną kwotę wsparcia, nie ukrywaj jej, ani nie rób wpłaty anonimowej.
 3. W podpisie koniecznie napisz swój login oraz nazwę serwisu, w którym jesteś zarejestrowany (e-korepetycje.net, e-tlumacze.net). Możesz także dopisać jeszcze link do swojego ogłoszenia. 
 4. Możesz wpisać słowa wsparcia – będzie nam miło :)
 5. Kliknij „Wpłać teraz”.
 6. Wybierz formę płatności i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Złote Rady:

 • Możesz dokonać wielu wpłat. Wpłaty zsumujemy przy wyborze największych darczyńców.
 • Zachęcaj swoich uczniów i znajomych do wsparcia WOŚP poprzez zbiórkę e-korepetycje.net. Wspieramy szczytny cel - zadbajmy o to, żeby jak najwięcej pieniążków trafiło do dzieci! Jeśli Twój uczeń przy wpłacie poda Twój login w serwisie - jego wpłatę także zsumujemy!

Zachęcamy serdecznie do dołączenia do zbiórki. Bądźcie hojni i namawiajcie innych, do czynienia dobra. Siema!

Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia. Tego dnia zakończy się nasza zbiórka.

Będzie nam miło, jeśli udostępnisz informację o zbiórce w swoich social mediach.

artykul_agata_uczy

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Po raz 4 gramy z WOŚP - wesprzesz akcję?

Po raz czwarty razem z Wami włączamy się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja zbiera na wsparcie dziecięcej medycyny zabiegowej.

Gramy z WOŚP! Dorzuć się do skarbonki i zdobądź nagrody

To już piąty raz, gdy włączamy się do zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Fundacja zbiera w tym roku na wsparcie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Uruchamiamy skarbonkę e-korepetycje.net, a każdy kto do niej wpłaci - będzie miał szansę zdobyć nagrodę!

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Zawód tłumacz_pobierz e-book
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport Pobierz raport