WOŚP 2022: Dorzuć się do skarbonki i zdobądź NAGRODY

Jak co roku, w styczniu, włączamy się do zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Robimy to razem z Wami i... co roku zaskakujecie nas swoją szczodrością. Fundacja zbiera w tym roku na wsparcie dla oddziałów okulistyki dziecięcej. Wspieramy ten cel, dlatego uruchamiamy skarbonkę e-korepetycje.net, a każdy kto do niej wpłaci - będzie miał szansę zdobyć nagrodę!

Fundacja WOŚP w 2022 roku zbiera na wsparcie dla oddziałów okulistyki dziecięcej - dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

W coroczną zbiórkę dla WOŚP włączamy się już po raz szósty. Rok temu zebraliśmy ponad 6 tysięcy złotych, a założony cel przekroczyliśmy o 320%.

Zachęcamy serdecznie do dołączenia do zbiórki. Bądźcie hojni i namawiajcie innych, do czynienia dobra. Aktualny stan zbiórki znajdziesz poniżej. Pamiętaj też, że każda osoba wpłacająca do skarbonki, ma szansę otrzymać nagrodę. 

 

Co proponujemy w zamian za wpłaty dla użytkowników e-korepetycje.net?

Przede wszystkim - każda osoba, która dokona nawet najmniejszej wpłaty otrzyma:

 • dostęp do strony, na której będą publikowane kody na wyróżnienia. Kody będą publikowane: 17.01, 24.01 i 31.01. Liczba kodów do wykorzystania będzie ograniczona. Decyduje kolejność ich wykorzystania.

Informacje o momencie udostępnienia kodów na specjalnej stronie będziemy publikować na naszym fanpage'u na Facebooku. Zachęcamy do obserwowania. 

Oczywiście przygotowaliśmy także pakiety dla największych darczyńców, a mianowicie 3 osoby z najwyższymi wpłatami (min. 100 zł po zsumowaniu) nagrodzimy pakietami:

 • wyróżnienie ogłoszenia - 365 punktów*
 • unikalna subbdomena na okres 12 miesięcy
 • usługa powiadomienia o ogłoszeniach uczniach
 • banner promujący ogłoszenie - 5000 odsłon na okres 2 tygodni (grafika przygotowana przez nas)
 • specjalną paczkę, w której znajdą się: kalendarze na rok 2022 (zarówno kalendarz serwisu e-korepetycje.net oraz e-tlumacze.net), notes, długopis, zakładka do książki, teczka oraz książka "Zawód: Tłumacz"

* Czas trwania usługi - 365 dni

Wszystkie nagrody realizowane będą natychmiast po zakończeniu akcji i wybraniu zwycięzców. O nagrody mogą też walczyć użytkownicy serwisu e-tlumacze.net

Mało? To dorzucamy jeszcze jedną rzecz! Jeśli wpłacisz dowolną kwotę na zbiórkę, podasz swój login w serwisie i w tym czasie dodasz kampanię bannerową na e-korepetycje.net, która będzie kierować do Twojego ogłoszenia, a w tytule kampanii bannerowej dopiszesz WOŚP 2022 - dodamy Ci 1000 odsłon gratis. Ale pamiętaj, bonus dotyczy tylko jednej kampani bannerowej i możesz z niego skorzystać tylko w trakcie trwania zbiórki - do 30 stycznia 2022.

Jak wesprzeć WOŚP i otrzymać bonus od e-korepetycje.net?

 1. Wejdź na stronę zbiórki
 2. Wpisz określoną kwotę wsparcia, nie ukrywaj jej, ani nie rób wpłaty anonimowej.
 3. W podpisie koniecznie napisz swój login oraz nazwę serwisu, w którym jesteś zarejestrowany (e-korepetycje.net, e-tlumacze.net). Możesz także dopisać jeszcze link do swojego ogłoszenia. 
 4. Możesz wpisać słowa wsparcia – będzie nam miło :)
 5. Kliknij „Wpłać teraz”.
 6. Wybierz formę płatności i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Złote Rady:

 • Możesz dokonać wielu wpłat. Wpłaty zsumujemy przy wyborze największych darczyńców.
 • Zachęcaj swoich uczniów i znajomych do wsparcia WOŚP poprzez zbiórkę e-korepetycje.net. Wspieramy szczytny cel - zadbajmy o to, żeby jak najwięcej pieniążków trafiło do dzieci! Jeśli Twój uczeń przy wpłacie poda Twój login w serwisie - jego wpłatę także zsumujemy!

Zachęcamy serdecznie do dołączenia do zbiórki. Bądźcie hojni i namawiajcie innych, do czynienia dobra. Siema!

Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia. Tego dnia zakończy się nasza zbiórka.

Będzie nam miło, jeśli udostępnisz informację o zbiórce w swoich social mediach.

e-book_jak_napisac_article

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Rekordowa zbiórka na WOŚP 2019 – dziękujemy!

Jedyne co nam przychodzi na myśl, to słowa – JESTEŚCIE WIELCY! Takich wyników zbiórki nie spodziewał się nikt z nas. Bardzo chcieliśmy pobić wartość zbiórki z 2018 roku chociaż o 1 zł, a Wy przebiliście tę wartość prawie 3-krotnie!

Po raz 4 gramy z WOŚP - wesprzesz akcję?

Po raz czwarty razem z Wami włączamy się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja zbiera na wsparcie dziecięcej medycyny zabiegowej.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Zawód: Tłumacz sklep
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport Pobierz raport